Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Фарбувальні агрегати високого тиску

Фарбувальні агрегати високого тиску

Назва:
Фарбувальні агрегати високого тиску
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,04 KB
Завантажень:
88
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат
на тему:
Фарбувальні агрегати високого тиску


Агрегати високого тиску (14,0—14,5 МПа) застосовують при розпилюванні більш густих малярних сумішей в'язкістю 100—200 с за віскозиметром ВЗ-4. Суміш розпилюється, проходячи з великою швидкістю крізь сопло спеціального фарборозпилювача. Фарбування поверхонь за допомогою таких агрегатів сприяє економії матеріалів, оскільки знижується туманоутворення, підвищує продуктивність праці за рахунок збільшення швидкості нанесення фарби і скорочення кількості фарбувальних шарів, поліпшує умови праці робітників. Кількість фарбувальних шарів зменшується тому, що при фарбуванні збільшується товщина фарбової плівки, бо при цьому використовують більш густу фарбувальну суміш.
До агрегатів високого тиску належать агрегати марок 2600НА, 7000НА, 7000Н-1, установка УБРХ-1М тощо.
Фарбувальний агрегат високого тиску 2600НА (рис. 1) складається з електродвигуна, гідравлічного насоса, візка із знімною рукояткою, вимикально-захисного пристрою, всмоктувального шланга з фільтром, перепускного шланга, нагнітального шланга високого тиску, фільтра і фарборозпилювача.
Рис. 1. Фарбувальний агрегат високого тиску 2600НА:
1 — фарборозпитювач, 2—нагнітальний шланг високого тиску, 3 — електрокабель, 4 — фільтр високого тиску, 5 — електродвигун, 6 — пускач і вимикально захисний пристрій, 7 — насос з пдропередачею, 8 — візок із знімною рукояткою, 9 — фільтр, 10 — всмоктувальний шланг, 11 — перепускний шланг
Принцип дії агрегату 2600НА подано на рис. 2. При включенні електродвигуна 6 в електромережу закріплений на його валу ексцентрик 4 приводить поршень 8 у зворотно-поступальний рух. Поршень через масло, що міститься всередині насоса 5, надає діафрагмі 9 коливальні рухи. Якщо поршень рухається вгору (рис. 96, а), то діафрагма вигинається так, що в просторі між клапанами створюється розрідження. При цьому нагнітальний клапан 2 закривається, а всмоктувальний 10 під тиском фарби відкривається, і фарба заходить у простір між клапанами. Якщо поршень рухається вниз.(рис. ^6, б), то діафрагма під тиском масла вигинається у протилежний бік, створює тиск на фарбу і виштовхує її, через нагнітальний шланг високого тиску в фарборозпилювач. При цьому під тиском фарби в міжклапанному просторі всмоктувальний клапан закривається, а нагнітальний відкривається.
Рис. 2 Принцип дії фарбувального агрегату 2600НА
а — всмоктування б — нагнітання 1 — перепускний клапан 2 — нагнітальний клапан 3 — регулятор тиску 4 — ексцентрик 5 — насос з гідропередачею 6 — електродвигун 7 — маслофільтрувальна пробка 8—поршень з пружиною 9—діафрагма; 10 — всмоктувальний клапан 11 — фільтр
Фарба розпилюється при тиску 14 МПа. Тиск регулюється регулятором 3 за рахунок перепускання частини масла з порожнини поршня у порожнину насоса гідропередачі.
Якщо фарборозпилювач виключений, а агрегат працює, то в системі збільшується тиск. При цьому клапан регулятора тиску відкривається, масло починає циркулювати всередині гідросистеми і діафрагма зупиняється.
Фарборозпилювач до агрегату високого тиску 2600НА (рис. 3) складається з корпусу, розпилювальної головки, курка, рукоятки і скоби. У нижній частині рукоятки розміщений штуцер 1 з системою затискних гайок, якими до розпилювача приєднується нагнітальний шланг. Положення скоби 4 фіксується у двох місцях: гайкою в нижній частині рукоятки і головкою. На курку 7 є спеціальний фіксатор 6, яким фіксується положення курка під час роботи фарборозпилювача. Всередині корпусу міститься запірний клапан і змінний сітчастий фільтр, а в головці — спеціальне сопло (насадка), за допомогою якого суміш розпилюється і вилітає крізь вихідний отвір у вигляді плоского факела.
Під час роботи з агрегатом слід виконувати всі правила техніки безпеки і експлуатації, характерні для інших апаратів, що працюють при високому тиску і мають електрообладнання. Для видалення із шланга високого тиску залишків фарби після закінчення роботи агрегату відкривають перепускний клапан і зливають фарбу у відповідну посудину.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Фарбувальні агрегати високого тиску

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок