Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Виготовлення дверного блоку

Виготовлення дверного блоку

Назва:
Виготовлення дверного блоку
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,54 KB
Завантажень:
509
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Реферат на тему:
Виготовлення дверного блоку


1. Вступ
Деревина як матеріал застосовується в усіх галузях народного господарства, але значна кількість деревини використовується в будівництві. Дякуючи своїм якостям - порівняно високої механічної міцності, малої теплопровідності, не великої щільності, легкості обробки, стійкості до кислот, солей, масел-деревину широко використовують для виготовлення несучих і обгороджуючих елементів будівель спорудження ферм, арок, балок, прогонів, стійок, панелей, лаг, підлоги, вікон, дверей та ін:
Великий, розвиток отримують дерев'яні клеєні конструкції, використання яких цілеспрямовано в усіх видах будівництва і в першу чергу в сільськогосподарських будовах у вигляді арок, прогонів, а також при спорудженні підприємств з хімічноагресивним середовищем. Застосування клеєних конструкцій дозволяє використовувати маломірні відходи деревини шляхом їх склеювання в елементи будівельних конструкцій.
В наш час при виконанні столярнобудівельних робіт застосовують ручний механізований інструмент, який був створений спеціально для кожного виду робіт. Сучасний інструмент сьогодні дуже урізноманітнений. Інвентар може поміститися в ручному чемаданчику для столяра будівельника, тесляра, паркетника і інших будівельних робіт.
Столярно-будівельні деталі і вироби виготовляють на деревообробних підприємствах поточним способом із застосуванням напівавтоматичних і автоматичних ліній. На будівельній площадки столярні вироби, фрезеровальні деталі, елементи паркетних підлог, ферми, напівферми, балки поступають в готовому вигляді. Віконні і дверні блоки на будівництво привозять з навішеними стулками, фрамугами і полотнами, пофарбованими і заскленими, тому роботи по заповненню пройомів значно спрощуються і виконується встановлення готових віконних і дверних блоків.
2. Технологічна частина
2.1 Опис виробу, конструкція і матеріали.
Дверні блоки складаються з дверної коробки і дверного полотна. Двері по конструкції діляться на рамкові; щитові з суцільним або малопустотним заповненням з порогом і без порога. По числу полотна є одно і двохполотневі в тому числі і по товщині полотна. По напрямку і способу відкривання двері бувають розкривні, хитаючі, розсувні. По складанню є застіклені або глухі. По вологостійкості двері поділяються для підвищеної вологостійкості і для приміщень з постійно відносною вологістю повітря до 60%. В залежності від оздоблення двері бувають з непрозорим покриттям, і прозорим.
Поверхні дверей поділяються на лицеві і нелицеві: до нелицевих поверхонь відносять поверхні коробки, обернені до стін, верхні та нижні кромки полотна, фальці під з'єднанням з іншими деталями, внутрішні і з'єднання з личківкою поверхні брусків каркаса і заповнення полотна щитових дверей. Інші поверхні деталей є лицевими. В окремих приміщеннях для освітлення в дверних блоках встановлюють фрамугу шириною рівної ширині блока.
У двох полотенних дверних блоках між полотнами є щілина, яку закривають з двох сторін нащільниками. В дверях які відкривають в різні сторони нащільників не встановлюють.
В блоках зовнішніх дверей встановлюють пороги, це дає поліпшену тепло та звукоізоляцію. Дверні блоки внутрішніх дверей роблять з порогом і без порога. В залежності від навішування двері є праві та ліві. При установці дверного блока в пройом лишаються щілини які запускаються монтажною піною, а потім закривають щбналічною з метою кращої звуко і теплоізоляції щілини ущільнюють пінополіуретаном.
Рамочні двері-складаються з вертикальних, горизонтальних брусків товщиною 44,52мм., шириною 122мм. Порожнину між брусками заповнюють щитами, паклями, склом. Тахлі можуть бути: із деревиноволокнистих або деревиностружкових плит.
Щитові двері представляють собою дерев`яну рамку, зібраною з дерев`яних брусків перерізом 32...34 х40х60мм. які з`єднані в кутах металевими скрепками або на шипах, заповненою серединкою різної конструкції лакованої з двох сторін твердою деревиноволокнистою плитою або фанерою, струганим шпоном, паперово-шаровим декоративним пластиком.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: Виготовлення дверного блоку

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок