Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> РЕМОНТНІ РОБОТИ

РЕМОНТНІ РОБОТИ

Назва:
РЕМОНТНІ РОБОТИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,70 KB
Завантажень:
451
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат
на тему:
РЕМОНТНІ РОБОТИ


План
1. Ремонт штукатурки
2. Ремонтні малярні роботи
3. Ремонтні шпалерні роботи
1. Ремонт штукатурки
Під час експлуатації обштукатурених поверхонь на них з різних причин може виникнути ряд дефектів: щілини, відшарування, механічні пошкодження тощо. Тому перед початком малярних робіт слід усунути всі дефекти, тобто відремонтувати штукатурку.
Для заміни пошкодженої штукатурки в окремих місцях або на великих ділянках спочатку слід встановити межі її дефектного шару. З цією метою шар штукатурки простукують молотком. Глухий звук, характерний для пустоти, вказує на ті ділянки штукатурного шару, на яких штукатурка відстає від поверхні, не зчепившись з нею. В усіх цих місцях штукатурку відбивають тупою сокирою або молотком. Шар штукатурки, що легко відстає від поверхні, зчищають кельмою. З поверхні слід зчистити весь дефектний шар штукатурки так, щоб на ній залишились лише ті ділянки, на яких вона утримується міцно. На очищеній поверхні не повинно бути залишків штукатурного розчину.
Ділянки кам'яної поверхні, очищеної від штукатурки, у разі потреби насікають або очищають від розчину шви цегляної кладки. Після цього знімають пил і змочують водою.
На ділянках дерев'яної поверхні, з яких збита штукатурка, слід уважно оглянути дранку, що залишилась на них. Всю гнилу або пошкоджену дранку слід відірвати від поверхні і замінити на нову. Перед штукатуренням край штукатурного шару, що залишився на поверхні, змочують водою.
Всі операції щодо підготовки поверхонь виконують відповідно до правил.
Штукатурять підготовлені ділянки такими самими розчинами, якими виконувалась попередня штукатурка. Вапняно-гіпсовими розчинами штукатурять дерев'яні поверхні, вапняними — кам'яні, а цементними або цементно-вапняними — кам'яні залежно від призначення приміщення І умов його експлуатації. На великі ділянки поверхні розчини накидають у три шари у такій самій послідовності і тими самими інструментами, що й при звичайному штукатуренні. Якщо штукатурять невеликі ділянки поверхні, то розчин накидають або намазують у два шари і розрівнюють півтерком, який кінцями пересувають по краях старої штукатурки як по напрямних. Після початку тужавіння свіжого штукатурного шару поверхню затирають теркою, додаючи, якщо потрібно, розчин.
Штукатурні тяги ремонтують залежно від ступеня їх пошкодження. Дрібні щілини обережно, щоб не пошкодити профіль тяги, розрізують, змочують водою і підмазують гіпсовим розчином. Після цього підмазані місця, якщо дозволяє розмір поверхні, акуратно затирають спеціальними терками невеликого розміру. У вигинах профіль обробляють лінійкою, протягуючи її вздовж або впоперек тяги (як при опорядженні галтелі).
При великих пошкодженнях тяг або їх розривах спочатку перевіряють міцність тих ділянок, що залишились на поверхні. Шматки тяги, що погано утримуються на поверхні, відбивають. Якщо треба відновити тягу на ділянці завдовжки до 1,5 м, то нанесений шар розчину обробляють півтерком, терками, спеціальною лінійкою і відрізачкою. Роботу виконують так, щоб профіль тяги у пошкодженому місці точно відповідав би профілю старої тяги і не було видно місць стиків.
Якщо треба відновити тягу на ділянці більше ніж 1,5 м, то це роблять за шаблоном, який виготовляють за профілем існуючої тяги. Для визначення профілю один із пошкоджених кінців тяги підрізують у вертикальному напрямі до стіни. До підрізаного кінця прикладають кусок картону або щільного паперу і акуратно олівцем переносять на неї контур тяги. За рисунком, що отримали, виготовляють профільну дошку і оббивають край її бляхою, а потім виготовляють весь шаблон.
2. Ремонтні малярні роботи
При багаторазовому фарбуванні поверхні на ній створюється досить товстий шар фарби — набіл, який під час ремонту приміщення слід видалити. Слабкий клейовий набіл, що легко розмокає під дією води, змочують водою, яку наносять рогожною або маховою щіткою, і зчищають сталевим шпателем або скребачками. Міцні клейові набіли змочують гарячою водою і через деякий час зчищають.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: РЕМОНТНІ РОБОТИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок