Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Рама, передній неведучий міст, балка заднього ведучого моста.Зварювання міді, алюмінію, титану, магнієвих сплавів. Техніка безпеки

Рама, передній неведучий міст, балка заднього ведучого моста.Зварювання міді, алюмінію, титану, магнієвих сплавів. Техніка безпеки

Назва:
Рама, передній неведучий міст, балка заднього ведучого моста.Зварювання міді, алюмінію, титану, магнієвих сплавів. Техніка безпеки
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,83 KB
Завантажень:
21
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Реферат на тему:
Рама, передній неведучий міст, балка заднього ведучого моста.
Зварювання міді, алюмінію, титану, магнієвих сплавів. Техніка безпеки


РАМА, ПЕРЕДНІЙ НЕВЕДУЧИЙ МІСТ, БАЛКА ЗАДНЬОГО ВЕДУЧОГО МОСТА
Рама — це основний несучий елемент вантажного автомобіля. На неї встановлюють і закріплюють двигун, агрегати шасі, кабіну й кузов автомобіля. Рама сприймає навантаження від маси автомобіля, а також навантаження, що виникають під час руху.
За конструкцією рами бувають: * лонжеронні, що склада-ються з двох поздовжніх балок (лонжеронів), з'єднаних поперечинами; * хребтові, які складаються з однієї поздовжньої балки з поперечинами.
На вантажних автомобілях найпоширеніші лонжеронні рами (рис. 5.1). Така рама має два лонжерони 2 і п'ять поперечин 1. Лонжерони відштамповуються зі сталі й мають форму швелера змінного профілю. Найбільша висота профілю в середній частині рами. Поперечини також виготовляють штампуванням за формою пристроїв для встановлення різних агрегатів (двигуна, коробки передач а ін.). До лонжеронів і поперечин приварюють або приклепують різні кронштейни 3, потрібні для кріплення відповідних агрегатів або частин автомобіля. Поперечини й лонжерони з'єднують між собою зварюванням.
На легкових автомобілях за раму править кузов, каркас якого становить жорстку зварну конструкцію, підсилену зовнішніми облицювальними панелями. Загальна жорсткість кузова досягається відповідним з'єднанням сталевих панелей облицювання, в які заформовують підсилювальну арматуру у вигляді різних тонкостінних про-філів.
У місці кріплення двигуна до корпусу кузова приварюють корот-ку раму, яка з'єднується з основою (підлогою). Підлогу кузова виго-товляють із товстих металевих листів і по боках підсилюють порога-ми, що мають коробчасту форму. Облицювальні панелі кузова штам-пують із тонкостінних металевих листів. Деталі несучого кузова, як правило, з'єднують зварюванням.
Передній неведучий міст вантажних автомобілів призна-чається для встановлення передніх керованих коліс і від них через підвіску передає на раму автомобіля поздовжні й бокові зусилля, що виникають від контакту автомобіля з дорогою.
Основу переднього моста становить двотаврова балка 3 (рис. 5.2), яка має на кінцях бобишки, відігнуті вгору. Середню частину балки вигнуто вниз, що дає змогу розмістити двигун нижче на рамі. Верхня полиця моста має опорні площинки 2, 4 для кріплення ресор підвіс-ки. В бобишку балки вставлено й жорстко закріплено шворінь 5, що призначається для встановлення на ньому поворотної цапфи 1. На осі цапфи на підшипниках кріпиться маточина колеса, а сама цапфа може повертатися на шворні за допомогою поворотного важеля 6.
На легкових задньоприводних автомобілях із неза-лежною підвіскою передніх коліс передній міст утворюється корот-кою балкою або поперечиною, прикріпленою до кузова автомобіля, до якої кріпиться також двигун.
Балка заднього ведучого моста на автомобілях із колісною форму-лою 4x2 передає через підвіску на раму або кузов автомобіля штовхальні зусилля від ведучих коліс у режимі тяги й гальмівні зусилля під час гальмування.
Залежно від конструкції балка ведучого моста може бу-ти: * рознімною; * нерознімною. Всередині балки розміщуються меха-нізми ведучого моста (див. рис. 4. 19), а на кінцях на підшипниках установлюються маточини ведучих коліс. Спереду балки моста 8 є фланець для кріплення картера 9 головної передачі й диференціала, а ззаду — кришка. У верхній частині на балку приварено дві опорні площинки для кріплення ресор.
Балка переднього ведучого моста вантажного автомобіля конструктивно неістотно відрізняється від балки ведучого заднього моста.


Зварювання міді і її сплавів
Зварюваність міді. Мідь зварюється погано через її високу теплопровідність, жидкотекучести і підвищеної схильності до утворення тріщин при зварюванні.
Теплопровідність міді при кімнатній температурі в шістьох разів більше теплопровідності технічного заліза, тому зварювання міді і її сплавів повинна вироблятися зі збільшеною погонною тепловою енергією, а в багатьох випадках з попереднім і супутнім підігрівом основного металу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: Рама, передній неведучий міст, балка заднього ведучого моста.Зварювання міді, алюмінію, титану, магнієвих сплавів. Техніка безпеки

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок