Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Скачати безкоштовно: Охорона праці та навколишнього середовища.

Загрузка...

Охорона праці та навколишнього середовища. / сторінка 7

Назва:
Охорона праці та навколишнього середовища.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,48 KB
Завантажень:
223
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
на один кілометр ремонтних робіт на га-зопроводі. Тоді за всю довжину ремонтуємої ділянки , а саме 5,33 км, ця сума буде становити : Пв.з. = 5,33 · 281,41 = 1499,93 грн.
4 Охорона навколишнього середовища.
Охорона навколишнього середовища при будівництві і експлуатації магістральних трубопроводів розв'язку залежить не тільки збереження природного середовища , а в значній мірі надійність самих трубопроводів.
Саме цю обставину і потрібно врахувати перш за все як в процесі будівництва, так і в період експлуатації трубопроводів. Міроприємства по охороні навколишнього середовища не можуть бути розрахованими, після використання яких не потребує більше займатися природоохоронною проблемою. Охорона навколишнього середовища починається одночасно з початком будівництва трубопроводу і здійснюється на протязі всього періоду його експлуатації.
При розробці міроприємств по охороні навколишнього середовища магістральних трубопроводів необхідно керуватися документами по охороні землі , повітряного басейну , рік , водоймищ, рослинний і тваринний світ.
При будівництві забороняється застосування таких методів робіт , які можуть привести до шкідливих наслідків для навколишнього середовища , землі, водяних і рослинних ресурсів, повітря і тваринного світу. В відповідності до цих вимог по охороні навколишнього середовища при будівництві і експлуатації трубопроводів міроприємства повинні бути направлені на запобігання і зменшення шкідливих дій в процесі будівництва і в період експлуатації.
В період будівництва трубопроводу виконується велика кількість робіт які завдають великої шкоди навколишньому середовищу:
влаштування будівельної смуги , що приводить до утворення відкритої ґрунтової поверхні, вивітренню, розмиву ;
влаштування полиць на косогорах (при чому проводять вибухові роботи , що розганяють зрів і птахів із їхніх розселень);
будівництво тимчасових доріг , які після закінчення робіт залишаються без рекультивації;
злив води із внутрішніх порожнин трубопроводів після гідравлічних випробувань , які забруднюють місцевість ;
захламления зони будівництва.
В період експлуатації найбільшої шкоди завдають аварійні викиди газу і систематичні витікання , які повністю знищують рослинний і тваринний світ на площі Я декілька десятків гектарів. Також великої шкоди довкіллю завдають пожежі, ви-горає ліс , чагарники , шар родючого ґрунту, повністю гинуть тварини. Щоб запобігти всім цим бідам , які можуть так жорстоко знищити навколиш-ній світ розробляється ряд міроприємств по захисту навколишнього середовища , які забезпечують в процесі будівництва і експлуатації всі вимоги до виконання ро-біт і додержання режиму експлуатації. Так само як будівельники , так і сприятли-вих умов експлуатаційники повинні розуміти , що забезпечення найкращих умов для навколишнього середовища є одночасно і гарантією створення найбільш для роботи самого газопроводу.


Висновки
Метою даного дипломного проекту було визначення корозійного стану магіст-рального газопроводу Лубни - Прилуки і проведення ремонтно-відновлювальних робіт в місцях виявлення дефектів ізоляційного покриття і пошкоджень стінки тру-бопроводу.
При розробці даного дипломного проекту було розглянуто проблему корозій-ного руйнування підземних трубопроводів, викладено теоретичні основи протікання корозійних процесів.
В результаті проведених вимірювань захисних потенціалів і визначення поперечного повздовжнього градієнту було виявлено місця пошкодження ізоляційного покриття і зроблено висновки про необхідність проведення ремонтно-відновлювальних робіт по ліквідації дефектів.
Для ліквідації виявлених дефектів було визначено чотири методи проведення ремонтних робіт, а саме: ремонт шліфуванням, ремонт зварювання , ремонт з вико-ристанням „холодної зварки", і заміна ділянки газопроводу.
Відповідно для кожного методу було розроблено технологію проведення ре-монтно-відновлювальних і проведено розрахунок надійності відремонтованих діля-нок.
Відновлення ізоляційного покриття проводилося з використанням сучасних ізоляційних матеріалів, які забезпечують високу експлуатаційну надійність відремо-нтованих ділянок і, відповідно, газопроводу в цілому.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат на тему: Охорона праці та навколишнього середовища.

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок