Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Кузов. Додаткове і спеціальне обладнання

Кузов. Додаткове і спеціальне обладнання

Назва:
Кузов. Додаткове і спеціальне обладнання
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,40 KB
Завантажень:
219
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
РЕФЕРАТ
на тему
Кузов. Додаткове і спеціальне обладнання


КУЗОВ І КАБІНА ВАНТАЖНОГО АВТОМОБІЛЯ
Вантажні автомобілі загального призначення кузови у вигляді дерев’яної бортової платформи. На спеціалізованих автомобілях кузови пристосовані для перевезення певного вантажу (самоскидні, фургони, цистерни тощо).
Бортова платформа вантажного автомобіля з дерев’яних і металевих деталей. Основу платформи становить підлога, зроблена з дощок, яка спирається на повздовжні й поперечні бруси. До основи прикріплено передній борт, відкидні бічні і задні борти. До рами автомобіля бортова платформа кріпиться стрем’янками.
Кабіна вантажного автомобіля складається з каркаса, кришки, верхньої, задньої, і бічних панелей, між якими зроблено дверні прорізи. В прорізах на завісах навішуються двері. В закритому положенні двері утримуються за допомогою замків.
Оперення вантажного автомобіля в разі капосного компонування складається з капота, крил, підніжок та облицювання радіатора. Коли двигун розташований під кабіною, до оперення входять тільки крила, підніжки та облицювання радіатора.
Кузов легкового автомобіля складається із сталевого суцільного корпусу, до якого прикріплено капот двигуна, передні і задні крила, двері, кришку багажника, облицювання фар і радіатора, передній і задній буфери, накладку та ін. У середині кузова розміщено сидіння для водія та пасажирів. В передній частині корпуса кузова заварено коротку раму, яка призначається для кріплення двигуна, радіатора й поперечної балки передньої підвіски. До передньої частини основи входять щит, панелі й бризковики, до задньої – тільки панелі й бризковики. Боковини кузова також виготовляються штампування і зварюються зі стояків, порогів підлоги та інших деталей.
Капот закриває з верху відсік двигуна й складається із зовнішньої панелі, що знизу підсилюється внутрішньою панеллю, привареною по периметру.
Передні й задні крила складаються із сталевих панелей, які кріпляться до корпусу кузова зварюванням або скручування болтами.
Двері кузова, зварені зі штампованих панелей, підвішуються в корпусі на двох завісах.
Багажник призначений для розміщення багажу, запасного колеса й палевного бака. Кришка багажника прикріплена на двох завісах. Вітрове й заднє стекла кузова - гнуті із загартованого скла і ставляться у віконні прорізи на гумові ущільнювачі.
Додаткове обладнання.
До додаткового обладнання входить склоочисник із пристроєм для обмивання вітрового скла, пристрій для опалювання кабіни вантажного автомобіля, або кузова легкового автомобіля. Склоочисник складається зі пневматичного двигуна, зблокованого з механізмом установлення щіток у крайньому положенні із золотниковим розподільником, крана керування із трубками підведення стиснутого повітря, тяг, важелів привода та щіток. На легкових автомобілях застосовують склоочисники з електромеханічним приводом, а пристрої для обмивання вітрового скла виконують за типом синологічних пристроїв на вантажних автомобілях або з електроприводом і кнопковим керуванням.
Пристрій для опалювання кабіни також обігріває вітрове скло, оскільки нагріте повітря може подаватися патрубком прямо на нього. Повітря, що нагрівається в радіаторі, подається вентилятором у повітророзподільний канал і далі шлангами в патрубки обдування скла. На легкових автомобілях застосовують систему рідинного опалення й вентиляцій, виконану та такою самою схемою, як і на вантажних автомобілях.
Спеціальне обладнання, до спеціального обладнання автомобілів належить, лебідки, буксирні пристрої, сідельно-зчіпні пристрої тощо. Лебідку встановлюють на автомобілях підвищеної прохідності ГАЗ-66 і ЗИЛ-131. Вона використовується для само витягування в важких дорожніх умовах, або для витягування іншого автомобіля. Лебідку встановлюють у передній частині автомобіля на рамі.
Буксирний пристрій установлюють на рамі автомобіля тягача для зчіплювання з причепом. Він складається зі стержня, гака, який проходить крізь отвір у напрямній, вставленій у поперечну рами. В тілі гака на осі установлено замок із заскочкою, яка не дає дишлю самовільно із зачеплення з гаком.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Кузов. Додаткове і спеціальне обладнання

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок