Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Розосереджувачі і розділювачі колод. Пристрої для поштучної видачі колод

Розосереджувачі і розділювачі колод. Пристрої для поштучної видачі колод

Назва:
Розосереджувачі і розділювачі колод. Пристрої для поштучної видачі колод
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,50 KB
Завантажень:
249
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Розосереджувачі і розділювачі колод. Пристрої для поштучної видачі колод


У потокових лініях нижніх складів і цехів застосовують різні верстати і механізми. Надійність роботи всієї лінії залежить від надійності роботи всіх складових її елементів.
Потокові лінії можуть бути з твердим зв'язком, якщо оброблюваний матеріал від попереднього верстата (механізму) відразу ж надходить до наступного, і з гнучким, коли між механізмами встановлюють проміжну ємність, що нагромаджує і видає для подальшої обробки матеріал. Ці ємкості називають буферними магазинами. Від об'єму продукції, яка є в буферному магазині, залежить тривалість роботи наступного механізму при зупинці попереднього. Буферні магазини необхідні й у тому випадку, коли в потокову лінію включаються механізми з різною продуктивністю.
До буферних магазинів існують необхідні вимоги: по-перше, вони повинні мати таку ємність, при якій виключається можливість їх переповнення чи спорожнення в період короткочасних змін поштучного часу обробки одиниці продукції механізмів, між якими він установлений; по-друге, одиниця продукції повинна мати гарантоване переміщення від прийомної частини до тієї, що видає, і з необхідною швидкістю одиниці продукції; по-третє, буферний магазин повинен мати можливість поштучної подачі одиниці продукції на приймальний пристрій наступного магазина чи верстата.
Залежно від характеру розташування лісоматеріалу буферні магазини поділяють на однорядні, у яких одиниці продукції розташовуються в один ряд, і пачкові, що вміщають пачку лісоматеріалів (рис. 1).
Рис.10.11. Класифікація буферних магазинів: А - однорядні: 1 - суцільні; а - гравітаційні; б - фрикційні; П - коміркові з розділювачами: а - пасивними; б - активними; Б - пачкові; І - бункерні: 1 - з поперечним переміщенням заготовок; а - гребінчасті; б - з відсікачами 2 - з круговим рухом заготовок (тарілчасті живильники); ІІ - відкриті: 1 - з захопними пристроями: а - маніпуляторні; б - з човниковим захопом; 2 - з поділом пачки з порушенням її рівноваги: а - кулачкові; б - вібраційні; в - фрикційні
Однорядні буферні магазини позділяють на суцільні, у яких одиниці продукції стикаються одна з одною, і осередкові, де вони відділені одна від одної.
У суцільних буферних магазинах необхідні відсікачі поштучного відділення одиниці продукції від суцільного ряду. У цих магазинах лісоматеріали можуть переміщатися за рахунок їх сил ваги (гравітаційні) (рис. 1, АІ, а) і за рахунок сил зчеплення з ланцюгами поперечного транспортера, що не має захопних пристроїв (фрикційні) (рис. 1, АІ, б).
У суцільних буферних магазинах (рис. 1, АІ, а) лісоматеріали по похилій площині 2, по горизонтальних чи поперечних транспортерах переміщаються до відсікача 3, який поштучно автоматично подає їх на транспортер 4, якщо на ньому є вільне місце.
Варто враховувати, що кути нахилу можуть бути досить великі, (20...30°), що викликає рух матеріалу і коченням, і ковзанням, а це викликає різні швидкості й удари по відсікачах. З іншого боку, зростає різниця оцінок транспортерів 1 і 4. У цих випадках варто зменшувати кут нахилу площини і застосовувати ланцюги, що проштовхують, з кулачками обтічної форми (рис. 1, АІ, а).
В осередкових буферних магазинах (рис. 1, АІІ, а) одиниця продукції розміщається в одному осередку. Як роздільники застосовують самовстановлювані гаки 1, шарнірно укріплені на подаючих ланцюгах, 2 чи хрестовини 7, жорстко посаджені на привідні вали 2 (рис. 1, АІІ, б). Лісоматеріали перекладаються з осередку в осередок поворотом валів із хрестовинами на кут 90°. Поштучна видача виконується без застосування відсікачів. Пачкові буферні л магазини поділяють на бункерні і відкриті, у перші лісоматеріали розташовуються в ємностях, у других - на відкритих площадках. До бункерних магазинів відносять магазини гребінчастого типу і магазини з відсікачами, лісоматеріали в який переміщаються в поперечному напрямку і бункерні магазини з круговим рухом лісоматеріалів - тарілчасті живильники.
Магазини гребінчастого типу (рис. 1, БІ, 1, а); мають поперечний транспортер 1 зі штовхачами 3, що переміщують лісоматеріали з бункера, перекочуючи їх по зубцях нерухомих гребінок 2, у результаті чого відбувається поділ пачки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Розосереджувачі і розділювачі колод. Пристрої для поштучної видачі колод

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок