Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Посудомийні машини

Посудомийні машини

Назва:
Посудомийні машини
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,78 KB
Завантажень:
36
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.5


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему:
Посудомийні машини


Посудомийна машина ММУ-500. Машина (рис. 3.52) при-значена для миття столового посуду, стаканів та приладів з викорис-танням мийних засобів. Відноситься до групи періодичної дії.
Складається вона з мийної секції та двох допоміжних столів -завантажувального й розвантажувального.
Мийна секція має ванну, мийні та ополіскуючі душі, опорну раму, кожух. У ванні розміщені переливна трубка, яка відводить залишок води в каналізацію, і всмоктувальний фільтр насоса. У верхній та нижній частинах мийної секції розташовані мийні та ополіскуючі душі.
Верхній і нижній колектори мийних душів та нижній колек-тор ополіскуючих душів під час роботи обертаються внаслідок реактивної дії води. У мийну секцію вода подається насосом з ванни, у ополіскуючі душі - поступає з водонагрівача.
Опорна рама призначена для закріплення в машині касети з посудом. Рама закріплена над ванною, на бічних стінах мийної секції.
Мийна секція закривається кожухом, обладнаним пружинним механізмом, що забезпечує полегшений підйом та опускання. Під ванною мийної секції розташоване машинне відділення, де розміщені насос, соленоїдний клапан, який регулює подачу води з водо-проводу до електронагрівача.
Завантажувальний стіл має зварну раму, закриту стальним листом, ручний душ, змішувач із вентилем подачі холодної та гаря-чої води.
У столі розташований висувний бачок для збирання залишків харчів (їжі) зі столового посуду. У цій же частині машини на трубі, яка подає воду із водопроводу до водонагрівача, розміщені запір-ний вентиль, фільтр, водяний редуктор та манометр.
Запірний вентиль служить для регулювання подачі води. Фільтр призначений для очищення води. Водяний редуктор забез-печує відповідну величину тиску води перед водонагрівачем, а ма-нометр контролює величину цього тиску.
В нижній частині завантажувального стола є полиця для збе-рігання запасних касет.
На розвантажувальному столі мийної секції розташована шафа електроуправління з програмним механізмом та дозатор мийних засобів.
На дверцятах, які зачиняють шафу електрокерування, розта-шовані кнопки "Пуск", "Стоп", перемикач режимів роботи маши-ни з надписами "Робота" і "Наповнення", три сигнальні лампи із зеленим, жовтим та червоним світлофільтрами.
За допомогою програмного механізму в машині автоматично здійснюються процеси миття та полоскання посуду. Програмний механізм складається з електродвигуна, редукторів, які обертають валик із кулачками. Останні послідовно діють на мікроперемикач, що приводить до вмикання та вимикання двигуна насоса, соле-ноїдних клапанів, сигнальних ламп.
Дозатор мийних засобів представляє собою бачок з поплавко-вим пристроєм, важелем та мікроперемикачем, який контролює на-явність у бачку мийних засобів. Бачок трубопроводом з'єднаний з ванною машини. Величина дози мийного засобу визначається ча-сом ввімкнення соленоїдного клапана. Заливний отвір дозатора обладнаний фільтром та кришкою. Лампа із зеленим світлом сиг-налізує про готовність машини до роботи.
Лампа жовтого кольору загоряється під час робочого циклу машини. Аварійна лампа червоного кольору загоряється при відсут-ності мийного засобу в дозаторі, а також при температурі води ниж%6че 95 °С. Електронагрівач, розташований під розвантажувальним столом машини, служить для приготування гарячої води (95 - 98 °С). Водонагрівач — циліндричний резервуар, який герметичне за-критий кришкою та вмонтований в кожух. В кришку вмонтовані дев'ять тенів. Простір між кожухом та резервуаром заповнений теп-лоізоляцією. Водонагрівач має два штуцери: нижній з'єднаний з водопроводом, верхній - з ополіскуючим душем. Пульт керування водонагрівача має тумблер для ввімкнення тенів, сигнальну лампу й термосигналізатор, який автоматично підтримує температуру води у водонагрівачі у відповідних межах.
Правила експлуатації ММУ-500
Приміщення, де монтують машину, обладнують водостійкою підлогою, силовим електричним вводом, контуром заземлення, ка-налізаційним трапом, трубопроводами холодного та гарячого водозабезпечення, системою витяжної вентиляції.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Посудомийні машини

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок