Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Audi

Audi

Назва:
Audi
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,82 KB
Завантажень:
413
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Audi


Ауді (Audi), німецька компанія, що спеціалізується на випуску легкових автомобілів. Входить в концерн "Фольксваген". Штаб-квартира знаходиться в Інгольдштадте.
Компанія "Ауді" була заснована в 1909 Серпня Хорьхом. Її коріння йде до неіснуючої нині, але не менш знаменитій у минулому фірмі Horch ("Хорьх"), що блищала на німецькому небосхилі за часів третього Рейху. У 1899 талановитий винахідник Август Хорьх заснував в Мангеймі фірму "Хорьх і Компанія", яка через 4 роки перебралася в Цвіккау. У 1909 він побудував новий вельми невдалий 6-циліндровий мотор, який трохи не привів фірму на грань банкрутства, що дуже обурило його компаньйонів, що вирішили розправитися із завзятим винахідником і вигнати його з власної ж фірми. Але Хорьх тут же неподалеку заснував іншу компанію, яка, природно, теж носила назву "Хорьх". Його колишні компаньйони, відчувши в молодій фірмі сильного конкурента, подали на Хорьха до суду з вимогою змінити назву фірми. Згідно з рішенням суду, нове підприємство по випуску автомобілів не могло носити назву Horch, і Август Хорьх звернувся до латинізованого варіанту колишньої назви: слово horch, по-німецьки значуще "послухай", стало audi. Так в 1909 народилася знаменита торгова марка і не менш знаменита компанія "Ауді".
Перший автомобіль під назвою AUDI-A був випущений в 1910. Наступного року послідувала модель Audi-В. Три таких машини Хорьх виставив в червні 1911 на перших гонках Ауто Альпенфарт в австрійських Альпах завдовжки близько 2500 км., які прийшли на зміну знаменитим пробігам на приз німецького принца Генріха.
У 1912 з'явилася найвідоміша модель - АУДІ-С. У цьому ж році її перші зразки пройшли серйозну перевірку на чергових Альпійських гонках і добилися непоганих результатів, за що автомобілі серії Із сталі називати "Альпензігер" або "Завойовник Альп".
У 20-і роки фірма Audi стояла на межі банкрутства. Їй довелося злитися з іншою фірмою.
У 1928 компанія була придбана німецькою DKW (ДКВ), власником Audi став Йорген Ськафте Расмуссен.
У 1932 економічну кризу підштовхнули ряд німецьких фірм до створення концерну Auto Union ("Ауто Уніон"). У нього увійшли разом з DKW і Wanderer ("Вандерер") колишні фірми-суперники "Хорьх" і "Ауді". Концерн випустив дві моделі, оснащені переднім приводом і двигунами Wanderer. Автомобілі добре продавалися аж до початку Другої світової війни.
Після Другої світової війни Audi і інші фірми-партнери по Auto Union були націоналізовані. Їх перетворили в підрозділ "Об'єднання народних підприємств по випуску автомобілів".
У 1949 Auto Union був реформований завдяки залученню більшості акцій фірми Mercedes-Benz ("Мерседес-бенц").
У 1958 Daimler-Benz AG придбав контрольний пакет акцій Auto Union, але потім продав їх Volkswagen. Після переходу в 1965 контрольного пакету акцій до Volkswagen ("Фольксваген"), стала знову застосовуватися назва Audi. Незабаром після цієї події був випущений новий автомобіль з переднім приводом, а вже до кінця 1968 Audi повернулася на ринок, маючи хороший асортимент моделей і чудову статистику продажів. Як емблема було збережено чотири круги, символізуючі що відбулося в 1932 злиття чотирьох компаній.
Модель "100", що з'явилася на ринку в 1968, а також її послідовники, у тому числі і знаменита Audi Quattro, відрізнялися спортивним профілем і приводом на все 4 колеса, що було новою віхою в автомобільній промисловості Німеччини. Саме модель Quattro, що з'явилася в 1980, дала могутній поштовх розвитку автомобільної індустрії і принесла фірмі Audi, дочірньому підприємству Volkswagen, світову популярність. Це був легкий, швидкий автомобіль "гран турізмо" з прекрасною стійкістю, тип автомобіля для ралі. Конкурентам було важко змагатися з цим раллійним Quattro. Модель виключно вдало виступила в декількох автогонках.
У 1969 концерн Volkswagen купив Neckarsulmer Automobilwerke ("Автомобільний завод в Неккарзульме", NSU). В результаті назва фірми змінилася, фірма стала називатися Audi NSU Auto Union, а літом 1985 назва фірми була перетворена знову в Audi AG.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Audi

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок