Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Фарбування автомобіля

Фарбування автомобіля

Назва:
Фарбування автомобіля
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,27 KB
Завантажень:
198
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему:
Фарбування автомобіля


Чинники, що впливають на якість фарбування
Зовнішній вигляд автомобіля багато в чому визначається станом його лакофарбного покриття. До якості фарбування пред'являються високі вимоги, незалежно від того, чи був забарвлений весь автомобіль або тільки його частина. В даний час техніка фарбування досягла високих результатів, сучасні фарби довговічніші і дешевші. Самостійне фарбування при бажанні можна виконати на цілком професійному рівні.
Устаткування
Ми не рекомендуємо новачкам набувати професійного устаткування, оскільки його вартість соїзмеріма з вартістю самого автомобіля. У продажу є велика кількість недорогого, але цілком якісного устаткування, за допомогою якого ви можете виконати фарбування дуже добре. Для досягнення цього рівня вам необхідно слідувати вказівкам, описаним нижче.
Час
Це те, в чому автоаматори завжди мають перевагу, оскільки для професіонала час -деньги. Наприклад, якщо ви нанесли на кузов дуже товстий шар фарби, що привів до дефекту, ви можете згаяти час на його виправлення, тоді як професіонал не повинен помилятися.
Досвід
Природно, що професіонал, що має роки практики за плечима, володіє величезним досвідом, якого не має жоден автоаматор. У свою чергу, останньому необхідно освоїти тільки ту частину роботи, яку він повинен виконати, а також ретельно вивчити інструкції і небагато потренуватися.
Склад фарби
Фарби застосовувалися з дуже давніх часів. Сучасні фарби є складними хімічними речовинами. Автомобільні фарби складаються з трьох речовин: пігменту, що пов'язує речовини і розчинника.
Пігмент
Пігмент - це речовина, яка додає колір фарбі, а також виконує деякі інші функції, наприклад, уповільнює корозію. У фарбах типу "металік" пігмент грає особливо важливу роль, про що буде розказано далі.
речовина , що Пов'язує
Ця речовина є носієм пігменту і сприяє його закріпленню на офарблюваній поверхні. Він також формує захисну глянсову плівку поверх пігменту після висихання фарби.
Розчинник
Розчинник додає фарбі текучість, відповідну цілям її застосування. Він зроблений на основі летючих з'єднань. Розчинник постійно випаровується (як під час фарбування, так і після неї), залишаючи на поверхні пігмент і речовину, що пов'язує, які і формують лакофарбне покриття. До різних видів фарби підходять різні розчинники. Фарбу потрібно розбавляти тільки відповідним розчинником і до потрібної текучості.
Автомобільні фарби
Не так давно вибір був обмежений лише двома типами фарб: нітроцелюлозним лаком (відомим також як целюлозна фарба) і синтетичною емаллю. Проте все менше професіоналів тепер використовують ці фарби, оскільки більшість фірм-виробників автомобілів застосовують інші типи фарб, більш відповідні для масового виробництва.
Емалі
У автомобільній промисловості застосовується два види емалевих фарб, які формують стійке покриття шляхом застигання, а не простого висихання. Як приклад можна розглянути звичайний (наприклад, шпалерний) і двусоставний клей. Звичайний клей використовує як розчинник воду і при її випаровуванні висихає. У двусоставном клеї застигання відбувається хімічно. Двусоставниє клеї не піддаються дії вологи, але схильні до впливу теплоти (чим вище температура, тим швидше відбувається застигання).
Обидва типи емалевих фарб містять в своєму складі розчинник для додання фарбі потрібної текучості при розпилюванні.
Якщо ваш автомобіль - дрібносерійного виробництва, майте на увазі, що ви можете використовувати будь-який тип фарби, хоча слід віддавати перевагу спеціальним фарбам для ремонту кузова. У автомобілів з кузовом з склопластика лакофарбне покриття знаходиться у верхньому шарі матеріалу.
Акрилові лаки
Цей тип фарби зазвичай проводиться в аерозольній упаковці, але його можна також застосовувати за допомогою фарбувального пістолета. Акрилові лаки дають прекрасне глянсове покриття, добре тримаються і швидко висихають, хоча для повного висихання потрібний близько 16 годин. Лак слід наносити після розпилювання основної емалі для додання поверхні належного блиску. Краще всього не використовувати звичайну целюлозну грунтовку під акрилові лаки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Фарбування автомобіля

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок