Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Якщо немає холостого ходу

Якщо немає холостого ходу

Назва:
Якщо немає холостого ходу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,00 KB
Завантажень:
382
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему:
Якщо немає холостого ходу


Спочатку, як і завжди, будуть розглянуті бензинові карбюраторні двигуни, потім бензинові з уприскуванням і, нарешті дизельні двигуни. Кількість оборотів холостого ходу у в японських машин вказано на табличці, приклеєній до кап або під сидіннями (у мікроавтобусів). Там все, звичайно, написано японський, але завжди можна знайти цифри, наприклад « (800)». 700 - це потрібна фірмою кількість оборотів холостого ходу для двигуна з механічною коробкою переду 800 - те ж, але для двигуна з автоматичною коробкою. Все природно, в оборотах в хвилину.
Перш ніж приступати до холостого ходу, потрібно, крім всього іншого, відмітити, що вище обороти холостого ходу, тим більше витрата палива іншої сторони, чим нижче - тим гірше за умову роботи двигуна, оскільки знижується тиск масла в магістралі, а двіга! у більшості машин не нові. Всі карбюратори для регулювання холостого ходу (XX) мають два гвинти: гвинт кількості паливної суміші і наполегливий гвинт дросельної заслінки, кото її прочиняє. Другий гвинт іноді називають гвинтом якості, але це, на наш погляд, вносить деяку плутанину, оскільки ч викликає спори, чи то це якість, чи то кількість, тому ми називатимемо його наполегливим гвинтом дросельної заслінки. Наполегливий гвинт обов'язково або упирається в корпус карбюратора або угвинчується в прилив корпусу карбюратора і упирається у важіль дросельної заслінки.
Гвинт кількості як правило, добре помітний і укручений в нижню частину карбюратора. З того ж боку, де укручений цей гвинт, всередині, розташовані паливні канали системи XX, і, головне, з цього ж боку встановлений електромагнітний клапан холостого ходу. Це до того, що знайти, який же з клапанів є клапаном буває не так вже і просто. На головку гвинта кількості суміші у багатьох випадках надягає пластмасовий ковпачок з хвостиком. Цей хвостик не дає гвинту кількості укручуватися більш, ніж на один оборот.
Це щось подібне до «захисту від дурня», оскільки можна викрутити гвинт кількості на декілька оборотів, по роботі двигуна це не дуже помітно, але вихлопні гази в цьому випадку стануть значно шкідливіші для навколишнього середовища. Але оскільки, по-перше, вимоги до вихлопних газів у нас зовсім не ті, що у японців, і, по-друге, двигун загалом «поношений» (це означає, що осі дросельних заслінок «розбиті», сідла всіх клапанів зношені, багато гумок мають тріщини, і означає, в карбюратор потрапляє більше повітря, тому, щоб склад паливної суміші, що поступає в циліндри двигуна, залишався постійним, незалежно від ступеня зносу двигуна, це «зайве» повітря треба просто «розбавити» бензином, а щоб обороти XX залишилися тим самим, трохи відвернути наполегливий гвинт дросельної заслінки, тобто «скинути» зайві обороти), то може потрібно відвернути гвинт кількості змішай на більший кут, чим дозволяє хвостик пластмасового ковпачка.
Тому цей ковпачок (він виконаний у вигляді клямки) за допомогою викрутки можна сміливо підчепити і відколупнути, тепер гвинт якості можна вертіти куди завгодно, але, перш ніж проробляти це, загорніть гвинт до упору, прорахувавши при цьому обороти. Це згодом полегшить правильне регулювання карбюратора. Карбюратор із справною системою XX повинен забезпечувати стійку роботу двигуна при оборотах менше 600 в хвилину. Якщо цього не відбувається, тобто двигун при зниженні оборотів просто глухне, то потрібний ремонт або регулювання системи XX. Якщо двигун глухне «мляво», тобто його «трясе», він десь щось «намагається», то, можливо, винна не система XX. Про це в розділі «Двигун «тряситься», тобто працює нерівно». А зараз про порядок дій при ремонті найкапризнішої частини японського карбюратора - системи холостого ходу.Спочатку перевірте, чи приходить живлення на електромагнітний клапан холостого ходу. До нього підходить один (і тоді це +12 вольт) або два (+12 вольт і «земля») дроти.
Для перевірки треба зробити контрольну лампочку, так званого пробника. Для японських автомобілів це, мабуть, не менш незамінна річ, чим викрутка. Береться звичайна лампочка на 12 вольт (чим менше лампочка по своїх габаритах, тим краще, оскільки багато ланцюгів в автомобілі харчуються через транзистори, а влаштовувати їм перевантаження могутньою лампою зовсім ні до чого), і до неї припаюються два дроти з щупами не кінцях.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Якщо немає холостого ходу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок