Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Спортивні глушники Прямоточна система випуску

Спортивні глушники Прямоточна система випуску

Назва:
Спортивні глушники Прямоточна система випуску
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,34 KB
Завантажень:
435
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Спортивні глушники Прямоточна система випуску


Навіть в нинішнє, вельми "недешевий" час багато хто прагне індивідуалізувати свій автомобіль, зробити його могутніше і темпераментнєє. Любителям швидкої їзди вічно не вистачає потужність стандартного мотора. Коли резерви настройок і регулювань вичерпуються, наступає пора форсировки - процесу творчого, а тому дорогого.
Ви не раз чули про так звані спортивні вихлопні системи. Давайте розберемося, що до чого, в цьому питанні.
Банки.
Отже, багато фірм випускають так звані неоригінальні запчастини, зокрема тюнінговиє або спортивні деталі. Фірм - велика кількість. На слуху - ASSO, Blitz, HKS, Powerful, Remus, Sebrin, Walker, Ulfer і т.д.
Більшість тюнінгових глушників -универсальные. Їх можна підігнати на все без виключення автомобілі певного типу (живлення, літраж, клас). Проблеми виникають, тільки коли вибрана деталь велика для машини, але такі непорозуміння украй рідкісні.
Покупцеві потрібно визначитися в перевагах - чи хоче він вороновану сталь, нікелювання або тьмяний білий метал, один або два виходи, прямі, заломлені вгору або вниз труби, з вильотом або без... І, звичайно, звук. Врахуйте: після того, як глушник приробиться, тембр і тональність небагато міняються. На деяких сайтах розміщені звукові доріжки, на яких записані "голоси" глушників. Послухайте, не пошкодуєте...
Ціна залежить від якості матеріалів, технології виготовлення, розкрученості фірми. Наприклад, для ВАЗ-21083 найпростіший Powerful коштує $48, найдорожчий ASSO - $380. З іномарками розкид ще більший. Загалом, доведеться бути схожим, подивитися вітрини і пробувати консультантів. Дозвольте лише невелику підказку: вітчизняні глушники, виготовлені з нержавіючої сталі, часто перевершують імпорт за якістю і довговічності. І ціна у них вітчизняна. Майже. Зрідка попадаються шалено дорогі вироби з титану. Типів глушників велика кількість. Перераховувати їх утомливо, відзначимо лише важливі особливості. Чим більше об'єм глушника, тим ефективніше гаситься шум. Басові ноти можна отримати не тільки за рахунок прямої труби, але і різким збільшенням її діаметру біля виходу з глушника. Синтетичне волокно в "банці" не додає потужності, а лише пригнічує високі шуми.
Павуки
Велика частина втрат на випуску доводиться на випускний колектор. У спорті і тюнінге штатний замінюють на так званий "павук" - відрізняється формою і порядком з'єднання приймальних труб з випускними вікнами. "Павуки" бувають "короткі" і "довгі" (два У). Якщо узяти 4-ци-линдровый двигуна, то схема труб "довгого" будується по формулі 4->2->1, а "короткого" 4->1. До "довгого" павука покладена сполучна муфта 2->1, у "короткого" складніша геометрія. Колектор 4->1 дає додаткову потужність тільки в дуже вузькому діапазоні оборотів, за 6000 об/мин, і його зазвичай застосовують для високофорсованих двигунів з широко фазними розподілвалами, тобто на спортивних автомобілях. Колектори 4->2->1подходят для любительського тюнінга, оскільки забезпечують якийсь приріст потужності і моменту, що крутить, в досить широкому діапазоні оборотів. Фізика роботи деталей складна, і, не заглиблюючись в нетрі, просто відповімо на питання - скільки коней прибуде? Мало! Для вазовськіх моторів зазвичай 3-5%, і навіть у разі доопрацювання впускання - не більше 7% (це взагалі максимум труднодостіжімий). У прямоточній системі застосовують також проміжні прямі труби збільшеного діаметру, резонатори зниженого опору. Замість жорстких з'єднань часто ставлять "гофри" (сильфони) або кульові з'єднання. Останні не створюють паразитних частот резонансу, зате недовговічні. Приблизні (дуже!) ціни на деталі прямотку для передньопривідного Ваза такі: "павук" - $150, сільфон - $30, глушник -200, труби - 30.
Всі ці деталі неважко встановити самостійно, був би підйомник або яма, інструмент, спритні руки і світла голова. Але краще довірити роботу сервісу: на тлі ціни деталей установка дешева, до того ж вимагає "болгарки", зварки і трубогиба. Та і гарантію втрачати не варто.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Спортивні глушники Прямоточна система випуску

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок