Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Гілкозрізувальні машини

Гілкозрізувальні машини

Назва:
Гілкозрізувальні машини
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,28 KB
Завантажень:
501
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему:
Гілкозрізувальні машини


На виробництві досить широке поширення одержали гілкозрізувальні установки ПСЛ-2А, що мають тверді ножі безстружкового різання і оснащені транспортером. Такий же тип різального механізму, але гусеничний протяжний пристрій, має гілкозрізувальна установка ЛО-69.
Гілкозрізувальна установка ПСЛ-2А (рис. 1, а) призначена для обрізки гілок зі стовбурів діаметром до 80 см (в корунованому зрізі) і довжиною до 30 м. Гілки зрізуються двома послідовно встановленими ножовими головками, перша з яких має два ножі серповидної форми, а друга - два V-подібні ножі. Протягування дерева крізь різальний механізм здійснюється протяжним транспортером.
Рис. 1. Гілкозрізувальні установка ПСЛ-2А: а - загальний вид; б - принципова схема
Робота установки ПСЛ-2А відбувається в такий спосіб. Пачка дерев 7 розбирачем 8 (марки РД-2) переміщається по площадці і розташовується під деяким кутом до поздовжньої осі гілкозрізувальної установки. Кожне дерево одностріловим маніпулятором 3 подається відземковою частиною в різальний пристрій, 1 і 2 і в ексцентрикові затискачі 4 протяжного транспортера, 6. Після зведення ножів і ексцентриків включають транспортер і дерево протягується крізь механізм. Зрізані гілки звалюються на транспортер для відходів, а стовбури скидаються на площадку 5 (можливе і почергове скидання стовбурів з обох сторін протяжного транспортера). Після надходження другого візка протяжного транспортера у вихідне положення він зупиняється й в обробку подається наступне дерево. Протяжний транспортер приводиться в дію електродвигуном постійного струму потужністю 45 кВт, що дає змогу плавно змінювати швидкість протягування в межах від 0,2 до 2,8 м/с, залежно від числа і товщини гілок. Керування маніпулятором, різальними пристроями ексцентриковими затискачами здійснюється гідроприводом (рис. 1, б), насоси якого приводяться в дію електродвигуном потужністю 30 кВт. Розрахункова продуктивність гілкозрізувальної установки ПСЛ-2А (при середньому об'ємі стовбура 0,4 м3) становить 30...35 м3/г. Установка ПСЛ-2А дає задовільну якість обрізки гілок, високопродуктивна і надійна в роботі.
Гілкозрізувальна установка ЛО-69 може обробляти такі ж дерева, як і установка ПСЛ-2А. Різальний механізм - 6-ножовий; протяжний - гусеничний, що вводиться в дію двома електродвигунами потужністю по 18,5 кВт. Швидкість протягування 2,2 м/с. Подача дерев у механізми здійснюється одностріловим маніпулятором. Очищені від гілок стовбури надходять на виносний лоток, що має привідні рифлені ролики і оснащений двосторонніми скидачами. Установка має спеціальний пристрій, що зрізує у стовбурів верхівки тонші від 6 см.
Як і установку ЛО-68, ЛО-30 використовують на кряжуванні крупномірних стовбурів, водночас виконуючи дві операції: зрізування гілок і кряжування стовбурів. До складу установки входять такі вузли: поворотний одностріловий маніпулятор, кроковий конвеєр, гілкозрізувальний пристрій, штанговий двопильний механізм, багатоланцюговий поздовжній транспортер для виносу сортиментів, транспортер відходів та гідро-електрообладнання, розташоване в кабіні оператора.
Установка працює в такий спосіб. Пачку дерев, вивантажену на площадку, розтягують пристроєм РРУ-10М, що розвантажує та розтягує в зону дії маніпулятора під кутом 20...30° до осі крокового конвеєра. Чергове дерево маніпулятор укладає водночас в захоплювач каретки конвеєра (відземкову частину) і в приймальний пристрій гілкозрізувальної головки. Потім різці гілкозрізувальної головки спеціальними гідроциліндрами притискаються до стовбура дерева, копіюючи його поверхню. За допомогою канатно-блокової системи дерево затискається важелями каретки і нею переміщається у бік пильного механізму. При протягуванні дерева гілки зрізуються. Після затиску центруючим пристроєм стовбур торцюється. Залежно від діаметра і довжини стовбура оператор набирає програму кряжування. Далі процес кряжування стовбура здійснюється автоматично За наявності кривизни чи інших вад оператор може відмінити автоматичний режим роботи і робиш індивідуальне кряжування стовбура Випиляні сортименти багатоланцюговим транспортером виносяться з під пилок і передаються на сортувальний транспортер.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Гілкозрізувальні машини

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок