Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Історія Volkswagen

Історія Volkswagen

Назва:
Історія Volkswagen
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,43 KB
Завантажень:
417
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
Історія Volkswagen


1934-1936
Фердінант Порше
Історія концерну "Фольксваген" почалася в німецькому місті Вольфсбурге в 1934 році. Фердинанд Порше - німецький конструктор і інженер, що присвятив 4 року свого життя створенню першого "народного автомобіля" ("volk" - народ, "wagen" - автомобіль, німий.), стояв біля витоків майбутньої легенди світового автомобілебудування.
1936-1937
Волфсбург
Ухвалено рішення про будівництво відомого зараз всьому світу автозаводу у Вольфсбурге. У первозданному вигляді завод проіснував до 1944 року. Під час війни він був майже повністю зруйнований американською авіацією, мало що що залишила від виробничих приміщень.
1937-1945
Жук
Випущені перші прототипи "Жука" - "VW30" - загальним числом 30 штук, кожний з яких повинен "пробігти" більше мільйона кілометрів для виявлення можливих конструкційних недоліків.
1945-1947
Відновлення
Відновлення заводу в післявоєнні роки узяло на себе англійський уряд, що передав в 1945 році компанії "Фольксваген" замовлення на виробництво 20000 автомобілів. Так "Фольксваген" знов став популярним, явивши собою яскравий приклад німецького економічного дива. Через 27 років після закінчення 2-ої Світової війни, побивши рекорд "Ford Model T", "Фольксваген-Жук" став автомобілем, що самим продавався.
1947-1955
Bulli
За задумом голландського імпортера концерну "Фольксваген" Бена Пона був сконструйований прототип сучасного "Транспортера", що поступив в серійне виробництво в 50-х роках під назвою "Булли"".
З року в рік "Транспортер" укріплював свої позиції на ринку як найпрактичніший і надійніший автомобіль для перевезення комерційних вантажів.
Пізніше з'явилися його модифікації у вигляді пожежної машини і інших автомобілів для спеціальних потреб.
1955-1960
1000000 Жуків
З початку 50-х років "Фольксваген" відкриває мережа дочірніх підприємств по всьому світу з метою формування розгалуженої мережі продажів. Завдяки цьому вже в 1955 році з конвейєра був спущений мільйонний "Жук".
1960-1974
Приватизація
Цього року "Фольксваген" був реорганізований в підприємство з акціонерною формою власності. Власниками акцій з 20-процентною часткою власності сталі уряду Федеральної Республіки Німеччини і земель Нижньої Саксонії. У 1988 році Федеральний уряд приватизовував "Фольксваген", і з тих пір у нього єдиний власник.
1974-1991
Golf
У Вольфсбурге випущений останній "Жук".Производство автомобіля століття перенесено до Мексики.
Випустивши в тому ж році модель "Golf", "Фольксваген" поклав початок новій епосі в історії автомобілебудування. Нове покоління автомобілів гольф-класса з переднім приводом, що охолоджується 4-х циліндровим двигуном і суцільнометалевим кузовом із сталі відразу отримало визнання на ринку. "Golf" став бестселером не тільки в Германії, але і у всій Європі.
1991-1998
Злиття
Стратегія розвитку "Фольксваген" на ринку припускала і придбання інших марок: Audi, Seat і Skoda. Чотири роки через комерційні автомобілі "Фольксваген" також виділилися в самостійний підрозділ Концерну. З призначенням на посаду Голови Правління і Ради Директорів "Фольксваген Груп" д-ра Фердинанда Пієха, була вироблена нова стратегія розвитку, яка забезпечує зниження виробничих витрат і підтримку високої якості і надійність автомобілів мазкий "Фольксваген Груп".
1998-1999
Розвиток
Услід за презентацією моделей "Passat", "Polo" і "GOLF-IV", концерн "Фольксваген" представив на ринок модель-міні
"Lupo", компактний седан "Bora" і "New Beetle" ("Новий Жук"), який був зустрінутий з величезним ентузіазмом в Америці. У цьому ж році Концерн придбав марки "Bugatti", "Lamborghini" і "Bentley", забезпечивши собі надійний тил в класі "люкс".
1999-1999
25 років Golf
Історія моделі Golf почалася в 1974. На початку 70-х стало ясно, що легендарний "Жук" пора доповнити принципово новою моделлю. Золоту формулу вперше вивів голова правління Volkswagen Рудольф Лейдінг: машина повинна мати компактний кузов хетчбек, передній привід і двигун з водяним охолоджуванням.
Все це утілилося в Golf, що став родоначальником європейського класу "С".

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Історія Volkswagen

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок