Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Розвантажувально-навантажувальне і штабелювальне обладнання

Розвантажувально-навантажувальне і штабелювальне обладнання

Назва:
Розвантажувально-навантажувальне і штабелювальне обладнання
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,30 KB
Завантажень:
176
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему:
Розвантажувально-навантажувальне і штабелювальне обладнання


До кранів мостового типу належать мостові, козлові і консольно-козлові. Вантажозахоплювальний орган підвішений до вантажного візка чи тали, що переміщується по пересувному мосту. У мостових кранів міст переміщується по рейковому шляху, закріпленому на колонах чи елементах споруд; у козлових кранів міст установлений на двох високих опорних стояках (козлах), що переміщаються по наземному крановому шляху; у консольно-козлових кранів міст з однією чи з двома консолями, встановлений на двох високих опорних стояках (козлах) і переміщається також по наземному крановому шляху.
Мостові крани застосовують для вивантаження деревинної сировини з рухомого складу лісовозного транспорту за один прийом і створення запасів стовбурів чи дерев на нижніх складах. Крани мають добру стійкість, велику вантажопідіймальність, мають жорстку конструкцію і прості в експлуатації. До недоліків варто зарахувати великі витрати на будівництво кранових шляхів.
Мостовий кран складається з двобалкового моста (рис. 1), вантажного візка 1, механізмів підіймання 5 вантажу і пересування 18 візка, механізму пересування крана, електроустаткування і кабіни 8. Міст крана складається з ферм 6 і 15, з'єднаних між собою опорними кінцевими балками 11 і 20. По рейках 7 переміщається вантажний візок. По обидва боки моста є майданчики З І 19 для обслуговування механізму пересування вантажного візка. Міст переміщається по кранових шляхах 10 на колесах 8, що приводяться в рух від електродвигуна 17 двома трансмісійними валами 14, двома редукторами 13 і двома валами 12. Гальмо 16 установлене на валі електродвигуна. На вантажному візку розташовані механізми підіймання вантажу і пересування самого візка. Механізм підіймання вантажу складається з електродвигуна, редуктора, гальма, вантажного барабана, гакової підвіски 4. Механізм переміщення візка мас електродвигун, гальмо і вертикальний редуктор, з'єднаний із повід ними колесами зубцюватою муфтою. Живлення електродвигунів здійснюється за допомогою тролів 9 через струмоприймачі гнучкого кабелю чи від електромережі. Кабіна кранівника прикріплена під мостом на одному з його кінців. При прольотах більше 20 м кабіну для кращого огляду підвішують посередині моста або закріплюють до рами вантажного візка.
Рис. 1. Мостовий кран
На лісозаготівельних підприємствах застосовують мостові крани КМ-30Г, КМ-3001 і КМ-3076, що мають вантажопідіймальність по 30 т і проліт по 32 м; вони працюють зі швидкостями механізмів відповідно: підіймання вантажу 0,13 і 0,33 м/с, пересування крана 1,3 і 1,67 м/с. Сумарна потужність двигунів у крана КМ-30Г становить 94 кВт, у кранів КМ-3001, КМ-3076 141 кВт. Ці крани використовують на складах з вантажообігом 50 тис. м3 і більше.
Козлові крани, так само як і мостові, застосовують на вивантаженні деревинної сировини з рухомого складу лісовозного транспорту і для створення запасів деревинної сировини на нижніх складах. Крани обслуговують велику територію складу для запасів деревинної сировини, володіють хорошою стійкістю.
Витрати на будівництво наземного кранового шляху менші, ніж у мостових кранів. До недоліків кранів варто віднести велику металоємність і парусність. Козлові крани не мають зовнішніх консолей, а тому їхній міст перекриває лісовізну дорогу, тобто лісовозний транспорт, під час вивантаження деревинної сировини повинен розміщатися під мостом. Це, у свою чергу, зменшує територію складу для створення запасів деревинної сировини.
На вивантаженні з укладанням пачок чи стовбурів дерев у запас застосовують козлові крани ДО-305Н ( що випускалися раніше) і ПТ-62, що є модернізацією крана ДО-305 Н.
Козловий кран ЛТ-62 (рис, 11.6, а), що має вантажопідіймальність 32 т, випускається з прольотом 32 і 40 м. Швидкість підіймання вантажу 0,2 м/с; пересування візка 0,55 м/с і пересування крана 0,85 м/с. Найбільша висота підіймання вантажу 12 м. Сумарна потужність * електродвигунів 113 кВт. Несучі ферми й опори крана мають ґратчасту конструкцію; під кожною опорою знаходяться по два візки, один з яких є ведучим.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Розвантажувально-навантажувальне і штабелювальне обладнання

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок