Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Тест драйв Volvo FL і Volvo FE

Тест драйв Volvo FL і Volvo FE

Назва:
Тест драйв Volvo FL і Volvo FE
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,67 KB
Завантажень:
321
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Тест драйв Volvo FL і Volvo FEНебагато про концепцію. Як заявив Роар Ісаксен, керівник Європейського підрозділу Volvo Trucks: - «Наша нова бізнес-концепція дозволяє запропонувати клієнтам вигідні і всесторонні транспортні рішення з сучасними вантажними автомобілями і новими, індивідуально підібраними, сервісними послугами відповідно до запитів клієнта.»
Volvo FL і Volvo FE
ПОВНА МАСА VOLVO FL: від 12 до 18 тонн
ПОВНА МАСА VOLVO FE: від 18 до 26 тонн
ВИРОБНИЦТВО: в бельгійському Генте було розгорнене в травні 2006 року. Перші вантажівки на російському ринку опиняться в листопаді-грудні 2006 року.
ОРІЄНТОВНІ ЦІНИ: VOLVO FL і FE продаватимуться від 60 000 євро.
Як виявляється з сказаного, основу пропозиції складуть два абсолютно нових вантажівки: Volvo FL і Volvo FE. Volvo FL вписується в сегмент ринку повною масою 12?18 тонн, Volvo FE важчий - 18?26. Перший призначений для швидкої доставки вантажів в міській штовханині, другій, - покликаний служити ефективним транспортним засобом як на місцевих, так і регіональних напрямах.


Крім автомобілів, як таких, Volvo Trucks пропонує клієнтам неперевершену безпеку, підтверджену часом надійність, істотну економію в експлуатації і особливу програму по сервісних послугах. Передбачається, що за допомогою даного пакету транспортні компанії зможуть виконувати свої завдання рівно і без проблем.
В рівній мірі це відноситься і до екологічної безпеки шведських машин. Завдяки новим двигунам з технологією SCR, нові вантажівки доступні у варіантах відповідних нормам Euro 4 і Euro 5. Причому досягнуто це без збитку паливної економічності.
Природно, що при втіленні в життя такого глобального по своїй значущості проекту розробники не могли обійтися без залучення всіх доступних ресурсів, наявних як в надрах самої Volvo, її сателітів, так і компаній, що працюють з нею в кооперації. Загалом, в наявності так модна нині глобалізація.

Але це все на словах, а що вийшло на ділі.
Так відразу, з першого погляду, Volvo FL від FE і не відрізнити. Тільки придивившись, помічаєш трохи ширшу кабіну і вищу посадку останнього за рахунок застосування коліс більшої розмірності.
Отже, кабіна. Запозичена у Renault, до речі, належною Volvo Trucks. Її встановлюють на моделі Midlum і Premium Distribution. Крім того, аналогічну кабіну «експлуатує» ще пара-трійка мазкий. Правильно підібраний колір і «вольвовськіє» атрибути начебто говорять, що це Volvo, але тільки частково. «Реновськоє» початок видає себе всім свої виглядом. Хоча треба віддати належне сучасному дизайну, який цілком вписується в тенденції сьогоднішнього дня.
Інтер'єр. Також предмет уніфікації з моделями Renault. Ті ж деталі і матеріали обробки, але тільки в «вольвовськой» колірній гаммі. Разом з тим панель приладів запозичена вже від Volvo FM/FH, кермо і крісло також шведські. Можливо тому і крісло зручніше і рульова колонка попривабливіша. Остання має не тільки пневмопрівод в регулюванні положень, але додатково до всього відсовується до панелі приладів для зручнішого входу/виходу.
Кабіна FL поставляється в трьох виконань: денна (стандартна), подовжена (підвищеній комфортності) і подвійна. Важіль управління коробкою передач виконаний за джойстіковому принципом, знову ж таки, як у Renault Midlum . У FE кабіна небагато ширша - на 200 мм. Виконань також три: стандартна, подовжена і із спальним місцем. При цьому всі вони пропонуються з трьома варіантами по комплектації і рівню обробки. Важіль коробки передач розміщений на звичному місці.

Як додаткова опція пропонується вікно в пасажирських дверях. Воно значно покращує бічний огляд. Дане рішення прийшло разом з кабіною від Renault.
Крім деяких видимих відмінностей є і приховані, куди істотніші. Оскільки компанія Volvo приділяє особливу увагу безпеки, до каркаса кабіни внесений ряд змін, направлених на досягнення більшої жорсткості, що забезпечує життєвий простір у разі зіткнення при аваріях. Цікаво, невже на заводі у Франції, де власне і збирають кабіни, з одного і того ж конвейєра сходять такі несхожі по «начинці» кабіни? Виходить, Renault «варить» свій варіант і варіант для Volvo? Але це ж економічно не вигідно.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Тест драйв Volvo FL і Volvo FE

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок