Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> ОПОРЯДЖУВАЛЬНІ РОБОТИ В ОСОБЛИВИХ КЛІМАТИЧНИХ УМОВАХ

ОПОРЯДЖУВАЛЬНІ РОБОТИ В ОСОБЛИВИХ КЛІМАТИЧНИХ УМОВАХ

Назва:
ОПОРЯДЖУВАЛЬНІ РОБОТИ В ОСОБЛИВИХ КЛІМАТИЧНИХ УМОВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,08 KB
Завантажень:
368
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат
на тему:
ОПОРЯДЖУВАЛЬНІ РОБОТИ В ОСОБЛИВИХ КЛІМАТИЧНИХ УМОВАХ


План
1. Підготовка будівель до виконання опоряджувальних робіт взимку
2. Виконання внутрішніх опоряджувальних робіт взимку
3. Виконання зовнішніх опоряджувальних робіт взимку
4. Виконання опоряджувальних робіт в умовах високої температури повітря
1. Підготовка будівель до виконання опоряджувальних робіт взимку
Технологія виконання штукатурних робіт взимку повинна бути спрямована на створення таких умов, за яких штукатурний шар заморожуватиметься після того, як найменша кількість води хімічно зв'яжеться з в'яжучим матеріалом, а вільної води у порах залишиться якнайменше.
Для виконання опоряджувальних робіт у зимовий період треба ставити жорсткі вимоги до поверхонь, фарбувальних сумішей та інших матеріалів, а також створювати потрібні температурні умови в приміщеннях. Фарбові плівки нормально тверднуть лише при плюсових температурах. При мінусових температурах фарбувати поверхні можна тільки неводними сумішами.
Внутрішні штукатурні, малярні, облицьовувальні та мозаїчні роботи виконують при температурі повітря в приміщеннях не нижче ніж 10 °С і вологості його не вище ніж 60 %. Фарбувати внутрішні поверхні можна при температурі їх на висоті 0,5 м від підлоги не нижче ніж 10 °С. Поверхні, що підлягають опорядженню, мають бути сухі (вологість не більш як 8 %), без плівки льоду та інею.
До початку опоряджувальних робіт вставляють віконні рами, навішують двері; прорізи та інші отвори у стінах закривають, утеплюють горища тощо. Якщо немає можливості включити систему центрального опалення, то приміщення обігрівають електричними печами та калориферними установками, що нагнітають тепле повітря. Застосовуючи тимчасові обігрівальні установки, слід додержуватись правил протипожежної безпеки. Використовувати прилади для штучного сушіння поверхонь потрібно і тоді, коли працює система центрального опалення. У цьому разі прилади невисокої теплопродуктивності застосовують для сушіння окремих місць штукатурки (у кутах, біля плінтусів тощо). Це сприяє підвищенню продуктивності праці, поліпшенню якості опоряджувальних робіт і скороченню строків їх виконання.
Рис. 1. Універсальний повітронагрівний УСВ-200:
1 — відцентровий вентилятор, 2 — патрубок для відведення нагрітого повітря, 3 — пальник: 4 — циліндри, 5 — система труб; 6 — корпус; 7 — екран; 8 — вентилятор для нагнітання повітря, 9 — санчата
Для штучного обігрівання приміщень і сушіння штукатурки найкраще застосовувати спеціальні повітронагрівальні установки (калорифери), що серійно випускає промисловість. Кожна установка розрахована на певну теплопродуктивність, що дає змогу використовувати її залежно від умов виробництва. Повітронагрівальні установки бувають електричні і такі, що працюють на твердому, рідкому або газовому паливі.
Універсальний повітронагрівний УСВ-200 (рис. 1) складається з корпусу, універсального пальника, двох вентиляторів і паливної апаратури. Усередині корпусу 6 розміщений теплообмінник, що зварений з металевих циліндрів 4 і системи труб 5. Конструкція теплообмінника дає змогу подавати у приміщення чисте нагріте повітря без домішків продуктів згоряння палива, оскільки шляхи проходження газів і повітря не перетинаються. Під час роботи повітронагрівника до пальника 3 подається рідке паливо або газ і повітря, що нагнітається відцентровим вентилятором 1. Продукти, що утворюються після згоряння палива, проходять по газових каналах теплообмінника, нагрівають його стінки і виходять зовні. Водночас за допомогою другого вентилятора 8 по повітряних каналах труб проходить повітря, яке нагрівається об стінки теплообмінника і через патрубок 2 по трубопроводу подається у приміщення.
Увесь агрегат змонтовано на санчатах. Його встановлюють зовні будинку біля входу у сходову клітку. Нагріте повітря подають у секцію через вікно другого поверху Повітронагрівник УСВ-200 застосовують для обігрівання секції 9—12-поверхових житлових або промислових будівель об'ємом 4 — 5 тис.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: ОПОРЯДЖУВАЛЬНІ РОБОТИ В ОСОБЛИВИХ КЛІМАТИЧНИХ УМОВАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок