Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Поточний ремонт карбюраторів

Поточний ремонт карбюраторів

Назва:
Поточний ремонт карбюраторів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,08 KB
Завантажень:
194
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат
Поточний ремонт карбюраторів


Поточний ремонт карбюраторів розглянемо на прикладі уніфікованих кар-бюраторів К88АТ, К90 і К96. Останні два мають електронну систему автома-тичного управління економайзером примусового холостого ходу.
При проведенні цих робіт можна рекомендувати такий порядок. Насам-перед треба зняти повітряний фільтр, від'єднати від карбюратора троси ручного керування, паливопроводи і трубки відцен-трового датчика. Потім звільнити карбюратор від кріплення і зняти його з двигуна. У карбю-раторів К90 і К96 необхідно додатково від'єдна-ти від виводів обох електромагнітних клапанів фіолетові проводи.
Для зняття верхнього корпусу карбюратора треба відкрутити гвинти кріплення верхнього корпусу, викрутити викруткою центральний гвинт, вийняти його разом із фібровою шайбою і зняти верхній корпус (рис. 1). Потім покласти його на стіл площиною рознімання догори або на край столу так, щоб клапан подачі палива, який виступає із площини, не міг бути пошкоджений.
Рис. 1. Зняття верхнього кор-пусу
Подальший поря-док операцій такий: зняти прокладку з кор-пусу поплавкової ка-мери і вийняти попла-вок (рис. 2). Після цього від'єднати від важеля і зняти шток приводу прискореного насоса в зборі зі штовхачем клапана еконо-майзера.
Рис. 2. Зняття поплавка
При витягуванні з гнізда центрального гвинта і зніманні верхнього кор-пусу треба пам'ятати, що голчастий клапан прискореного насоса не закріпле-ний і може випасти зі свого гнізда. Для витягання голчастого клапана з гнізда треба нахилити корпус і, підставивши руку до гнізда, прийняти клапан, як показано на рис. 3.
Рис. 3. Вилучення голчастого клапана прискорюючого насоса
Розбирання верхнього корпуса. Обережно за-тиснути корпус у тиски з м'якими губками і відвернути пробку фільтра клапана подачі па-лива. Потім зняти її разом із прокладкою і вий-няти сітчастий фільтр із порожнини.
Викрутити і зняти клапан подачі палива в зборі з ущільнювальною і регулювальними про-кладками. Клапан у зборі (голка утримується сідлом, запресованим у корпус) розбиранню не підлягає.
Розбирання корпусу поплавкової камери. Викрутити викруткою два головних жиклера, два жиклера холостого ходу і два повітряних жиклера, підкрутити дві пробки і викрутити два жиклера повної потужності.
Відкрутити пробку і викрутити клапан економайзера, за необхідності зняти ущільнювальну прокладку. Після викручення клапана вар-то перевернути корпус поплавкової камери так, щоб викручений клапан і проміжний штовхач могли бути витягнуті з корпуса.
Рис. 4. Зняття корпусу по-плавкової камери
Сідло клапана економайзера запресоване в корпусі, у якому розміщені пружини і клапан механічного економайзера, тому цей вузол роз-бирати не можна. Для роз'єднання корпусів по-плавкової і змішувальної камер треба послаби-ти ключем болти кріплення, а потім викрутити їх викруткою. Зняти корпус поплавкової каме-ри (рис. 4), злегка стукаючи по ньому дерев'-яним молотком, а потім і прокладку, що термоізолює, відділяючи її викруткою від корпусу (рис. 5).
Рис.5 Зняття термоізоляцінної прокладки
Рис. 6. Відкручення гвинтів кришки важільного механізму
Розбирання приводу прискорювального наcoca і клапана економайзера не рекомендується, щоб уникнути порушення ре-гулювання продуктивності при-скорювального насоса і момен-ту вмикання клапана економай-зера.
Зняття і розбирання діаф-рагмового механізму. Відкрутити гвинти кріплення бічної кришки важільного механізму (рис. 6) і зняти кришку з про-кладкою. За допомогою викрут-ки зняти пружину 1 (рис. 7) із штифтів важеля 2 і корпуса. Потім відкрутити гайку 3 і зня-ти важіль, від'єднати його від тяги діафрагми 4.
Відкрутити гвинти кріплен-ня корпусу діафрагмового меха-нізму до корпусу змішувальної і камери, від'єднати корпус і зня-ти прокладку корпусу. Потім зняти пружину манжети й обе-режно вийняти з гнізда манже-ту і її опору.
Рис 7. Діафрагмовий механізм з боку важільного
Для зняття діафрагми (у разі виявлення її несправності) треба механізму відкрутити гвинти (рис. 8) кріплення верхньої кришки до корпусу діафрагмово-го механізму, зняти кришку і вийняти з кор-пусу діафрагму в зборі з тягою 4 (рис.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Поточний ремонт карбюраторів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок