Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Закис Азоту

Закис Азоту

Назва:
Закис Азоту
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
2,70 KB
Завантажень:
65
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
Закис Азоту


Так чи інакше, практично кожен власник авто мріє про додаткову потужність для свого залізного коня. Забезпечити її можна шляхом спалювання за одиницю часу більшої кількості палива, а вірніше - правильній суміші палива і кисню. Добитися цього можна трьома способами:
- збільшення об'єму двигуна
- установка турбонаддува
- використання закису азоту
Червона кнопка системи NOS ("Nitrous Oxide System inc") - вже давно не чарівництво фільму "Форсаж", що просто зачаровує, а доступна реальність.
З погляду співвідношення грошових витрат і додатково отримуваної потужності система уприскування закису азоту NOS забезпечує найвищу віддачу на кожен долар вкладень.
Існують три основні типи систем з використанням закису азоту: "мокра", "суха" і система з безпосереднім уприскуванням в порт. Майстри компанії "Форсаж" допоможуть Вам правильно підібрати систему NOS і "повісять" її на Вашу машину. Але. Все по порядку.
Закис азоту є криогенний газ (без кольору і запаху), що складається з молекул азоту і кисню (нагадаємо, що потужність виходить за допомогою палива, а закис азоту просто дозволяє спалювати більшу кількість палива).
Активується система натисненням кнопки, але спрацьовує тільки при широко відкритій дросельній заслінці - як тільки педаль акселератора буде втоплена в підлогу. Обов'язкове виконання правила: у момент подачі закису двигун повинен крутитися не меншого 2500 оборотов/минуту.
А що потрібно зробити першим, включити кнопку, а потім натиснути на газ або навпаки - справа смаку.
Компанія "Форсаж" пропонує як комплекти для стандартних серійних автомобілів, що не вимагають при установці ніяких змін в конструкції мотора, так і спеціальні системи, що дають додатково від 225 до 500 і більш за коней, - це вже статус профі, до якого машину потрібно ретельно готувати.
найзвичайніший автомобіль з механічною коробкою передач витримує додаткові навантаження не більше 50 % від заводської потужності, автомат - не більше 40 %. Російська машина "терпить" 50 %. Головна умова установки NOS - авто повинен бути в робочому стані
Серед автомобілів, що успішно пройшли тест-драйв, - Chrysler Cirrus, укомплектований "мокрою" системою (+ 60 л.с.). Рік випуску - 1999, 2.5 літра, V6, автомат.
Зберігається закис азоту як стисла рідина. Але завжди є залишки, що перетворюються під впливом підвищеної температури підкапотного простору в пару, і якщо в камеру згорання спочатку поступлять вони, затримка може бути 0,3 - 0,4 сік - суміш на долі секунди не правильна, більш збагачена.
Закис азоту дуже чутливий до температури навколишнього середовища: при зменшенні температури тиск в балоні знижується, і віддача двигуна при включенні нітроса різко падає. Не можна забувати і те, що у міру використання газу тиск в балоні також зменшується.
Отже, гріємо балон. продування. "пшик" (випускаємо пару, що скупчилася). До старту готовий!
Результат розгону із закисом: 8 сік замість 10 - офіційного часу, вказаного виробником. "Підхоплення на нітросе" в динаміці вражає ні трохи не менше: тебе різко притискує до сидіння, і, навіть в гору, машина швидко йде вперед.
Чверть милі "заряджений" Chrysler проходить за 15,5 сік, рідний же час на дреге - 18,3 сек.
Любителі підкотитися по місту, дивуючи сусідів по дорозі своєю динамікою і прудкістю, учасники дрега і вуличних гонок, фанати "світлофорних гонок" і поклонники автоспорту - всі любителі поганятися оцінять ці секунди по гідності.
Одним натисненням кнопки рядовий авто перетворюється на гоночний болід і з тим же успіхом допускає зворотну метаморфозу.
Балон, природно, періодично потрібно заправляти. Для того, щоб автомобіль з об'ємом двигуна 1,5-2 літри проїхав 402 метри з місця, система повинна функціонувати близько 8-10 секунд. 10 фунтового балон вистачить приблизно на 15 таких заїздів. Для старту з світлофора або "підхоплення" в динаміці час функціонування системи значно менше.
Можна замовити і 15-20 фунтовиє балони або встановити два або три десятифунтових.
Установка системи NOS, яка практично не займає місця і не додає маси автомобілю, не зачіпає заводський мотор і коробку, - доступна альтернатива дорожчим методам підготовки автомобіля.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Закис Азоту

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок