Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Volvo

Volvo

Назва:
Volvo
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,77 KB
Завантажень:
468
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему:
Volvo


Компанія volvo є одним з найбільших в світі виготівників найбільш надійних, могутніх і комфортабельних вантажівок сучасності, а вся її продукція сьогодні по праву визначає світовий прогрес в автомобілебудуванні. Біля витоків volvo (Вольво) стояли два здатні інженери Ассар Габріельссон (Assar Gabrielsson) і Густаф Ларсон (Gustaf Larson), що працювали тоді в знаменитому концерні СЬКФ (SKF) по виробництву підшипників, причому перший з них у свій час служив представником цієї фірми в Радянській Росії.
Легенда свідчить, що одного разу серпневим вечором 1924 р. обидва молодих людини сиділи за кухлем пива в одному із стокгольмських ресторанів, де і вирішили узятися за випуск автомобілів. Тут же один з них запропонував дати їм марку volvo - від латинського дієслова volvere, що означає котитися, обертатися. Габріельссон забезпечив заступництво і фінансову підтримку могутнього концерну СЬКФ (було виділено 200 тис. крон), Ларсон став керівником групи молодих фахівців, що узялися за розробку першого автомобіля.
Вдень народження компанії Вольво volvo вважається 14 квітня 1927 р., коли з конвейєра нового заводу в Гетеборге зійшов перший легковий автомобіль volvo OV4. Його можна було відразу пізнати по діагональній хромованій накладці поверх облицювання радіатора, в яке була вмонтована скромна емблема volvo (Вольво), - круг із стрілою - символ єдності, закінченості і прагнення до досконалості.
Незабаром за легковими послідувало ще обширніше сімейство вантажівок. У жовтні 1927 р. на зборах правління Volvo було ухвалено рішення про виробництво 1,5-тонної вантажівки з двигуном від легкового автомобіля (1944 см3, 28 л.с.) і новими рамою, заднім мостом, підвіскою, простенькою дерев'яною кабіною і двома розмірами бази (3300 і 3700 мм). Під позначенням LV40 вантажівку почали збирати 20 лютого 1928 р. з використанням американських методів організації серійного виробництва і перспективного планування. Так американський досвід, сполучений з шведською діловитістю і ретельністю, перетворився на так званий Вольво-метод виробництва ~ символ високої якості і надійності автомобілів і їх вузлів, виготовлених на конвейєрі. У 1929 р. з'явився 2-тонний варіант вантажівки Volvo LV60 з рядним 6-циліндровим 3-літровим двигуном Пента (Penta) в 65 л.с. і гідроприводом всіх колісних гальм, що пропонувався в 6 варіантах виконання. Сьомою в 1931 р. стала першої шведської 3-осный вантажівки Volvo LV64LF (6x2) повною масою 5,4 т, створений шляхом установки третьої непровідної осі.
30-і рр. стали для Volvo часом копіткого вдосконалення і розширення сімейства вантажівок. Тоді ж почала складатися базова концепція і генеральна лінія розвитку фірми. До цього часу відносяться численні 2- і 3-осные капотниє серії вантажівок volvo LV66/68, LV70/78 і LV81/86 з корисним навантаженням 2,0-7,5 т, верхнеклапанний, що отримали, 6-циліндровий мотор (4094 см3, 75 л.с.). До кінця десятиліття вантажівки серій LV180, LV190 і LV290 з мотором потужністю 90"130 л.с вже могли перевозити 10 т, а важили з вантажем всього 13-15 т. На базі серійних легкових автомобілів Volvo (Вольво) була створена гамма пікапів.
У другій половині 30-х рр. з воріт Volvo вже виходили різноманітні вантажівки 12 базових серій в 40 виконань з двигунами в 65-140 л.с. з декількома варіантами бази, колісної формули і корисного навантаження, а також автобуси, трактори, спеціальні машини. До цього часу Volvo(Вольво) висувався в число європейських лідерів і законодавців технічного рівня в цій області. У 1933 р. на фірмі побудували один з перших в світі 3-осных вантажівок з кабіною над двигуном (модель LV67LF). У серійне виробництво пішов його більш простій 2-осный варіанту LV756 з мотором потужністю 65 л.с., що відрізнявся специфічним виглядом. Крупним досягненням вважається впровадження в 1933 р. 6-циліндрового багатопаливного двигуна конструкції інженера Йонаса Хессельмана (Jonas Hesselman). Він міг працювати на різних сортах пального - бензині, спирті, генераторному газі і низькосортних маслах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Volvo

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок