Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Кривошипно-шатунний механізм. Зварювальні мости та їх обладнання

Кривошипно-шатунний механізм. Зварювальні мости та їх обладнання

Назва:
Кривошипно-шатунний механізм. Зварювальні мости та їх обладнання
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,40 KB
Завантажень:
390
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Письмова екзаменаційна робота
Комплексне контрольне завдання № ___
“Кривошипно-шатунний механізм” “Зварювальні мости та їх обладнання”


1. Прилади освітлення й світлової сигналізації, додаткове обладнання
До приладів освітлення й світлової сигналізації належать:*
фари;*
підфарники;*
задні ліхтарі;*
покажчики повороту;*
ліхтар освітлення номерного знака й багажника;*
плафони освітлення салону кузова;*
підкапотна лампа;*
лампа освітлення щитка приладів;*
контрольні лампи (покажчиків повороту, габаритного освітлення, дальнього світла фар, задніх протитуманних вогнів, стоянкового гальма, рівня рідини в бачку гідроприводу гальм, заряджання акумуляторної батареї, недостатнього тиску оливи у двигуні, резерву палива в баці, обігрівання заднього скла);*
ліхтарі світла заднього ходу. Кола зазначених приладів мають перемикачі та вмикачі й захищені відповідними запобіжниками.
Фара автомобіля ВАЗ-2105 (рис. 1) прямокутна, становить блок, що об'єднує лампу 2 дальнього й ближнього світла, лампу габаритного (стоянкового) світла та лампу 5 покажчика повороту з оранжевим розсіювачем.
На автомобілі "Москвич-2140" фара також прямокутна, з лампою дальнього й ближнього світла та лампою габаритного освітлення.
На частиш цих автомобілів установлюються обмивники й очисники розсіювачів світла фар із приводом щіток від спеціальних електродвигунів і подачею води через жиклери з бачка обмивників за допомогою електронасоса. Вмикають обмивники й склоочисники фар, переміщуючи на себе важіль, розташований праворуч під рульовим колесом, при ввімкненому ближньому або дальньому світлі.
Оптичний елемент фари складається зі сталевого відбивача, покритого тонким шаром алюмінію, що утворює дзеркальну поверхню, й скляного розсіювача. Конструкція патрона така, що коли встановити лампу, то її волосок дальнього світла буде точно у фокусі відбивача світла. При цьому волосок ближнього світла зміщений відносно фокуса вгору й ліворуч, що дає напрям світлового пучка праворуч і вниз і забезпечує добру освітленість дороги попереду автомобіля та її правого узбіччя й зменшує осліплення водіїв зустрічних автомобілів. Патрон лампи вмикається в електричне коло за допомогою перехідної колодки та з'єднувального штепселя.


Зміст.
Вступ.
1. Прилади освітлення й світлової сигналізації. Додаткове обладнання.
2. Вибір режиму ручного дугового зварювання.
3. Електро- та пожежобезпека. Список використаної літератури


Вступ.
За останні сто років будова автомобіля принципово не змінилася. Він як і раніше має колеса, кузов, трансмісію, тощо.
Проте всі вузли, агрегати і системи дістали колосальним розвиток і істотно ускладнились. Завдяки цьому зросли швидкість, підвищилася потужність, економічність, комфортабельність, поліпшився їх дизайн. Сучасні автомобілі мають елементи автоматизації, а більшість іноземних - обладнаються комп'ютерами.
Автомобіль - це транспортна безрейкова машина на колісному або напівгусеничному ходу, що приводиться в рух власним двигуном і призначається для перевезення вантажі, людей та спеціальних робіт.
Автомобілі, а також причіпні засоби, становлять рухомий склад автомобільного транспорту. Автомобільний рухомий склад за призначенням поділяють на:
- вантажний;
- пасажирський;
- спеціальний.


На автомобілі ГАЗ-24 фари круглі, мають оптичний елемент із двоволосковою лампою: дальнього світла — 50 Вт і ближнього — 40 Вт. Крім того, є прямокутні протитуманні фари з однією лампою, що встановлюються нижче від основних фар.
На автомобілях ЗАЗ фари мають вбудовані габаритні лампи; підфарників немає.
Підфарники на автомобілях "Москвич" кутові й встановлюються в передніх крилах. У кожному підфарнику є дві лампи — для габаритного ліхтаря й для покажчика повороту. На автомобілі ГАЗ-24 у підфарнику встановлено одну двоволоскову лампу. Волосок малого розжарювання — габаритний ліхтар, волосок великого розжарювання — покажчик повороту.
Фара автомобіля ВАЗ-2105:
1 — пружинні фіксатори; 2— патрон лампи фари; 3— патрон лампи габаритного (стоянкового) світла; 4 — колодка; 5 — патрон лампи покажчика повороту
Задній ліхтар автомобіля ВАЗ-2105 складається з габаритного світла та протитуманного освітлення 5 (рис.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: Кривошипно-шатунний механізм. Зварювальні мости та їх обладнання

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок