Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Субмодуль СМРК-2-7: несправності, призначення, охорона праці

Субмодуль СМРК-2-7: несправності, призначення, охорона праці

Назва:
Субмодуль СМРК-2-7: несправності, призначення, охорона праці
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,19 KB
Завантажень:
174
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
Субмодуль СМРК-2-7: несправності, призначення, охорона праці


ПЛАН
Описова частина. Призначення СМРК-2-7
Несправності
Технологічна частина
Охорона праці
Список літератури


ПРИЗНАЧЕННЯ:
У субмодуль СМРК-2 входять два окремих канали. Канал зображення і канал звукового супроводу.
Призначення СМРК для:
Формування АЧХ відеосигналу необхідної форми;
Підсилення проміжної частини зображення;
Відділення другої проміжної частоти звуку, її підсилення;
Детектування;
Попереднє підсилення низькочастотного звукового сигналу.
Додаткові функції СМРК
Подавлення проміжної частот звуку у каналі збораження і навпаки.
Забезпечення АРП
Здійснення функції автоматичної підстройки частот гетеродина.
Канал зображення в СМРК виконаний на інтегральній мікросхемі D1 КР1021 YР1, яка виконує функції ППЧ зб, синхронного детектора, попереднього підсилювача певного кольороворізнецевого телевізійного сигналу систем АРП і АПЧГ. АЧХ проміжної частоти зображення. Сигнал проміжної частоти із селекторів каналів попадає на вхід субмодуля радіоканалу і потім подається на попередній підсилювач дальше він подається на ПАВ.
Субмодуть радіоканала СМРК-2-7 містить канал зображення, синхронне детектирування, підсилення ПЦТС, автоматичну регуліровку підсилення АРУ, автоматичну підстройку частоти гетеродина АПЧГ.
На контакт 2 з’єднання Х1 поступає сигнал ПЧ телевізійного сигналу з виходу селектора каналів. Сигнал попадає через позділювальний конденсатор С1 на базу транзистора VT1. Його режим визначаєтьсяділительними резисторами R1R2. Нейтралізація зворотного зв’язку по зеленій напрузі виконується конденсатором СЧ, який підключений до емірона транзистора VT1. Нагрузкою транзистора служить резистор R7, з якого підсилений радіосигнал поступає на дві незалежні вибіркові системи Z1С ФП ЗТ-7-551-01 – фільтр канала зображення і Z2С ФП ЗТ-7-551-02 – фільтр канала зв’язку.
З виходу відео детектора в мікросхемі сигнал через відеопідсилювач поступає на АРУ (установлений всередині мікросхеми) D1 і резистори R17, R21 на ежекторний фільтр Z3(ФП1Р8 –63, 04.01) настроєний на другу проміжну частоту 6,5 МГц сигнала звукового супровдустандарта країн СНГ ОИРТ (LD/K) і Z4 (ФП1Р8-63, 03.01) настроєний на промежуточную частоту 5,5 МНц сигналу звукового супроводу стандарта европейсьих країн МККК. Причому якщо фільтр Z3 включений постійно, то Z4 тільки, коли на аноди діодів VD2 і VD3 через резистори R23,R22 попадає напруга 12В. Це переходить через транзисторний ключ V12 закритий, коли на його базу з конктакту 18 з’єднання Х1 субмодуля напруга не попадає (режим В, G).
В режимі D, К транзистор VT2 відкривається. При цьому з корпусом з’єднується вив. 4 фільтра Z1, що забезпечує необхідну коректировку АЧХ підсилювача проміжної частоти зображення, закриваються діоди VD2, VD3, а це приводить до відключення фільтра Z4, Відеосигнал, прийшовши через фільтр, подається на базу транзистора VT3, включеного по схемі еміторного повторювача. З його погрузки резистора R 28 – сигнал поступає на контакт 13 з’єднання Х1,а звідти на модуть кольору МЦ-505, модуль розгорток МР-505.
Управляюча напруга АРУ попадає на регульований диференційний підсилювач, установлений в мікросхемі D1, а також підсилювач постійної напруги в мікросхемі D1, через її вивід 4, резистор R13 і контакт 7 з’єднання Х1 субмодуля на спеціальний контакт селектора каналів. Початкова напруга АРУ установлюється на виводі з мікросхеми D1 з допомогою змінного резистора R9.
АРУ забезпечує збереження розмаху відеосигналу в пределах 3 дБ при зміні сигнал на антенному вході в пределах 0,2 – 50 МВ.
З відео детектора сигнал в мікросхемі D1 поступає також на пристрій АПЧГ, включаючий детектор і підсилювач постійного струму. Через виводи з 7 по 10 мікросхеми D1 до детектора АПЧТ підключений опорний контур L10 С22, також настроєний на ПЧ-38 МГц сигнала зображення.
Для бокування пристрою АПЧГ, що необхідно при переключенні програм, вивід 6 мікросхеми D1 короткочасно з’єднується з корпусом через контакт 10 з’єднання Х1.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Субмодуль СМРК-2-7: несправності, призначення, охорона праці

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок