Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Ремонт і експлуатація паливного насосу тепловоза.

Ремонт і експлуатація паливного насосу тепловоза.

Назва:
Ремонт і експлуатація паливного насосу тепловоза.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,33 KB
Завантажень:
158
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему:
Ремонт і експлуатація паливного насосу тепловоза.


Зміст
Будова паливного насосу високого тиску.
Робота паливного насосу високого тиску.
Ремонт паливного насосу.
Техніка безпеки при роботі з паливним насосом.
Використана література.


Вступ
Залізничний транспорт виник в першій половині ХІХ ст., як транспорт з паровою тягою. Але технічна недосконалість перевозу стала очевидною спеціалістам вже в пору його розквіту, тому в минулому столітті виникла думка про створення більш економічного локомотиву. В ідеї народження локомотива більш досконалим, чим парова машина, тепловий двигун в розвертуваннні науково-дослідних робіт і побудови перших локомотивів велику роль зіграла наша країна. В 1905 р. Н.Г. Кузнєцов і Д.І.Одинцов розробили проект локомотива з двигунами внутрішнього згорання і електричної передачі. Цей проект був оригінальний в багатьох відношеннях. Ряд рішень цього проекту і зараз використовують в локомотиво будуванні. В наступні дореволюційні роки ряд різних проектів дизельних локомотивів було розроблено інженерами заводів залізничних доріг Росії. Зокрема, доцільно був розроблений проект локомотива в 1909 р. Коломенським машинобудівним заводом. Але ні один з цих проектів не міг бути здійснений в умовах Царської Росії. Тільки після перемоги Великої жовтневої Соціалістичної революції, став можливим практичний підхід до створення нового типу локомотива. На базі Харківського заводу машинобудування (ХЗТМ) почалося будівництво локомотивів. В 1947 завод побудував свої перші локомотиви серії ТЕ 1, в 1948 році було створено двохсекційний локомотив ТЕ 2, а з 1955 року серійно випустили двохсекційні магістральні локомотиви серії ТЕ 3, які і зараз складають значну частину локомотивного парку С.Н.Д. Значно піднялась потужність виготовлених магістральтнадцяти циліндрів у вигляді насосних елементів з’єднані в один блок, з загальним приводом, який в комплекті прийнято називати паливним насосом дизеля.
Загальний кулачковий вал цього насосу обертається в дев’яти роз’ємних підшипниках ковзання, виготовленого з алюмінієвого сплаву. Швидкість і направлення кулачкового валу паливного насосу і колінчастого валу дизеля однакові. З своїм приводом кулачковий вал з’єднано зубчастою муфтою, яка має два вінця з неоднаковим числом зубців, що дозволяє здійснити це з’єднання в будь-якому взаємному положенні кулачкового валу відносно колінчатого валу дизеля.
При роботі дизеля ця муфта сприймає значні динамічні навантаження, а також короткочасна її робота без змазки, приводить до великого зносу зубців, і відповідно до не допустимого регулювання дизеля. Змащують зубчаті вінці муфти густою графітовою змазкою, яку заправляють в середину муфта, через отвір, який закривається різьбовою пробкою.
Під час планових ремонтів необхідно заправити муфту змазкою. При її зборці не допускаються нецільності, які можуть привести до викидання змазки на верх. Особливі вимоги пред’являються до встановлення і кріплення полумуфт на конусні хвостики валу приводу і кулачкового валу. Погане пристосування конусних поверхонь які дотикаються, і недостатнє кріплення полумуфт, а також неправильне встановлення пружинних гайок можуть привести до послаблень насадки полумуфти і як наслідок – до полок валу.
Всі рухомі деталі кожного плоского елементу, в які входить плунжер і штовхач з роликами і регуліровочним болтом, притискаються зусиллям пружини при допомозі тарілок ,які обхвачують головку плунжера, до профіля кулачкового валу. При обертанні кулачкового валу зворотно-постувального руху цих деталей проходить під дією кулачка уверх і під дією пружини вниз. Зусилля пружини перевищує сили інерції рухомих деталей, що забезпечує постійний контакт ролика штовхача з профілем кулачка. Плунжер з втулкою, а також нагнітаючий клапан з сідлом являється прецензіозними парами, які виготовляють з великою тосністю, з ретельним припасуванням. Деталі цих пар невзаємозамінні. Встановлюються вони на насос і заміняються тільки в зкомплектованих парах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Ремонт і експлуатація паливного насосу тепловоза.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок