Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Принцип роботи ПЦУ

Принцип роботи ПЦУ

Назва:
Принцип роботи ПЦУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
1,98 KB
Завантажень:
490
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Принцип роботи ПЦУ
На пульт ПЦУ може бути заведено до дев’яти з’єднань ліній від зовнішніх джерел програм і лінія сповіщення громадської оборони.
З’єднувальні лінії зводяться через з’єднувальні контури на вхідні на вхідні трансформатори мають відводити на вторинній обмотці. Коректуючі контури забезпечують корекцію частотної характеристики лінії до 6 дБ на верхній частоті лінія сповіщення заводиться на правах програми міняється коректуючий контур і вхідний трансформатор. На контакти реле сповіщення К1… К4. Управляючих по системі УДУФ-Б1.
Напруга програми з виходів лінійних трансформаторів заводяться на 4-ри кнопкових переключателя S1-S4 джерела програм з яких вибрана програма попадає на регулятор рівня РУ забезпечує регуліровку рівня в межах 20 дБ. Далі програма через вихідний роз’єм пульта попадаються на вхід трансляційних підсилювачів пульта Цуп.
Для кожного комплекта підсилювачів на табло передбачені лампочки.
Готово – загорається при спрацюванні ланцюга спрацювання.
Робота – загорається при роботі підсилювача і при підключенні до нагрузки.
Резерв – загоряється при находжені справого підсилювача і при підключенні до нього нагрузки.
Перегрузка – загоряється при роботі вхідного обмежувача.
Аварія – загоряється при несправності підсилювача.
Включення змінної напруги 220 В для живлення підсилювачів здійснюється оператором безпосередньо на стойках підсилювча. Можливість включення в роботу 2-вох підсилювачів однаково. В робочому стані буде той підсилювач в якого швидше закінчиться лінія справності. Цей ланцюг послідовно з’єднувальних контактів реле, що замикаються при справності каскадів підсилювача подачі живлення напруг, відсутності асиметрії ламп потужного каскаду і т.д. Лінія справності замикає ланцюг живлення реле справності .
Припустимо що швидше спрацьовує реле справності, наприклад підсилювача напруги стійки реле справності кожного підсилювача проходить через н.з. – контакти реле справності 2-го підсилювача і через кнопки виключення підсилювачів “лівий” і “правий” на пульті ПЦУ.
Одночасно з реле справності кожного підсилювача спрацьовує реле входу обох підсилювачів, які своїми контактами підключають програму до 2-вох підсилювачів.
Той підсилювач, у якого реле справності спрацьовує раніше т.е “лівий”, переходить в стан готовності і чим сигналізує лампочка Готово на пульті ПЦУ сигнал готовності проходить замкнуті контакти входу реле готовності і. н.з. – контакти реле виходу “лівого” підсилювача.
Перший підсилювач знаходиться в стані резерву – на пульті і на підсилювачі горять лампочки резерву. При несправності в підсилювачі спрацьовує виділене реле в лануючу сигналізації ліній готовності і розриває мереу живлення реле готовності на пульт ГЦУ подається сигнал “Аварія”. При необхідності переходу в стан готовності 2 підсилювача на пульт ПЦУ потрібно нажати кнопку “Правий” контакти якого розривають мережу живлення “реле готовності” “лівого” підсилювача, після чого лівий підсилювач переходить в стан резерву а “правий” переходить в стан готовності.
Вимірювання
Для оперативного вимірювання характеристик трактів подачі програм участки ЦУС-ОУС в пульті передбачений блок ГТІ – пристрій імпульсних телевимірювання. АЧЛ і КНС вимірюється без замітного перериву в передачі. Шум вимірюється в паузах передачі.
Вибір каналу вимірювання здійснюється на каналі контролю ПЦУ переключателями вибір програми і вибір ОУС при натисканні кнопки телевимірювання. При цьому відповідному лінійному блоці і блоці вихідної комутації стативу АКУ підготовляється сітка живлення обмотки імпульсних вимірювань а на вибрану ОУС поступає відповідна команда по системі ТУ-ТС по виконанні спрацьовує 1 із реле зворотнього контролю через контакти якого лінія зворотнього відповідного підсилювача або до передавача. Спрацювання реле імпульсів вимірювання пристроїв ПТІ до шин вимірювання відбувається через ВС при нажиманні кнопки.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Принцип роботи ПЦУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок