Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Фарбувальні агрегати з гвинтовим насосом

Фарбувальні агрегати з гвинтовим насосом

Назва:
Фарбувальні агрегати з гвинтовим насосом
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,62 KB
Завантажень:
24
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат
на тему:
Фарбувальні агрегати з гвинтовим насосом


До групи машин з гвинтовим насосом належать фарбувально-шпаклювальні агрегати марок CO-150, CO-154 тощо, за допомогою яких можна наносити на поверхні не тільки водні ґрунтувальні й фарбувальні суміші, а й шпаклівки. Розпилення більш в'язких сумішей можливе тому, що агрегати працюють при більш високому тиску (до 2 МПа), ніж фарбопульти, а до розпилювальних пристроїв при потребі можна подавати стиснене повітря.
Малярний агрегат СО-154 (рис. 1) застосовують для приготування, проціджування, транспортування і нанесення на поверхні водних ґрунтувальних і фарбувальних сумішей. Агрегат можна використовувати також для нанесення олійних і клейових шпаклівок. У цьому випадку до агрегату підключають джерело стисненого повітря, оскільки шпаклівки розпилюються лише пневматичним способом.
Рис. 1. Малярний агрегат СО-154:
1 — змішувач; 2 — шиберна затулка; 3 — вібросито; 4,14, 15 — електродвигуни; 5 — бункер гвинтового насоса; 6 — манометр; 7 — штуцер для приєднання матеріального шланга, 8 — обтискний хомут; 9 — гвинт; 10 — обойма; 11 — шнек; 12, 17 — редуктори; 13, 16 — клинопасові передачі; 18 — пульт керування; 19 — вал з лопатями.
Агрегат складається із змішувача, вібросита, гвинтового насоса і електрообладнання. У комплект до агрегату входять шланги, два змінних сита з отворами розмірами 0,4 і 2 мм та дві вудки спеціальної конструкції.
Змішувач 1 являє собою бункер з кришкою, всередині якого міститься вал з лопатями 19. У нижній частині бункера є шиберна затулка 2. Поруч з бункером розміщується електродвигун 15, від якого за допомогою клинопасової передачі і черв'ячного редуктора рух передається на вал з лопатями. Під змішувачем розміщене вібросито 3 із змінним плоским ситом, привод якого працює від окремого електродвигуна 4 невеликої потужності.
Гвинтовий насос, що розміщується під віброситом, складається з приймального бункера 5, в нижній частині якого є шнек 11, обойми 10 з гвинтом 9 і обтискного хомута 8. Приводом насоса е електродвигун 14 з клинопасовою передачею 13 і редуктором 12. На корпусі насоса міститься манометр 6. Агрегат змонтовано на двоколісному візку.
Під час роботи малярну суміш, а якщо можна, то й окремі її компоненти завантажують у бункер змішувача і, включивши електродвигун, перемішують 2—3 хв. Відкривши шиберну затулку, суміш випускають на вібросито, де вона переціджується і потрапляє в бункер гвинтового насоса. Під час роботи гвинтового насоса шнек, що обертається, виштовхує суміш всередину обойми, де за допомогою гвинта створюється тиск на неї і вона нагнітається по шлангах до вудки і форсунки. Тиск нагнітання регулюють обтискним хомутом, що міститься на корпусі обойми гвинта, повертаючи його в той чи інший бік.
Вудка до малярного агрегату СО-154 (рис. 2) складається з двох металевих трубок різного діаметра, що одним своїм кінцем входять у форсунку 1. По матеріальній трубці більшого діаметра 3 у форсунку надходить малярна суміш, а в повітряну трубку 2 меншого діаметру — повітря. З Іншого кінця трубки з'єднані хомутом. На цьому кінці матеріальної трубки міститься кран 5 подачі суміші до форсунки, а на повітряній — кран регулювання повітря 4. Всередині форсунки є змінне сопло, що дає змогу працювати з сумішами різної в'язкості.
Рис. 2 Вудка до малярного агрегату СО-154:
1 — форсунка, 2 — повітряна трубка, 3— матеріальна трубка 4— кран регулювання повітря, 5 — кран подачі суміші до форсунки
Технічна характеристика малярного агрегату СО-154
Продуктивність, м2/год 500—1000
Робочий тиск, МПа 2
Кількість двигунів, шт. 3
Загальна потужність, кВт 2,85
Відстань, на яку можна подавати суміш, м:
по вертикалі 50
по горизонталі 80
Габаритні розміри, мм:
довжина 1400
ширина 680
висота 1200
Маса, кг 255
На будівельному об'єкті малярний агрегат повинен бути забезпечений електроенергією, водою, а під час роботи з шпаклівками — стисненим повітрям.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Фарбувальні агрегати з гвинтовим насосом

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок