Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Генератори випробувальних сигналів

Генератори випробувальних сигналів

Назва:
Генератори випробувальних сигналів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,04 KB
Завантажень:
249
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Зміст
1. Вступна частина | стр.
1 . 1 .Обґрунтування теми. |
стр.
1.2. Охорона праці. |
стр.
2. Розрахунково-технологічна частина. |
стр.
2. 1. Основні технічні характеристики |
стр.
2. 2. Призначення генератора випробовувальних сигналів. |
стр.
2.3. Робота генератора в системі SEC AM |
стр.
2. 4. Робота генератора в системі PAL |
стр.
Висновок |
стр.
Література |
стр.


1. Вступна частина. 1.1. Обгрунтування теми.
Генератори випробувальних сигналів забезпечують контроль лінійності розгорток, центровки і чистоти кольору зображення, статичне і динамічне зведення променів кінескопу, регулювання статичного і динамічного балансу білого в зображенні. Вони дозволяють перевірити проходження сигналу через підсилювач проміжної частоти зображення і відеопідсилювача. Генератори дають можливість контролювати чіткість зображення, перевіряти роботу пристрою розпізнавання кольору, правильність матрицюювання і встановлювати „нулі" дискримінаторів каналу кольору.


1.2.Охорона праці.
Під час монтажу та експлуатації ліній електромережі необхідно повністю унеможливити виникнення електричного джерела загорання внаслідок короткого замикання та перевантаження проводів, обмежувати застосування проводів з легкозаймистою ізоляцією і за можливості перейти на негорючу Ізоляцію. Лінії електромережі телевізійних та периферійних пристроїв ЕОМ та устаткування для обслуговування, ремонту та налагодження радіоелектронної апаратури виконуються як окрема групова трипровідна мережа, шляхом прокладання фазового нульового робочого та нульового захисного провідників. Нульовий захисний провідник використовується для заземлення (занулення) електроприймачів і прокладається від стійки групового розподіляючого щита розподільчого пункту до розеток живлення. Використання нульового робочого провідника як нульового захисного провідника забороняється, а також не допускається підключення цих провідників на щиті до одного контактного затискача. Площа перерізу нульового робочого та нульового захисного провідників в груповій три провідній мережі повинна бути не менша площі перерізу фазового провідника. Усі провідники повинні відповідати номінальним параметрам мережі та навантаженням, умовам навколишнього середовища, умовам розподілу провідників, температурному режиму та типу апаратури захисту, вимогам ПВЕ (Правила встановлення електроустановок).
У приміщенні, де одночасно експлуатується або обслуговується більше п'яти робочих місць радіоелектронної апаратури, персональних ЕОМ, на помітному місці встановлюється аварійний резервний вимикач, який може повністю вимкнути живлення в приміщенні крім освітлення.


Основні випадки ураження струмом:
Людина потрапляє під дію електричного струму:
- у разі випадкового дотикання до струмопровідних частин електроустановки або наближення до цих частин на неприпустимо близьку відстань;
під час виникнення в електроустановці аварійного режиму (ушкодження ізоляції, обрив проводів тощо).
Аналізуючи умови виникнення електричного кола через тіло людини, розрізняють безпосередній контакт людини зі струмопровідними частинами і опосередкований. Непрямий контакт настає під час пробою ізоляції на корпус обладнання. Найчастішим та характерним випадком дотикання людини до струмопровідних частин є однофазне дотикання.
За однофазного дотикання у мережі з глухо заземленою нейтраллю струм, що проходить через тіло людини, піде колом: фаза А - тіло людини -підлога (грунт) - заземлювач нейтралі - нейтраль (нульова точка джерела живлення).


За законом Ома:
 


де U фазна напруга, яка діє на людину, Rлюд - опір людини, Rп - опір підлоги, Ro - опір заземленої нейтралі.
Якщо підлога струмопровідна, то R=0. Тоді U = 220 В, Rлюд.=1000 Ом.
Враховуючи, що Ro << Rлюд, отримаємо:
Ілюд = 0,22А - 220 мА.
Таке дотикання вкрай небезпечне.
За однофазного дотикання в мережі з нейтраллю, що ізольована, струм, який проходить через тіло людини, замкнеться колом: фаза А - тіло людини - підлога (грунт) і далі повернеться до мережі (коло струму обов'язково повинно бути замкнене) через ізоляції фаз В і С, надалі струм іде колом: ізоляція фази В - фаза В - нейтраль (нульова точка) та ізоляція фази С - фаза С - нейтраль (нульова точка).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Генератори випробувальних сигналів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок