Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Технологія виготовлення столярних перегородок

Технологія виготовлення столярних перегородок

Назва:
Технологія виготовлення столярних перегородок
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,68 KB
Завантажень:
431
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Дипломна робота
Технологія виготовлення столярних перегородок


Зміст
Вступ
Технологічна частина
Опис виробу, конструкція і матеріали.
Загальний вигляд.
Виготовлення рамкових столярних перегородок.
Виготовлення каркасних столярних перегородок.
Виготовлення докових столярних перегородок.
Заходи з охорони праці.
Використана література.


Вступ
Деревина як матеріал використовується в усіх галузях народного господарства, проте велику кількість деревини застосовують в будівництві. Завдяки своїм якостям порівняно високій механічній міцності, теплопровідності, невеликій щільності, легкій обробці, стійкості до дії кислот, солей, масел - деревину широко використовують для виготовлення огороджуючих елементів будівель і споруд, ферм, арок, балок, стійок, панелей, лаг, вікон, дверей і т. д.
Великий розвиток мають дерев'яні конструкції, використання яких цілеспрямоване у всіх видах будівництва і в першу чергу сільськогосподарських будівництвах у виді арок, прогонів, а також при будівництві підприємств з хімічно-агресивним середовищем.
Застосування клеєних конструкцій дозволяє використовувати маломірні відходи деревини шляхом їх склеювання в елементи будівельних конструкцій. При застосуванні деревини в будівництві потрібно забезпечити раціональне використовування її шляхом правильного розкрою і максимального використовування відходів.
В даний час при виконанні столярно-будівельних робіт застосовується ручний механізований інструмент, розроблені і введені для кожного виду робіт нормо комплекти машин і інструментів, а також комплекти прогресивного інструменту для основних професій будівельного виробництва, розміщені в ручнім чемодані для столяра будівельника, тесляра, паркетника.
Столярно-будівельні деталі і вироби виготовляють на дерево/обробних підприємствах поточним способом із застосуванням напівавтоматичних і автоматичних ліній. На будівельні площадки столярні вироби, фрезеровані деталі, елементи паркетних підлог, ферм, напівферм і інші поступають в готовому вигляді. Віконні і дверні блоки доставляють на будівництво з навішеними стулками, фрамугами і полотнами, опорядженими і заскленими, дякуючи цьому роботи по заповненню прорізів значно скорочуються і зводяться до установлення готових віконних і дверних блоків. Ферми, арки, елементи даху також поступають на будівництво в зібраному виді чи у виді окремих елементів (напівферми і т. д.).


ТАМБУРИ
Для поділу приміщень великої площі на приміщення меншої площі влаштовують столярні перегородки. Столярні перегородки не несуть ніяких навантажень, крім власної маси, тому їх роблять більш легенями, чим інші перегородки.
Перегородки бувають на усю висоту приміщення, тобто до стелі, і не доходять до стелі. Завдяки малій масі столярні перегородки легко переносяться і монтуються. Істотний недолік перегородок — недостатня звукоізоляція.
Столярні перегородки роблять глухими, частково заскленими (мал. 83, о) і заскленими на 2/3 їхні висоти (мал. 83, б). Глухі перегородки призначені для поділу добре освітленого приміщення на двох частин. Засклені перегородки роблять при пристрої стінок між неосвітленим коридором і прилягаючими приміщеннями, а також при поділі в установах кімнат на двох частин.
У залежності від породи деревини перегородки офарблюють масляної чи фарбою покривають лаком. Для унікальних будинків роблять перегородки з деревини коштовних порід і покривають їх світлим лаком. Іноді каркасні перегородки облицьовують чи фанерою твердими деревоволокнистими плитами, обробленими текстурним папером з імітацією під деревину коштовних порід.
По конструкції столярні перегородки бувають з оброблених дошок, рамкові (филенчаті), каркасні. Для виготовлення перегородок з дошок застосовують в основному фрезеровані дошки в паз і чи гребінь у чверть товщиною 36 і 46 мм із деревини хвойних порід, а також з деревини берези, вільхи, липи, осики і тополі. Вологість дошок повинна бути 12...15%.
Дошки потрібних розмірів відповідно до робочих креслень випилюють з необрізних чи обрізних пиломатеріалів на круглопильних верстатах для поперечного і подовжнього розкрою, після чого фрезерують з чотирьох сторін на чотирибічних повздошно-фрезерних верстатах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Технологія виготовлення столярних перегородок

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок