Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Робота карбюратора і його дозуючих систем. Обмежувач частоти обертів

Робота карбюратора і його дозуючих систем. Обмежувач частоти обертів

Назва:
Робота карбюратора і його дозуючих систем. Обмежувач частоти обертів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,20 KB
Завантажень:
146
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему:
Робота карбюратора і його дозуючих систем. Обмежувач частоти обертів


Схема роботи карбюратора
Процес приготування пальної суміші називають карбюрацією, а прилад, в якому цей процес здійснюється, карбюратором.
Найпростіший карбюратор (рис. 1) складається з поплавкової камери 2 з поплавком 1, запірної голки 4, жиклера 12 з розпилювачем 9, дифузора 8, дросельної 10 і повітряної 7 заслінок і змішувальної камери 11.
Рис. 1. Схема роботи найпростішого карбюратора:
1 - поплавок; 2 - поплавкова камера; 3 - паливопровід; 4 - запірна голка; 5 - отвір у поплавковій камері; 6 - повітреочистник; 7 - повітряна заслінка; 8 - дифузор; 9 - розпилювач; 10 - дросельна заслінка; 11 - змішувальна камера; 12 - жиклер
Поплавкова камера, поплавок і запірна голка необхідні для підтримки постійного рівня палива в розпилювачі. Жиклер 12 являє собою калібрований отвір у пробці або трубці. В карбюраторах він призначений для дозування палива, повітря або емульсії (палива, насиченого повітрям). Розпилювач 9 - трубка для розпилювання палива, встановлена в центр дифузора.
Паливо з бака по паливопроводі 3 надходить у поплавкову камеру 2 і заповнює її. Коли рівень палива в поплавковій камері досягне верхньої межі, поплавок 1 притягне запірну голку 4 до її сідла, і надходження палива припиниться. При зниженні рівня поплавок опуститься, і голка знову відкриє доступ палива в поплавкову камеру.
З поплавкової камери паливо через жиклер 12 надходить у розпилювач 9, вихідний отвір якого знаходиться в горловині дифузора 8. Щоб паливо не випливало з розпилювача при непрацюючому двигуні, вихідний отвір розпилювача розташований на 1...2 мм вище рівня палива в поплавковій камері.
Під час такту впуску при відкритій повітряній 7 і дросельній 10 заслінках розрідження з циліндра передається в змішувальну камеру 11 і викликає в ній рух повітря в напрямку, зазначеному стрілками. Розрідження в змішувальній камері може регулюватися дросельною 10 і повітряною 7 заслінками.
Повітря, всмоктуване в циліндр двигуна, послідовно проходить через повітреочистник 6, патрубок і дифузор 8.
Для забезпечення більш повного випаровування палива впускний трубопровід звичайно підігрівають відпрацьованими газами.
Представлений карбюратори є з падаючим потоком суміші.
Найпростіший карбюратор не може змінювати склад пальної суміші в залежності від різних режимів роботи двигуна. Для цього в конструкцію сучасного карбюратора включені наступні додаткові пристрої: пускове; система холостого ходу; головний дозуючий пристрій, що забезпечує на широкому діапазоні середніх навантажень сталість збідненого (економічного) складу суміші; економайзер - для збагачення суміші в режимі великих навантажень (подача додаткової кількості палива в змішувальну камеру).
Бензин – рідке паливо, що легко випаровується , яке добувають із нафти прямою прегонкою або крекінгом.
Двигун може розвивати максимальну потужність лише за умови, що бензин має певні характеристики і властивості, основні з яких: питома теплота згоряння, випарність, схильність до детонації. Крім того бензин не повинен спричиняти корозію металу й має зберігати свою початкову якість тривалий час без змін.
Автомобільні бензини діляться на літні і зимові. Останні містять збільшену кількість фракцій, які легко випаровуються, що поліпшує умови пуску.
Бензин маркується літерно-цифровими індексами. Марки застосовуваних автомобільних бензинів: А-72, А-76, А-92, АИ-93, АИ-98 (літера „А” означає, що бензин автомобільний; цифри відповідають найменшому октановому числу бензину, визначеному моторним методом; літера „И” вказує на те, що октанове число визначено дослідним методом).
Октанове число характеризує детонаційну стійкість бензину.
Для визначення октанового числа бензину його порівнюють із сумішшю двох палив: іззоктану й гептану.
Ізооктан слабо детонує, й для нього октанове число умовно беруть за 100. Гептан сильно детонує, й для нього октанове число взято за 0.
Якщо суміш складається з 76% ізооктану та 24% гептану, то за детонаційними властивостями октанове число такого бензину дорівнює 76.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Робота карбюратора і його дозуючих систем. Обмежувач частоти обертів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок