Головна Головна -> Реферати українською -> Сценарії виховних заходів, свят, уроків -> Малі олімпійські ігри

Малі олімпійські ігри

Назва:
Малі олімпійські ігри
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,79 KB
Завантажень:
263
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Малі олімпійські ігри
Мета. Створити атмосферу свята.
Ознайомити дітей з історією Олімпійських ігор;
З культурою і традиціями Стародавньої Греції, символікою Олімпійських ігор (прапор, факел);
Поглибити знання дітей про видатних спортсменів України;
Розвивати інтерес до пізнання історії спорту нашої країни;
Розвивати естетичні погляди, почуття смаку;
Розширити знання дітей про такі поняття, як спортивні знаряддя;
Виховувати любов до фізкультури та спорту, розвивати фізичні уміння;
Виховувати спритність, витриманість, сміливість, почуття колективізму, дружби, взаємовиручки, прививати прагнення до занять фізкультурою;
Виховувати відчуття патріотизму, любов до Батьківщини;
Оформлення залу. Декорація: “мармуровий храм з міста Олімпіади”, на центральній площі – 5 олімпійських кілець, факел, олімпійський вогонь, олімпійський та державний прапори, вздовж бічних стін низки кольорових плакатів.
Хід свята.
Ведуча. Добрий день, шановні гості! Раді вітати вас на нашому святі! Сьогодні ви станете свідками народження майбутніх спортсменів. Зустрічайте – майбутнє України!
Звучить фонограма пісні у виконанні Ф.Кіркорова.
Вітаю вас, дорогі діти і шановні гості! Ви мене впізнали? Я богиня Феміда – богиня правосуддя. А прийшла я до вас із самої Греції. В Греції мене всі знають і поважають, бо я завжди допомагаю людям усувати чвари, суперечки, судити змагання. А роблю я це завжди мудро і об’єктивно. Ніхто не залишається ображеним. Ось і сьогодні, дізнавшись, що у вас відкриття величезного свята – Олімпіади, я вирішила неодмінно побувати і оцінити ваші змагання. Але спочатку я хочу дізнатися, чи знаєте ви, звідки прийшли Олімпійські ігри, з яких часів, з якої країни. Бажаєте дізнатися?
Для цього я приготувала цікаву книгу. Ось вона (показує книгу). Ця книга розповість вам багато нового і цікавого. Отже, в минуле по сторінках історії. Сідайте рівненько і уважно мене слухайте.
Було це дуже-дуже давно, коли людина думала лише проте, як вижити, їй необхідно було вміти швидко бігати, плавати, метати, бороти перешкоди. Від уміння людини наздогнати і влучити у здобич від здібності бути загартованим, залежала його мисливська вдача, а значить і життя. Давайте поживимось, як це було.
(Танець первісних людей.)
Отже, стародавнім людям були знайомі елементи спорту – біг, стрибки, метання. Але про спорт ще не було і мови. Народився він пізніш. Батьківщиною спорту вважають Стародавню Грецію.
(Звучить фонограма – В.Мей; “Пори року” Вівальді).
Понад дві тисячі років тому, на заході Греції, в долині річки Алфей, було містечко Олімпія. В густій зелені оливкових гаїв сяяли біломармурові храми на честь старогрецьких богів Зевса (царя богів), Аполлона ( бога світла і сонця), Афродіти (богині краси і молодості), Артеміди.
Стародавні греки створили багато чудових легенд, які розповідають про виникнення Олімпійських ігор. Як переказують легенди, ці змагання греки запозичили від самих богів, життя яких було сповнене війнами і суперечками, а також подвигами. Любов греків до змагань прищеплювалась з ранніх дитячих років. Вже змалку вони знали секрети бою “півників”, коли, підстрибуючи на одній нозі, треба було збити суперника, не втративши при цьому рівноваги.
(Інсценування “бою півників”).
Взагалі, легенд про виникнення Олімпійських ігор було дуже багато, але існує одна, найбільш правдива, яку взято за основу. Ось послухайте. Тяжкі війни розорювали грецькі держави. Народ не мав спокою. Загарбники безжалісно палили і вирубували сади та виноградники, спустошували поля, руйнували будинки, храми. Люди боялися виходити на вулицю, бо їх могли не тільки пограбувати, а й ще жахливіше – вбити.
(Танок воїнів).
- Люди хотіли покласти кінець війнам, але не знали, як це зробити. Вихід знайшов цар Іфрит. Він звернувся до мудреця.
Іфрит. О, великий мудрець! Що мені робити, як зберегти свій народ від війни?
Мудрець. Ти повинен організувати ігри, угодні богам.
Ведуча. І він відправився на зустріч з воїнами.
Іфрит. Забудемо про наші чвари. А суперечки давайте розв’язувати не зброєю, а в змагання на швидкість і спритність.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему: Малі олімпійські ігри

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок