Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Діагностування, технічне обслуговування і регулювання карб’юратора

Діагностування, технічне обслуговування і регулювання карб’юратора

Назва:
Діагностування, технічне обслуговування і регулювання карб’юратора
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,22 KB
Завантажень:
150
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Діагностування, технічне обслуговування і регулювання карб’юратора


1. Перевірка і регулювання рівня пального в поплавцевій камері карб’юратора.
Рівень палива в поплавковій камері карбюратора К-88А (автомобіль ЗИЛ-130) перевіряють через отвір (рис. З, а), розташований в поплавковій камері і яке закривається пробкою. При горизонтальному положенні автомобіля і роботі двигуна на малій частоті холостого ходу паливо повинне бути на рівні нижньої крайки отвору. Рівень палива можна також перевірити, відкрутивши пробку, що закриває канал механічного економайзера і вкрутивши замість неї перехідний штуцер 1 (рис. З, в), що закінчується скляною трубкою 2 з нанесеними на ній поділками, що вказує межі коливання рівня палива в поплавковій камері.
Рис. 3. Перевірка рівня палива в поплавковій камері карбюратора:
а - по контрольному отворі;
б - через оглядове вікно;
в - за допомогою пристосування зі скляною трубкою;
1 - перехідний штуцер; 2 - скляна трубка
Рис. 4. Перевірка установки поплавця і голки клапана подачі палива в карбюраторі (кришка і корпус карбюратора в переверненому положенні):
а - кришка з поплавцем і клапаном карбюратора К-126Б;
б - верхній корпус із клапаном у зборі карбюратора К-84;
1, 7 - калібри; 2 - поплавець; 3 - обмежник ходу поплавця: 4 - язичок регулювання рівня; 5, 9 - голка клапана; 6 ущільнювальна шайба; 8 - корпус клапана подачі палива; 10- шайби регулювальні; 11- верхній корпус карбюратора
У карбюраторів К-126М (ГАЗ-24), К-124В (автомобілі УАЗ) і К-126Б (ГАЗ-53А) рівень палива в поплавковій камері контролюють по мітках-виступах через оглядове вікно (рис, 3, б). Рівень палива в поплавковій камері може змінюватися через не герметичність поплавця, неправильної установки, чи заїдання герметичності голчастого клапана.
Герметичність поплавця перевіряють зануренням його у воду, нагріту до 80° С на 30 с. З негерметичного поплавця з'являться пухирці повітря. Видаливши воду з поплавця, його заповнюють і перевіряють масу зважуванням.
Одночасно підгинанням обмежувача 3 ходу поплавця встановлюють зазор А між торцем голки 5 і язичком 4, що повинний бути 1,2—1,5 мм у карбюраторів К-124В, К-126М, К-126Б.
У карбюраторах К-88, К-82 і їхніх модифікаціях для забезпечення необхідного рівня палива в поплавковій камері калібром 7 (рис. 4, б) перевіряють відстань від площини рознімання верхнього корпуса 11 карбюратора до торця голки 9 клапана подачі палива. При необхідності положення голки регулюють зміною числа прокладок -10, встановлюваних між корпусом клапана і корпусом 11 карбюратора. При збільшенні числа прокладок 10 рівень палива в поплавковій камері зменшується. Допускається також регулювати рівень палива підгинанням важільця поплавця, не порушуючи його цілісності.
Клапан подачі палива, що втратив герметичність, притирають до сідла. При неможливості домогтися герметичності його заміняють. У карбюраторі К-126Б клапан практично не зношується, тому що запирання його забезпечується не самою голкою, а еластичною пластмасовою шайбою 6, що заміняють при втраті герметичності.
2. Перевірка пропускної здатності жиклерів карб’юратора.
Пропускну здатність жиклерів визначають по кількості води, що протікає через його дозуючий отвір за 1 хв. під напором водяного стовпа (1000±2) мм при температурі води 19—21° С. Для перевірки пропускної здатності жиклерів застосовують прилади двох типів: для визначення абсолютної і відносної пропускної здатності жиклерів. Перший більш простий за будовою і має більшу точність у порівнянні з другим. При недостатній пропускній здатності жиклер промивають ацетоном чи розгортають отвір.
3. Регулювання карб’юратора в режимі холостого ходу.
Регулювання ведеться на прогрітому двигуні при справній системі запалювання. Температура охолоджуваної рідини повинна бути 75—95°С. Особлива увага повинна бути звернена на несправність свіч і зазори між їх електродами.
Рис. 5. Регулювання системи холостого ходу:
а - однокамерного карб’юратора;
б - двухкамерного карб’юратора
Однокамерні карбюратори і двокамерні (К-126Б, К-126М) на малу частоту неодруженого ходу регулюють упорним гвинтом 1 (рис.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Діагностування, технічне обслуговування і регулювання карб’юратора

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок