Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Зародження та розвиток мобільних засобів для забезпечення сільськогосподарських машини нафтопродуктами в польових умовах

Зародження та розвиток мобільних засобів для забезпечення сільськогосподарських машини нафтопродуктами в польових умовах

Назва:
Зародження та розвиток мобільних засобів для забезпечення сільськогосподарських машини нафтопродуктами в польових умовах
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,73 KB
Завантажень:
499
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
Зародження та розвиток мобільних засобів для забезпечення сільськогосподарських машини нафтопродуктами в польових умовах


Система технічного обслуговування машино-тракторного парку - це сукупність взаємодіючих об'єктів, призначених для повного і самостійного задоволення потоку заяв на технічне обслуговування і усунення несправностей, що виникають у машинах в процесі їх експлуатації [1].
Поряд з виробництвом сільськогосподарської техніки виникали не лише автопересувні майстерні, які виконували технічний огляд, технічне обслуговування машин, а й авто пересувні агрегати для заправлення тракторів і комбайнів нафтопродуктами.
Значний обсяг робіт у технічному сервісі сільськогосподарської техніки займає заправка паливо-мастильними матеріалами і водою. У 1939 році польова механізована заправка тракторів і двигунів комбайнів, яка пересувалась на кінній тязі, виконувала заправлення не лише пальним, а й водою та оливою, ємкість ? дерев'яна бочка[2].
У Києві у 1940 р. був збудований заправочний візок, призначений для механізованої заправки тракторів однієї тракторної бригади нафтопродуктами, заправка тракторів проводилась у борозні[3].
На початку 1950-х років номенклатура засобів для перенесення та змішування мастила та оливи була така: бідони та відра, а також пересувні візки: пересувний візок з мірним насосом, пересувний візок з мірними балонами (Тут витрати оливи здійснювалися непорційним насосом, а лічильником і мірним балоном) [4].
Протягом 1960-1964 рр. ГОСНИТИ разом з філіями і опорними пунктами інституту створили обладнання і механізовані засоби для технічного обслуговування машино-тракторного парку АТУ-С, АТУ-А, , МЗ-3905Т[6], [7] , ГАРО[5].
АТУ-С- дозволяє механізувати найбільш трудоємкі операції технічного обслуговування і зовнішню мийку, заправлення мастильними матеріалами, мащення вузлів і агрегатів, промивання системи мащення і продування радіаторів двигуна, накачування шин, а також нанесення розігрітого захисного мастила на робочі органи машини при встановленні їх на зберігання.
АТУ-А змонтований на шасі автомобіля ГАЗ-63 чи ГАЗ-51. Центральна цистерна агрегату розділена на ємності: для дизельного масла, води, дизельного палива, веретенної оливи, відпрацьованих нафтопродуктів. На бічних сторонах агрегату розміщені відсіки, в яких знаходиться обладнання, пристрої, інструмент, деталі обмінного пункту.
Пересувний механізований заправочний агрегат МЗ-3905Т на тракторному причепі 2ПТС-4 призначений для заправки нафтопродуктами і водою тракторів та інших машин в польових умовах. Він агрегатується з тракторами "Білорусь" всіх моделей. Агрегат складається з компресора, насосу, фильтру ФДГ-30Т, солідоло-нагнітача ОЗ-1153, розподільних кранів, шлангів, лічильника дизельного палива 2СВШС-25 і  ємкостей для дизельного палива, оливи, бензину, автолу, солідолу і води.
Тиск і форму струмення води під час мийки регулювалась миючим пістолетом пересувної миючої машини ГАРО. Насос пересувної миючої установки міг живитись водою з водопровідної магістралі, резервуару чи колодця.
В 1965 році агрегат АТУ-ПМ був удосконалений. Розроблений спеціально нагрівальний пристрій, який дозволяв напротязі 50 хвилин нагрівати воду до температури 30-50°. Використання агрегату дозволяє виконання операцій технічного обслуговування за машинами в холодну пору року[8].
Впродовж 1970 р. було створено МЗ-3904, АТУ-ПД[9]. МЗ-3904 змонтована на шасі автомобіля ГАЗ-51 чи ГАЗ-63. Складається з трансмісії для приводу робочих органів, самовсмоктуючого центробіжного насосу, компресора від автомобіля ЗИЛ-164, шестирінчатого оливного насосу, нагнітача консистентної оливи ОЗ-1153 з механічним приводом, фільтру ФДГ-30Т для дизельного палива, барабана з роздавальним шлангом, електричного дистанційного показника рівня рідини в ємностях, лічильника метрометра 2-СВШС-25 для дизельного палива, роздавального крану.
АТУ-ПД вмонтований на авто причепі 2ПТС-4М, на ньому встановлене слідуюче обладнання: двигун внутрішнього згорання Д-300; компресор М-155-2; повітряний ресивер для зниження пульсації тиску; вакуумний ресивер з поплавковим клапаном механізму для запобігання попадання рідини в компресор при заправленні використанням вакууму; ємність для води; секційна цистерна для нафтопродуктів; бункер пневматичного нагнітача консистентного мастила; щит управління; рідинний нагрівач з пультом управління; ніша з відсіками для роздавальних рукавів і ніша для розміщення інструменту, пристроїв і знарядь; монтажний станок з лещатами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Зародження та розвиток мобільних засобів для забезпечення сільськогосподарських машини нафтопродуктами в польових умовах

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок