Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Малярні та опоряджувальні роботи

Малярні та опоряджувальні роботи

Назва:
Малярні та опоряджувальні роботи
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,90 KB
Завантажень:
370
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Пошукова робота:
Малярні та опоряджувальні роботи


Зміст
Вступ.
Технологічна частина.
Загальні відомості про малярні роботи.
Вимоги до фарбування поверхонь.
інструменти для опоряджувальних робіт.
Види підмощування для опоряджувальних робіт.
Підготовка поверхонь під опорядження.
Технологія виконання опоряджувальних робіт.
Організація праці при виконання опоряджувальних робіт.
Приймання та обмір опоряджувальних робіт.
Заходи по охороні праці.


З давніх-давен людина почала застосовувати фарби для захисту різних будівельних конструкцій, а також з декоративно художньою метою. Фарба складається з кольорового порошку – піглинту, і плівкоутворювальної речовини – в’яжучого. Всі фарби і відповідно фарбування залежно від виду в’яжучого поділяються на водні і неводні.
Водні фарбування застосовують з декоративною метою для опорядження інтер’єра і зовнішніх поверхонь будинків (здебільшого фасадів. Залежно від в’яжучого яке використовують для приготування водних фарб водні фарбування бувають вапняні, клейові, цементні, силікатні і казеїнові.
До неводних фарбувань належать олійні і емалеві фарбування, а також лакові покриття. Неводні фарбування застосовують для захисту металевих конструкцій від корозії, дерев’яні від гниття, а оштукатурені від впливу вологи. А ще вони застосовуються з декоративною і санітарно-гігієнічною метою. Їх легко мити і очищати від бруду, тому в приміщеннях, де більшість поверхонь пофарбована олійними або емалевими фарбами легше підтримувати чистоту (лікарні, школи, магазини, дошкільні дитячі заклади). Міцність зчеплення плівки залежить також від якості підготовки поверхні, в першу чергу очищення її від іржі, плям кіптяви і мінеральних масел, пилу. Тощо.
Залежно від якості малярні фарбування поділяються не прості, поліпшені і високоякісні. Просте фарбування застосовують під час спорядження будинків ІІІ класу, деяких промислових і тимчасових будівель, а також підсобних приміщень в різних будинках.
Політичне фарбування застосовують здебільшого в будинках ІІ класу (лікарні, школи).
Високоякісне – І класу (театри, музеї, палаци тощо).
Неводною називають таку суміш, у якій в’яжучим матеріалом є висихаючи масла (оліфи) або смоли, розведені у розчинниках. До робочої в’язкості суміші доводять оліфою або розчинником.
До неводних сумішей належать олійні, олійно-емульсійні, смалеві, смалянолеткі фарби, а також лаки.
Деякі синтетичні фарби промовляють на емульсіях типу ОВ (оліфа, вода), тому на робочому місці їх розводять водою.
Емульсією називають стійку механічну суміш рідини, які не змішуються одна з одною. Щоб приготувати стійку емульсію, до суміші додають речовину, яку називають емульгатором.
Залежно від співвідношення у суміші води, олії виділяють два види емульсій ОВ і ВО:
Емульсія ОВ (олія у воді). До складу цих емульсій входять оліфа (2-10%), вода і емульгатори. Емульгатори для емульсій ОВ є мило, луги, розчини тваринного або казеїнового клею. Емульсії ОВ застосовують при водних фарбуваннях для ґрунтовок, шпаклівок і декоративних фарбувальних сумішей.
Емульсії ВО (вода в олії). До складу цих емульсій входять вода (25-50%), Олафі і емульгатори. Емульгаторами в емульсіях ВО є розчин клею або лужна вапняна вода. Емульсії ВО здебільшого застосовують при олійних фарбуваннях для грунтовок і фарбувальних суміш.
Фарбування поверхонь – це заключний стан опорядження будинку. Від якості фарбування залежать строки наступної експлуатації приміщення і його зовнішній вигляд.
ДО початку малярних робіт у приміщенні треба закінчити всі будівельні роботи, крім настилання паркету або лінолеуму. Особливо важливо закінчити роботи, пов’язані з монтажем центрального опалення водопроводу, каналізації і внутрішньої електропроводки. Системи опалення і водопроводу повинні бути перевірені на тиск, а каналізація промита. У приміщеннях встановлюють і міцно закріплюють віконні і дверні блоки (або коробки), закріплюють наличники і склять вікна.
Поверхню штукатурки очищають від пилу, бруду, жирних плям, бризок і потьоків розчину.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Малярні та опоряджувальні роботи

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок