Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Суть акумуляторної батареї.

Суть акумуляторної батареї.

Назва:
Суть акумуляторної батареї.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,94 KB
Завантажень:
26
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Зміст
Вступ
Суть акумуляторної батареї.
Принцип і методика використання акумуляторної батареї.
Коефіцієнт корисної дії акумулятора.
Установка комбінованих сепараторів.
Ємність акумуляторної батареї.
Принцип дії акумуляторної батареї.
Основні електричні одиниці.
Перевірка і обслуговування електроустаткування.
Охорона праці.
Організація робочого місця.
Висновок
Список використаних джерел.


Вступ
Автомобільний транспорт в загальній транспортній системі країни має важливе значення і займає перше місце в перевозі вантажів і пасажирів. Автомобільним транспортом доставляють сировину на промислові підприємства і вивозять готові вироби, перевозять сільськогосподарську продукцію. Велику роль відіграє автомобільний транспорт в забезпеченні будівництва будинків, промислових та інших споруд. Важливе значення має автомобільний транспорт і в перевозці пасажирів.
Таким чином, немає жодної галузі народного господарства де б автомобіль не знаходив широкого застосування.
Автомобільний транспорт широко застосовується не тільки для потреб народного господарства, але і для потреб Збройних Сил країни. Автомобілі в армії використовують для перевезення особливого складу боєприпасів, пального, продуктів, транспортування різної техніки.
Вітчизняна автомобільна промисловість почала свій розвиток з 1924 року, коли на заводі АМО були виготовлені перші півторатонні автомобілі з двигуном потужністю 36к.с. Перші легкові автомобілі марки НАМП-01 з двоциліндровим двигуном повітряного охолодження потужністю 18.5к.с. були випущені в 1927 році.
Масовий випуск малолітражних легкових автомобілів для населення практично почався 1946 року з пуском Московського автомобільного заводу АЗЛК, який освоїв першу модель “Москвич 400”, яка мала чотирьохциліндровий двигун потужністю 23к.с. Наступні модернізації і удосконалення конструкції дозволили цьому заводу створити комфортабельний сучасний автомобіль “Москвич 2140”. З 1968р. розпочато випуск автомобілів “Москвич 412” на автомобільному заводі в м. Іллічевську.
В 1960р. на Запорізькому автозаводі було організовано виробництво перших мікролітражних автомобілів ЗАЗ-965, “Запорожець” з чотирьох циліндровим двигуном повітряного охолодження, потужністю 23к.с. розташованим ззаду кузова. Пізніше цей завод випускає автомобілі значно похрещеної моделі ЗАЗ-968А з двигуном потужністю 45к.с. В даний час цей завод випускає модель ЗАЗ-DEO з передньо привідною підвіскою, відрізняється не тільки переднім приводом і двигуном, але й дизайном кузова і салону, потужністю двигуна 50к.с.
Значний і швидкий ріст випуску легкових автомобілів для населення наступив з вводом в дію в 1970р. Нового заводу “ВАЗ”, який став ведучим в легковому автомобілебудівництів. Його першою моделлю являється автомобіль ВАЗ 2101, з потужністю двигуна 62к.с., наряду з ним з конвеєра сходять нові моделі: ВАЗ-2103, 2106, 21011, які мають більш потужніші двигуни і покращену комфортабельність, а також ВАЗ-2102 з кузовом “Універсал”, ВАЗ-2121 “Нива”, підвищеної прохідності. В даний час завод випускає і нові моделі з переднім приводом ВАЗ 2108, 2109, 2110. Випуск легкових автомобілів призначений головним чином для особливого користування громадян.
У нашій країні налічується понад 20 млн. Власників механічних транспортних засобів.


9. Охорона праці
До роботи слюсар-авторемонтник допускаються особи, які навчаються за спеціальною програмою і мають посвідчення про присвоєння їм кваліфікації;
Слюсар-авторемонтник повинен виконувати тільки ту роботу, яка дозволена адміністрацією. Без дозволу та інструктажу проводити роботу, що не входить в обов’язки слюсаря-авторемонтника забороняється;
Під час роботи бути уважними, не займатися сторонніми справами, не відвертати увагу інших;
На території авторемонтного підприємства, авторемонтного заводу дотримуватись таких правил;
а) бути уважним до сигналів водіїв рухомого транспорту;
б) ходити по тротуарах, доріжках. Містках та переходах спеціально призначених для пішоходів, тримаючись правої сторони;
в) переходити через конвеєри тільки по перехідних містках, не заходити без дозволу за огорожі;
Забороняється:
а) доторкатися до електроустаткування та електропроводів, арматури, загального освітлення і відчиняти двері електрошаф;
б) вимикати і зупиняти (крім аварійних випадків) машини, верстати та механізми, робота на яких недоручена адміністрацією;
в) стояти або проходити під піднятим вантажем чи біля нього;
г) їздити на ніжках і кришах автомобілів;
6.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Суть акумуляторної батареї.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок