Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Металургія

Металургія

Назва:
Металургія
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,15 KB
Завантажень:
290
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Реферат на тему:
Електричні харчоварильні котли, електричні жаровні


Електричні харчоварильні котли
На підприємствах громадського харчування для приготуван-ня перших, других, третіх страв та соусів застосовують харчова-рильні електричні котли. За способом нагрівання їх ділять на котли з безпосереднім нагрівом та непрямим. За конструкцією - на стаці-онарні та перекидні.
Стаціонарні харчоварильні котли з непрямим нагрівом
На сьогоднішній час випускаються котли з герметичними кришками типу КПЕ-100, КПЕ-160, КПЕ-250. З негерметичними кришками типу КПЕ-100НГ, КПЕ-160НГ, КПЕ-250НГ. Відрізняють-ся вони вмістом, потужністю та габаритами.
Котел харчоварильний електричний КПЕ-160. Котел вста-новлюється на постаменті. Складається з варильного котла, що ви-готовлений з нержавіючої сталі, та зовнішнього котла. Простір між ними створює пароводяну сорочку. Зовнішній котел покритий теп-лоізоляцією та облицьований стальними листами, пофарбованими білою емаллю. До дна приварена прямокутна стальна коробка -парогенератор, де на спеціальному щиті змонтовані шість тенів та два електроди "сухого ходу", які автоматично відключають тени від електромережі при відсутності води в парогенераторі. Кип'я-чену воду заливають у парогенератор через наповнювальну лійку до рівня контрольного крана.
Котел закривають відкидною двостінною кришкою, яка врівно-важена пружинною противагою, що дає можливість фіксувати її в будь-якому положенні. Для щільного прилягання до варильного котла криш-ка обладнана прокладкою з термостійкої харчової гуми та відкидними . болтами. В центрі кришки встановлений клапан-турбінка з відобра-жувачем та паровідвідною трубкою, яка запобігає утворенню в котлі тиску вище 0,0025 МПа. Пара, яка створюється при варінні продуктів, проходить через клапан-турбінку до паровідвідної трубки й виводить-ся в каналізацію. Клапан-турбінка при цьому обертається.
В нижній частині варильний котел має зливний кран, призна-чений для зливання рідин (молока, бульйону), а також води після промивання котла. Для захисту зливного крана від забруднення все-редині котла встановлюють сітку з нержавіючої сталі.
Котел обладнаний трубопроводами холодного та гарячого водозабезпечення, які розташовані під облицюванням котла. Зовні під котлом встановлена змішувальна трубка з поворотним патрубком, яка при закриванні котла автоматично відводиться в сторону. Водозапірні вентилі розташовані на постаменті.
Залита в парогенератор кип'ячена вода нагрівається тенами до кипіння й частково перетворюється на насичену пару, яка запов-нює весь простір пароводяної сорочки, і, доторкаючись до стінок варильного котла, конденсується, виділяючи при цьому велику кількість тепла, за рахунок чого відбувається нагрівання продуктів у варильному котлі. Конденсат стікає в парогенератор й знову пе-ретворюється на пару.
Оскільки в пароводяній сорочці утворюється підвищений тиск, кожний котел має запобіжну й регулюючу апаратуру.
В якості запобіжної апаратури котел обладнаний подвійним запобіжним клапаном, розташованим на арматурному стояку і спо-лученим з пароводяною сорочкою. Подвійний пароводяний запо-біжний клапан - це циліндричний корпус, в якому розміщені два клапани: паровий та вакуумний. Паровий клапан служить для ви-пускання пари з пароводяної сорочки, якщо робочий тиск переви-щує 0,05 МПа. Паровий клапан відрегульований на заваді та запломбований. Вакуумний клапан відкривається під тиском зовнішнього котла, коли після вимкнення котла в пароводяній со-рочці внаслідок конденсації пари утворюється понижений тиск. Через клапан, що відкрився, в пароводяну сорочку поступає по-вітря й тиск вирівнюється. В сучасних конструкціях котлів по-двійний запобіжний клапан суміщений з повітряним клапаном, що дає можливість вручну випускати повітря з пароводяної сорочки в початковий період нагрівання. Для того, щоб під час роботи паро-вий клапан не прикипав, до сідла встановлюють важіль підривання.
До регулювальної апаратури відноситься контрольно-вимірю-вальний прилад - електроконтактний манометр ЕКМ, встановлений на арматурному стояку.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Реферат на тему: Металургія

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок