Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Централізоване приготування малярних сумішей

Централізоване приготування малярних сумішей

Назва:
Централізоване приготування малярних сумішей
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,29 KB
Завантажень:
480
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат
на тему:
Централізоване приготування малярних сумішей


Малярні суміші можна приготовляти безпосередньо на робочому місці маляра або централізовано — на спеціалізованих заводах, в цехах або приоб'єктних фарбозаготівельних майстернях.
На приготування малярних сумішей безпосередньо на робочих місцях витрачається до 10—15 % робочого часу. Спеціалізована бригада повинна виділити для цього 2— З чоловіки, які будуть зайняті тільки приготуванням і піднесенням сумішей. Тому приготовляти суміші на робочих місцях слід лише в крайніх випадках під час виконання невеликих обсягів робіт або при ремонтних чи альфрейно-реставраційних роботах. Навіть виконуючи такі роботи, потрібно максимально використовувати необхідні машини і механізми. На робочому місці треба лише доводити малярні суміші до робочої в'язкості.
В умовах масового будівництва у містах, робочих селищах доцільно будувати централізовані підприємства, устатковані найновішими машинами і механізмами для переробки та приготування малярних сумішей. Одна така майстерня або один цех може забезпечити готовими фарбувальними сумішами, шпаклівками, емульсіями, замазками та Іншими матеріалами ряд будівельних об'єктів, підпорядкованих будівельному тресту чи управлінню. Механізоване приготування малярних сумішей підвищує продуктивність праці, знижує витрати матеріалів і поліпшує якість опоряджувальних робіт.
Річна продуктивність підприємств централізованого приготування малярної продукції всіх видів становить: заводів — 10 000—42 000 т, цехів — 800—6000, приоб'єктних майстерень— 100—400 т готової продукції.
Нині у багатьох містах нашої країни працюють фарбозаготівельні підприємства, обладнані за спеціальними проектами з урахуванням максимальної механізації та автоматизації технологічних процесів відповідно до потреб даного міста чи району в опоряджувальних матеріалах. Планування, оснащення потрібним обладнанням і відповідно продуктивність цеху або майстерні можуть бути різні, але принципова технологічна схема приготування тієї чи іншої малярної суміші залишається однаковою.
Розроблено технологічні схеми цехів централізованого приготування малярних сумішей продуктивністю 15, 20 і 25 т на добу. Кожен з таких цехів при одночасній роботі всіх технологічних ліній може забезпечити малярною продукцією всі підрозділи будівельного тресту. Крім того, видано «Рекомендації щодо раціональної технології і засобів механізації для централізованого приготування малярних сумішей», в яких подано необхідні відомості про обладнання цехів малярної продукції.
Готові малярні суміші подають на будівельні об'єкти за затвердженим графіком відповідно до комплектувальних карт-замовлень. Шпаклівку, крейдяну пасту, сухі фарбові суміші, концентрати ґрунтовок тощо краще постачати на будівельні об'єкти в паперових або поліетиленових мішках, пакетах, які не повертаються на підприємства, а не в дерев'яній чи металевій тарі. Це дасть змогу значно зекономити транспортні витрати і витрати на очищення і миття тари.
Для приймання малярних сумішей на будівельному об'єкті організовують приоб'єктну майстерню або майстерню-склад, де напівфабрикати доводять до робочої консистенції.
Прикладом сучасного виробництва з виготовлення малярних сумішей може бути цех, в якому діють дві автоматизовані технологічні лінії: для приготування шпаклівок і паст, а також олійних сумішей.
Технологічна лінія для приготування олійних сумішей (рис. 1) має чотири відділення: приймальне, змішувальне, роздавальне і мийне.
У приймальне відділення надходять вихідні матеріали для приготування сумішей: оліфа, розчинники, густотерті фарби тощо. Вони зберігаються у відповідних місткостях 1. У цьому відділенні є насос-емульсатор 14, за допомогою якого у разі потреби приготовляють емульсію типу ВО і перекачують її у відповідну місткість. Від приймального відділення до місця встановлення змішувальних машин (змішувачів) 7 прокладено підвісну монорейку 13, по якій переміщується електроталь, за допомогою якої в змішувальне відділення подають густотерті фарби у кількості, потрібній для приготування фарбувальної суміші певного кольору.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Централізоване приготування малярних сумішей

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок