Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Вибір радара-детектора

Вибір радара-детектора

Назва:
Вибір радара-детектора
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,68 KB
Завантажень:
417
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Вибір радара-детектора


Почнемо з того, що нам слід розібратися, що ж таке радар-детектор і що таке антирадар. Радар-детектор - це пасивний приймач, що не пригнічує сигнал, що приймається, посиленим сигналом тієї ж частоти. Тобто це просто детектор, що сигналізує користувача про те, що в радіусі своєї дії він приймає сигнали яких-небудь діапазонів, на які він власне і настроєний.
Дані пристрої не заборонені до продажу і використання їх на території РФ.
Антирадар - це активний пригнічувач якого-небудь випромінювання, на яке він настроєний. Тобто при виявлення сигналу відповідної частоти включається режим придушення - випромінювання сильнішого сигналу і спотвореним модуляцією (шумом).
Даний пристрій суперечить законам РФ, оскільки є могутнім випромінювачем радіосигналів в частотах, заборонених на використання приватними особами. За порушення стягується штраф в декілька десятків МРОТ з конфіскацією пристрою.
Те, що продається на території РФ - це радар-детектори, але в народі їх до цих пір називають антирадарами.
Розберемося в частотах - Who is Who
З початку 90-х в Росії дані пости по вимірюванню швидкості пережили багато оновлень техніки вимірювання, починаючи від простих радарів, що використовують застарілий в даний час діапазон X (10.5 Ггц) постійної дії, до сучасного (для Росії) діапазону K (24.15 Ггц) імпульсного режиму. Також осібно стоять ЛІСД - далекоміри і вимірники швидкості, заснованих на застосування лазерного променя з довгої хвилі від 0.7 до 1.0 мкм, активне застосування в Росії почалося з 2001 року.
За угодою Державної Комісії з Радіочастотного Контролю, в Росії дозволені до застосування в радарах ДПС частоти з частотою, що несе, 10.525 Ггц і 24.15 Ггц з відповідними допусками. За міжнародними стандартами ці частоти позначаються як X-діапазон (10.525 Ггц) і K-діапазон (24.15 Ггц). Зараз вже ведеться активна робота по впровадженню нового для Росії Ka-діапазону з частотою, що несе, 34.7 Ггц, і планується його упровадити в найближчі два роки. Всі прилади, що використовують ці частоти для визначення швидкості об'єкту, можна розділити на два класи - прилад з постійним випромінюванням і прилади з короткоськважним модульованим випромінюванням (імпульсні).
Прилади першого типу знаходяться в постійному опромінювання об'єктів, виділяючи із загального потоку цілі з перевищенням певної швидкості по відношенню до потоку, або по абсолютній швидкості.
Час виміру займає від 1 до 5 секунд (з контрольними повторними перевірками). Дані прилади морально застаріли, оскільки вони не забезпечують належної швидкості обробки і мають низьку роздільну здатність. На території РФ даних пристроїв вже практично не залишилося.
Так само було час, коли ці прилади використовували не в постійному режимі відстежування, а так званому "навскидку" (Instant-On). Тобто включали його тільки тоді, коли співробітник ДПС бачив об'єкт, у якого швидкість явно перевищена і включав на 1 секунди прилад. В даний час радар-детектор, оснащений детектуванням режиму Instant-On уміє розпізнавати не тільки цей недоладний метод вимірювання швидкості, але і з 99% вірогідності випромінювання імпульсного режиму X діапазону.
Прилади другого типу з'явилися в Росії з кінця 90-х років, і в даний час займають абсолютну позицію у сфері застосування співробітниками ГИБДД. Принцип роботи заснований на тому, що за час в 0.3-0.4 секунди повністю зміряти швидкість об'єкту з вірогідністю 95%.
Даний тип випромінювання є що несе основної частоти, яка подається 4 або 6 короткими імпульсами з малою шпаруватістю сигналу і тривалістю імпульсів до 60 мс.
Завдяки могутньому математичного забезпеченню приладу дозволяє отримати по мінімально необхідним даним про об'єкт його швидкість за дуже короткий час.
Зараз по РФ на сто приладів з імпульсною системою вимірювання швидкості відсотків десять доводиться на застарілий діапазон X, і що залишилися дев'яносто - на діапазон K.
Тобто вибираючи сьогодні радар-детектор, це слід враховувати і розуміти, що він повинен адекватно реагувати на дані радари ДПС.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Вибір радара-детектора

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок