Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Проводка для акустик

Проводка для акустик

Назва:
Проводка для акустик
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,88 KB
Завантажень:
325
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему:
Проводка для акустик


У цьому розділі описані різні проблеми і поняття, пов'язані з електроустаткуванням автомобіля.
Мої динаміки видають дзижчання, співпадаюче з частотою оборотів двигуна. Що це і як від цього позбавитися?
Відповідь була люб'язно надана Девідом Невоном (David Navone) з фірми Autosound 2000. Матеріал нижчеприведених інструкцій був узятий з Керівництва по видаленню помилок Autosound 2000 і адаптований для FAQ Ian Bjorhovde з дозволу Autosound 2000. Інформація про фірму Autosound 2000 приведена в Розділі 7.
Це набір інструкцій для видалення сторонніх шумів з аудіосистеми після її установки. Ретельно слідуйте інструкціям для кожного етапу! Якщо у вашій системі більше одного підсилювача, повторите перший етап для кожного з них і переконаєтеся, що жоден з них не є джерелом шуму.
Етап 1. Перевірте підсилювач (підсилювачі)
Після виявлення шумів в системі перевірте, чи не підсилювач є джерелом шуму. Щоб зробити це, заглушите сигнал на введенні підсилювача, використовуючи закорачивающие заглушки. Якщо шуму немає, то підсилювач в порядку і можна приступати до другого етапу. Якщо шум є, підключите тестовий динамік до виходу підсилювача. Якщо після цього шум зникне, проблема полягає в проводці динаміків або в пасивних кросоверах. Переконаєтеся, що жоден з них не контактує з кузовом машини, і повторите етап 1 спочатку. Якщо шум присутній при використанні тестового динаміка, проблема може полягати в силовій проводці підсилювача. Спробуйте підключити ізольоване живлення - якщо після цього шум зник, то з підсилювачем щось не так, і він вимагає заміни. Якщо шум залишився, проблема може полягати у фільтруванні енергії, що підводиться, або в ізоляції і може бути усунена зміною місця заземлення підсилювача або додаванням додаткового фільтру енергії, що підводиться.
Етап 2. Скоротите кількість компонентів в системі.
Встановлено, що підсилювачі не є джерелами шуму. Якщо у вас коштують додаткові процесори сигналу між джерелом і підсилювачами, відключите їх і з'єднаєте джерело і підсилювач безпосередньо. Якщо це усуне шум, то проблема полягає в одному з процесорів - переходите до етапу 5. Інакше спробуйте перекласти аудіо проводку, використовуючи інші шляхи для прокладки. Якщо ви знайшли шлях, при якому шум зник, прокладіть дроти по ньому і приступайте до етапу 5. Якщо це не допомогло, ізолюйте корпус джерела від кузова машини (за винятком заземлення!) - не забудьте відключити антену, оскільки вона теж заземляється на кузов. Якщо ізоляція джерела не вирішила проблеми, зміните точку його заземлення. Швидше за все, шум зникне, і ви зможете встановити джерело перманентно і приступити до етапу 5, в протилежному випадку приступайте до етапу 3.
Етап 3: перемістите своє джерело.
З підсилювачами все гаразд, але переміщення точок заземлення і перекладання проводів не ліквідували шум. Вийміть джерело з панелі приладів і покладіть його на сидінні або на підлогу, підключивши новий кабель до входу підсилювача. Якщо шум зник, встановите джерело назад, ступінь за ступенем, і переходите до етапу 5. Якщо шум залишився, пересуньте джерело якомога ближче до підсилювача і використовуйте найбільш короткі кабелі для його підключення. Це повинно підтвердити, що спочатку використані міжкомпонентні кабелі в порядку - якщо шум зник, переустановіть джерело і переходьте до етапу 5. У протилежному випадку проблема може полягати в силовій проводці. Як і у випадку з підсилювачами, підключите джерело до ізольованого силового дроту, знов переконавшись, що джерело не стосується кузова автомобіля. Якщо шум зник, то вам слід встановити фільтр живлення, що подається, або живити джерело від ізольованого дроту; перейдіть до етапу 2. Але якщо ізольоване джерело енергії не вирішило проблеми, ви можете замінити джерело і перейти до етапу 2, або перевірити електросистему автомобіля в етапі 4.
Етап 4: перевірка машини.
Проблема не в джерелі або підсилювачі, пора перевірити систему електроживлення автомобіля. Щоб встановити, чи не в ній полягає проблема, використовуйте іншу машину з свідомо "тихою" аудіосистемою.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Проводка для акустик

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок