Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Принципи механізованого розбризкування штукатурних розчинів. штукатурні агрегати

Принципи механізованого розбризкування штукатурних розчинів. штукатурні агрегати

Назва:
Принципи механізованого розбризкування штукатурних розчинів. штукатурні агрегати
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,41 KB
Завантажень:
294
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат
на тему:
Принципи механізованого розбризкування штукатурних розчинів. штукатурні агрегати


ПРИНЦИПИ МЕХАНІЗОВАНОГО РОЗБРИЗКУВАННЯ ШТУКАТУРНИХ РОЗЧИНІВ
Штукатурення поверхонь вручну — важкий і трудомісткий процес, тому зараз для цього застосовують машини і механізми, які полегшують працю робітників, підвищують її продуктивність і поліпшують якість робіт.
При великих обсягах штукатурних робіт для подавання роз-чинів на робочі місця штукатурів, а також для нанесення їх на поверхню застосовують штукатурні агрегати. Основною части-ною такого агрегату є розчинонасос, який під тиском по шлангах подає розчин до форсунки, за допомогою якої він розбризкується і наноситься на поверхню, створюючи на ній тонкий штукатур-ний шар.
За принципом роботи форсунки бувають з пневматичним (повітряним) або гідродинамічним (кінетичним) подрібненням розчину.
Схему дії пневматичної форсунки з повітряним розбризку-ванням розчину подано на Рис. 1. Штукатурний розчин по шлангу надходить від розчинонасоса до робочої камери форсун-ки, в середині котрої розміщено металеву трубку, через яку по-дається стиснуте повітря від компресорної установки. Виходячи з трубки, струмінь повітря подрібнює розчин і у вигляді бризок викидає його через вихідний отвір форсунки на поверхню.
Форсунки з гідродинамічним подрібненням (розбризкуван-ням) розчину не потребують стиснутого повітря, яке подається від компресора, тому їх називають безкомпресорними. Схему дії безкомпресорної форсунки наведено на Рис. 2. Розчин у корпус такої форсунки надходить з патрубка, внутрішній канал якого розміщений по дотичній до внутрішньої циліндричної поверхні корпуса. У корпусі форсунки він завихрюється і набирає обер-тального руху. Вилітаючи з вихідного отвору форсунки, розчин під дією відцентрової сили розбризкується у вигляді конусо-подібного факела.
Рис. 1. Схема дії Рис. 2. Схема дії
пневматичної фор-сунки безкомпресорної форсунки
Деякі безкомпресорні форсунки конструктивно відрізняють-ся від зазначеної, бо завихрення розчину в них створюється за рахунок гвинтоподібної вставки, розміщеної в середині форсун-ки. Форсунки подрібнюють розчин при тиску в розчинонасосі від 0,8 до 1,5 МПа. Тиск у форсунці залежить від рухомості розчину і відстані його подавання по горизонталі та вертикалі.
ШТУКАТУРНІ АГРЕГАТИ
Штукатурний агрегат складається з розчинонасоса, компре-сорної установки і форсунки, які з'єднані між собою шлангами. Машини, що входять до складу агрегату, їхні типи і продук-тивність залежать від обсягу і виду штукатурних робіт, кількості поверхів будівлі, на які потрібно буде подавати розчин, виду роз-чинів, якими штукатурять, тощо. Іноді до складу штукатурного агрегату включають машини для приготування розчину — розчи-нозмішувачі і механізовані сита. Такий агрегат називають шту-катурно-змішувальним або розчино-штукатурною станцією.
На Рис. 3 подано конструктивну схему штукатурного агре-гату, в якому застосовано форсунку з пневматичним розбризку-ванням розчину. Агрегат складається з розчинонасоса, компре-сорної установки, пневматичної форсунки і двох шлангів: ма-теріального і повітряного. Розчин, який завантажують у бункер 6 розчинонасоса J матеріальним шлангом 4, під тиском надходить у форсунку 3. Вироблене компресорною установкою 1 стиснуте повітря повітряним шлангом 2 також подається до форсунки. Струмина повітря в корпусі форсунки подрібнює розчин і вики-дає його на поверхню, яку штукатурять.
Рис. 3. Схема штукатурного агрегату з пневматичною форсункою:
1 — компресорна установка; 2 — повітряний шланг; 3 — пневматична форсунка; 4 — ма-теріальний шланг; 5 — розчинонасос; 6 — бункер для розчину
Рис. 4. Штукатурно-змішувальний агрегат СО-57Б:
1 — бункер для розчину; 2 — пульт управління; 3 — розчинонасос; 4 — роз-чинозмішувач; 5 — вібросито; 6 — платформа на колесах (візок)
При застосуванні безкомпресорних форсунок агрегат комп-лектують з розчинонасоса, безкомпресорної форсунки і ма-теріального шланга.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Принципи механізованого розбризкування штукатурних розчинів. штукатурні агрегати

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок