Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> реферат українською: Охорона праці та навколишнього середовища.

Загрузка...

Охорона праці та навколишнього середовища. / сторінка 5

Назва:
Охорона праці та навколишнього середовища.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,48 KB
Завантажень:
223
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Кожна група робочих на трасі повинна мати в своєму розпорядженні автома-шину або інші транспортні засоби.
Кожен водій і кожен робочий повинен знати місцезнаходження пункту медич-ної допомоги і шлях проїзду до нього.
В холодну пору року робочі забезпечуються приміщенням для обігріву (ваго-нчики, будки і інші) , обладнаними печами і забезпеченими запасами палива. При відсутності покриття обігрів людей можна організувати біля безперервно підтри-муючих багать.
Начальники колон, майстри і бригадири при виїзді на роботу в зимовий час повинні особисто перевіряти , як одягнені і взуті їхні підлеглі. Працюючі на трасі повинні бути забезпечені теплим спецодягом.
В організаціях охорони праці і перевірці стану техніки безпеки на трасі велику допомогу повинні надавати працівники санітарної служби. Вони зобов'язані : за-безпечити кожну окремо працюючу бригаду або надання першої допомоги при не-щасному випадку або у випадку захворювання; проводити профілактичні міроприємства по запобіганню обмороження; сонячних опіків , теплових і сонячних ударів, захворювання малярією.
При будівництві магістральних трубопроводів, окрім правил проведення ро-біт, які виконуються на трасах , необхідно керуватися СНиП, офіційними "Прави-лами по техніці безпеки".
2.5 Виконання робіт поблизу ліній електропередач
Роботи поблизу ліній електропередач повинні виконуватись у відповідності з вимогами ГОСТу 12.1.013.-78.
В будівельно-монтажних організацій повинен бути призначений інженерно-технічний працівник , який має кваліфікаційну групу по безпечну експлуатацію електрогосподарства організації.
Будівельно-монтажні роботи в охоронній зоні діючої повітряної лінії електро-передачі слід виконувати під безпосереднім керівництвом відповідального за безпе-ку виконання робіт , при наявності письмового дозволу організації - господаря лі-нії і наряду - допуску , визначаючого безпеку умов робіт і що видається у відповід-ності з правилами частини СНиП по техніці безпеки в будівництві.
Охоронною зоною вздовж повітряних ліній електропередач є ділянка землі і простору, заключеного між вертикальними , що проходять через паралельні прямі, відстані від крайніх проводів (при невідхильному їх положенні) на відстані, м
Перед початком робіт будівельних машин (стрілових вантажопідйомних кра-нів, екскаваторів) в охоронній зоні повітряної лінії електропередач повинно забез-печуватися зняття напруги з повітряної лінії електропередачі.
При наявності основної неможливості зняття напруги з повітряної лінії електропередачі роботу будівельних машин в охоронній зоні лінії електропередачі дозволяється виконувати при умові дотримання вимог. Відстань від підйомної або висувної частини будівельної машини у будь-якому її положенні до вертикальної площини , утворюючої проекцію на землю най-ближчого проводу , що знаходиться під напругою повітряної лінії вказаного в таб-лиці листа 8. Параметри небезпечної зони.
Допускається робота будівельних машин безпосередньо під проводами повітряної лінії електропередачі, що знаходиться під напругою 110 кВ і вище , при умові , що відстань від піднімальної або висувної частини машин , а також від переміщуваного нею вантажу , які знаходяться в будь-якому положенні, не менше вказаного в таблиці для відповідної напруги.
2.6 Пожежна безпека на підприємстві
Для забезпечення пожежної безпеки на об'єкті необхідно передбачати використання ефективних, економічно вмотивованих та технічно обґрунтованих способів ведення робіт та засобів попередження та ліквідації пожеж.
Відповідальними за стан пожежної безпеки на будівельному майданчику е начальник ділянки, майстер та бригадир.
В кожній механізованій колоні потрібно мати інструкції по пожежній безпеці з врахуванням конкретних умов роботи при ремонті нафтопроводу.
Всім особам (ІТР, робітникам) потрібно пройти спеціальну протипожежну під-готовку по програмі пожежно-технічного мінімуму. Створити з числа робітників [механізованої колони добровільну пожежну дружину (ДПД).
На всій техніці з двигунами внутрішнього згорання необхідно встановити іс-крогасники.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат на тему: Охорона праці та навколишнього середовища.

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок