Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Виявлення несправностей в системі електроустаткування

Виявлення несправностей в системі електроустаткування

Назва:
Виявлення несправностей в системі електроустаткування
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,30 KB
Завантажень:
155
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Виявлення несправностей в системі електроустаткування


Типовий електричний ланцюг складається з елементу електроустаткування, вимикачів, реле, двигунів, запобіжників, перепалюваних перемичок або автоматичних вимикачів і проводів і з'єднань, які сполучають всі елементи між собою і підключають їх до акумулятора і маси автомобіля.
Перед початком перевірки несправного ланцюга, спочатку вивчите принципову схему цього ланцюга для того, щоб зрозуміти з яких елементів вона полягає. Джерело несправності можна відшукати швидше, якщо визначити, які з елементів цього ланцюга працюють нормально. Якщо виходять з ладу відразу декілька елементів або ланцюгів, проблема, ймовірно, полягає в запобіжнику, що перегорів, або поганому заземленні, оскільки часто один запобіжник відповідає за декілька ланцюгів.
Проблеми з роботою системи електроустаткування зазвичай викликані простими причинами, такими як контакти, що окислюються або ненадійні, запобіжник, що перегорів, перепалювана перемичка, що перегоріла, або несправне реле. Візуально перевірте стан всіх запобіжників, проводів (якщо можливо) і з'єднань в несправному ланцюзі перед початком перевірки інших елементів цього ланцюга. Якщо ви збираєтеся використовувати контрольно-вимірювальні прилади, використовуйте принципові схеми для того, щоб визначити, які з'єднання необхідно перевірити для виявлення несправності.
Основними приладами, необхідними для відшукання несправності в ланцюзі електроустаткування, є вольтметр (або лампочка на 12 Вольт із сполучними проводами), прилад для перевірки цілісності ланцюгів, акумулятор із сполучними проводами і накидним дротом, бажано з автоматичним вимикачем, який можна використовувати для паралельного підключення до ланцюга. Перед початком відшукання несправності з використанням контрольно-вимірювального устаткування, вивчите принципові схеми для того, щоб визначити точки під'єднування.
Перевірка напруги
Перевірку напруги необхідно провести, якщо електричний ланцюг несправний.
1. Під'єднаєте один з щупів контрольної лампочки до негативної клеми акумулятора або маси автомобіля.
2. Під'єднаєте другий щуп до з'єднання в ланцюзі, що перевіряється, бажано розташованому якомога ближче до акумулятора або запобіжника.
3. Якщо контрольна лампочка зажевріє, напруга присутня: це означає, що частина ланцюга між з'єднанням і акумулятором справна.
4. Продовжуйте перевірку решти частини ланцюга таким же чином.
5. Коли ви знайдете крапку, де напруга відсутня, це означає, що джерело несправності лежить між цією крапкою і останньою крапкою, де напруга була присутня.
6. Більшість проблем викликана поганим з'єднанням.
Попередження
Не забувайте, що в деяких ланцюгах напруга присутня тільки, якщо повернути ключ в замку запалення в певне положення.
Виявлення короткого замикання
Один з методів відшукання точки короткого замикання полягає в тому, щоб дістати запобіжник і під'єднати контрольну лампочку або вольтметр до клем підключення запобіжника тоді, коли решта всіх елементів електроустаткування цього ланцюга вимкнена. У ланцюзі не повинно бути напруги. Посувайте дроти з одного боку в інший і спостерігайте за контрольною лампочкою.Якщо вона зажевріє, значить, десь в цій області закорочує один з дротів, ймовірно в тому місці, де протерлася ізоляція. Такий же тест можна провести на будь-якому іншому елементі ланцюга, включаючи вимикач.
Перевірка надійності заземлення
Проведіть перевірку надійності заземлення для того, щоб перевірити надійність підключення елементу електроустаткування до маси автомобіля.
1. Від'єднаєте акумулятор і під'єднаєте один з дротів приладу для перевірки цілісності ланцюгів до маси автомобіля.
2. Під'єднаєте другий дріт до з'єднання або точки заземлення, яке підлягає перевірці.
3. Якщо контрольна лампочка зажевріє, значить, заземлення в порядку.
Перевірка цілісності ланцюга
Перевірка цілісності ланцюга необхідна для того, щоб визначити, чи немає в ланцюзі розриву.
1. Відключіть напругу від ланцюга і перевірте ланцюг на цілісність за допомогою лампочки з підключеним джерелом живлення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Виявлення несправностей в системі електроустаткування

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок