Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Пересувні малярні станції

Пересувні малярні станції

Назва:
Пересувні малярні станції
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,64 KB
Завантажень:
11
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат
на тему:
Пересувні малярні станції


Використання машин і механізмів для виконання деяких окремих малярних операцій в цілому позитивно впливає на технологічний процес опорядження споруд: скорочує строки і знижує собівартість будівництва, поліпшує працю робітників тощо. Проте, щоб ефективно використовувати малярні машини і механізми, треба забезпечувати такий фронт робіт, який би дав змогу застосовувати машини безперервно. Використання машин на окремих етапах виробництва не вирішує питання комплексної механізації робіт, при якій всі технологічні операції, починаючи від приготування малярних сумішей і до остаточного фарбування поверхонь, повинні виконуватись за допомогою механізмів. Цю проблему деякою мірою вирішує застосування пересувних малярних станцій. Вони устатковані механізмами для переробки фарбувальних сумішей і виконання майже всіх видів малярних робіт. Станцію обладнують у критому автопричепі, що дає змогу перевозити її з одного будівельного об'єкта на інший. Для експлуатації станції в зимовий період стіни обладнують шаром теплоізоляційного матеріалу (оргалітом, скловатою тощо) або роблять подвійними, заповнюючи проміжки шлаковатою або перлітом. Водопровідні труби і матеріальні шланги, що знаходяться між станцією і будинком, у цьому випадку також обкладають шаром теплоізоляційного матеріалу.
На об'єкті станцію підключають до водопровідної та електричної мереж і вводять у дію. Можливість переміщати устатковану станцію усуває потребу монтувати і демонтувати устаткування, що прискорює процес виконання робіт. Застосування пересувних малярних станцій підвищує ступінь механізації малярних робіт до 65 %, а в деяких випадках — навіть до 80 %.
Пересувні малярні станції здебільшого обладнують в потужних будівельних організаціях з великими обсягами опоряджувальних робіт. Тому й станції відрізняються одна від одної видами машин і механізмів, що застосовують для приготування сумішей і подачі їх на поверхи, а також розміщенням їх в автопричепі. Для оснащення станцій використовують машини заводського виготовлення потрібної продуктивності. На поверхи суміші транспортують діафрагмовими розчинонасосами або гвинтовими насосами. Серійно випускають лише дві пересувні малярні станції: СО-115 і CO-188.
Рис. 1. Малярна станція СО-115:
1 — автопричіп, 2 — двостулкові двері, 3 — місце розміщення відсіку, 4—кузов, 5 — багажники
Малярна станція СО-115 (рис. 1) призначена для приймання напівфабрикатів, приготування і транспортування малярних сумішей на поверхи, а також нанесення їх на поверхні, її можна використовувати на будь-яких об'єктах будівництва за умови, що об'єкт забезпечений електроенергією і водою. Станція має вигляд критого кузова (вагончика) 4, встановленого на чотириколісному автопричепі 1. У передній частині кузова зроблений відсік 3 з двостулковими дверима 2. З внутрішнього боку дверей у вертикальнЬму положенні зафіксована відкидна площадка, яку під час роботи станції повертають на 90° у горизонтальне положення (при відчинених дверях) Вона є додатковою площею для розміщення матеріалів або обладнання. Для входу в вагончик користуються приставною драбиною. З обох боків кузова влаштовані багажники 5, в яких можна зберігати малярний інструмент, шланги тощо.
Рис. 2. План розміщення обладнання малярної станції CO-115
1 — компресорні установки, 2 — дозатори, 3 — фарбонагнітальний бачок, 4 — клеєварка, 5 — електронагрівач, 6—малярні агрегати, 7 — вібросито 8 — фарботерка 9 — верстак, 10 — лещата 11 — електрокалорифер
У комплект обладнання малярної станції входять: два малярних агрегати CO-154, дві компресорні установки СО-7Б, фарботерка СО-116А, вібросито СО-130А, два дозатори, клеєварка, завантажувальник, електроводонагрівач, електрокалорифер, фарбонагнітальний бачок СО-12А, фарборозпилювачі, вудка, шланги та різні запасні деталі для ремонту машин і механізмів. План розміщення основного обладнання станції подано на рис. 2.
За допомогою малярної станції можна скомпонувати три технологічні лінії: клейових ґрунтовок і фарбувальних сумішей, клейових і олійних шпаклівок, олійних фарбувальних сумішей.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему: Пересувні малярні станції

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок