Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Столи

Столи

Назва:
Столи
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,35 KB
Завантажень:
304
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Столи
В інтер'єрі квартири стіл займає особливе місце, і від того, яку він має форму, де розміщається і які функції виконує, багато в чому залежить загальний вид інтер'єра кімнати. Так, стіл у вітальні — це місце, де збирається вся родина. Звичайно його розміщають у центрі кімнати, а при зонуванні простору він займає головне місце в зоні, при цьому йому необов'язково знаходитися в центрі. Столи такого типу мають багатофункціональний характер: при необхідності, їхню корисну площу можна збільшити — вони розкладаються чи розсовуються Крім того, кришка .у такого столу облицьована коштовними породами шпони, тому він вносить визначене декоративне звучання і якоюсь мірою впливає на загальне розташування предметів.
Сімейство столів багатоманітне: столи кухонні, обідні, робітники, журнальні, сервірувальні, туалетні, столи відкидні, засувні, начіпні. У комплект меблів, що здобувається, входять обідній стіл для вітальні і журнальний для куточка відпочинку. Але розмова хочеться повести не про їх, а про ті столи, що не входять у комплекти гарнітурів. Такі своєрідні столи розробляються вами, читач, і будуть підходити тільки вам.
Сервірувальний столик. Кожна хазяїна мріє мати сервірувальний столик. Його використовують для переміщення блюд з кухні у вітальню, на ньому можна розмістити переносної телевізор під час відпочинку, застосувати його як журнальний столик і допоміжні полиці для розміщення матеріалів і інструмента під час роботи і т.д. Звичайно він має два яруси, легко розбирається і складається. Крім того, у нього красивий зовнішній вигляд.
Такий столик можна зробити в домашніх умовах, узявши за основу яку-небудь просту конструкцію. Слід зазначити, що конструкції їх бувають розбірні, цільні, що складаються й ін. По зовнішньому оформленню вони теж різні: на одних декорування спокійна, на інших — яскрава, святкова.
Читачу пропонується двох'ярусний розбірний столик, яруси якого виготовлені з фанери й облицьовані коштовними породами струганої шпони з застосуванням мозаїки по дереву. Ручки теж прикрашені мозаїкою, стійки виконані з відходів алюмінієвого профілю. Кришка столика декорована орнаментом, що розташовується по її периметру. Центр верхньої кришки можна не акцентувати, а застосувати стругана шпона коштовних порід — волоського горіха, червоного чи лимонного дерева. Кращим варіантом тут було би застосування малюнка капових напливів. Поверхня обох кришок покривається нітро- або поліефірним лаком. Між кришкою і бортом мається зазор для- вільного сходу рідини після промивання. До алюмінієвого борта кришка кріпиться гвинтами, для цього в ній просвердлені чотири отвори: одночасно цими ж гвинтами кришки кріпляться і до стійок. Унизу кожної стійки знаходиться кронштейн із коліщам (чи. підшипником), обтягнутим гумою. Діаметр коліщати повинний бути не менш 60 мм, інакше столик буде мати повільний хід і стане хитливим.
На мал. представлений двох'ярусний пересувний столик, кришки якого, на відміну від попереднього, не прямокутні, а виконані у формі кола (діаметр — 300...350 мм). У складі конструкції— три стійки, що кріпляться до кришок (фанера) на металевих шпильках з різьбленням М5 чи Мб. Стійки виконані з дюралюмінієвої трубки й облицьовані берестом. Торці кришок можна облицювати світлим горіхом, а на поверхнях набрати березовий мотив у мозаїці по дереву. Висота столика — 700, товщина кришок — 10 мм. Унизу прикріплені на кронштейнах колеса, обтягнуті гумою, діаметр їх —45...50 мм. Угорі кожна стійка має заглушку на різьбленні. Нижня кришка знаходиться на висоті 100 мм від рівня підлоги. Якщо ви окантуєте кришки металевою чи стрічкою прутиком, то стійки пополіруйте і покрийте лаком.
Журнальний столик. Оригінальний журнальний столик, представлений на мал. , зробить куточок відпочинку більш зручним і красивої. Кришка столика виконана в мозаїці по дереву і нагадує форму бобу. Площина кришки можна показати у виді одного чи сюжету виконати її рослинним орнаментом, де вставки будуть світлі, а тло — темний.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Столи

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок