Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Скачати безкоштовно: Виготовлення дверного блоку

Виготовлення дверного блоку / сторінка 7

Назва:
Виготовлення дверного блоку
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,54 KB
Завантажень:
513
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Корпус електроінструментів, які працюють при напрузі більше 42 вольт мають бути заземлені. Риштування, які використовують для виконання будівельно-монтажних робіт на висоті, мають бути інвентарними. Неінвентарні риштування допускають лише у виключних випадках з дозволу головного інженера будівельно-монтажного управління.
Людина, яка рятує потерпілого, забезпечує себе гумовим взуттям, сухими рукавицями, чи навіть тряпкою. Коли під рукою немає таких предметів, струмоведучі провода відтягують від потерпілого сухою палкою, гумовим жгутом, сухим одягом. Після зняття напруги, негайно викликати медичну допомогу для потерпілого.
Пожежі наносять народному господарству великих збитків. Основною причиною пожежі являється невміле використання вогню на відкритих площадках, куріння в пожежонебезпечних місцях, несправність в електро мережі, неправильне зберігання легкозаймистих матеріалів, загромадження чехів і територій.
Складати предмети, які загоряють швидко на будівельній площадці можна на відстані не менше 15м. від будівлі. Склади з горючими матеріалами слід розташовувати зі сторони протилежної постійним вітрам і на великій відстані від будівлі.
На будівельній площадці мають бути споруджені протипожежні пости з вогнегасниками, відрами, лопатами, ломом, сокирою, баграми і гідропультом. У гідропульті встановлено бачки з водою.
Місця, де немає водопроводу, облаштовують закритими водоймами з мотопомпами на відстані150...200м. від будинку.
Склади пиломатеріалів мають утримуватися в чистоті і мати необхідні дороги і проїзди. Територію складів необхідно систематично очищати від відходів-кори. Куріння і розведення вогню категорично забороняється.
В літні дні територію складу, а також територію підприємства треба поливати водою.
Склад повинен бути обладнаний протипожежним водопроводом, водоймами. Невеликі склади мають мати чани з водою, вогнегасники.
В деревообробних цехах треба слідкувати за становищем електро обладнання, пускової апаратури, силової і освітлювальної мережі. Обтиральні матеріали слід зберігати в спеціальних закритих металевих ящиках і частково їх очищати. Необхідно регулярно змазувати підшипники, не допускаючи їх перегріву.
В цехах не дозволяється зберігати понаднормові запаси пиломатеріалів, заготовок і деталей.
Всі проходи і підходи до пожежних кранів мають бути завжди свобідними і доступними.
В малярних цехах не можна працювати без надійно діючої вентиляції, з тим щоб не утворилися вибухонебезпечні концентрації парів лакофарбових матеріалів.
Цехи пожежного водопроводу мають бути забезпечені засобами пожежогасіння вогнегасниками, розташованими в зручних місцях.
Для подання сигналів про пожежу в цеху, майстерня має бути встановлено пожежна сигналізація. У випадку її відсутності необхідно встановити серени, дзвони.
Кожний робітник помітивший пожежу зобов`язаний визвати пожежну команду, а якщо немає телефону, дати інший сигнал і прийняти міри по гасінню пожежі місцевими засобами.
Для забезпечення боротьби з пожежами і профілактики пожежна кожному будівництві і підприємстві із складу робітників створюються добровільні пожежні дружини, які активно беруть участь у гасінні пожежі. В кожній зміні має бути мінімально необхідна кількість робітників пожежної дружини.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Реферат на тему: Виготовлення дверного блоку

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок