Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Будова, технічне обслуговування та ремонт гальм ГАЗ 53а.

Будова, технічне обслуговування та ремонт гальм ГАЗ 53а.

Назва:
Будова, технічне обслуговування та ремонт гальм ГАЗ 53а.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,52 KB
Завантажень:
250
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат
Будова, технічне обслуговування та ремонт гальм ГАЗ 53а.


Зміст
Вступ
Призначення, будова і принцип роботи.
Експлуатація гальм.
Можливі несправності
Ремонт гальмівних механізмів.
Ремонт головного гальмівного циліндра.
Ремонт колісних гальмівних механізмів.
Ремонт гідровакуумного підсилювача
Техніка безпеки.
Література.
Специфікація


2. Гальмова система призначена для зниження швидкості руху автомобіля, швидкої зупинки і утримування його нерухомим. Кожен автомобіль має гальмівну систему. Більшість автомобілів мають дві гальмівні системи – робочу і стоянкову. Перша із них служить для швидкого зниження швидкості автомобіля вплоть до зупинки, друга – для утримування його нерухомим відносно опорної поверхні.
До гальмівної системи входять: розділювач, з’єднувальні трубопроводи і шланги, колісні гальмівні циліндри, головний гальмівний циліндр з резервуаром для гальмівної рідини, гальмівна педаль, установлена в кабіні автомобіля, підсилювач.
Робить гальмівна система з гідравлічний приводом так. При на тисканні га гальмівну педаль рідина з головного гальмівного циліндра по трубопроводам через гідровакуумний підсилювач і розділюівач під тиском поступає до робочих гальмівних циліндрів, де діє на поршні, а вони на гальмівні колодки, які прижимаються до гальмівних барабанів, що обертаються. Між ними виникає тертя і автомобіль зупиняється. Щоб продовжити рух, необхідно відпустити гальмівну педаль. При цьому під дією стяжних пружин рідина повертається в головний гальмівний циліндр і його резервуар, а гальмівні колодки відходять від гальмівних барабанів. Між колодками і барабаном утворюється зазор і автомобіль знову може рухатись. Отже, гальма поглинають кінетичну енергію автомобіля, що рухається і перетворюють її в теплову. Очевидно що прикопному гальмуванні зношуються тертьові пари, шини і другі частини автомобіля. Недивлячись на указані втрати, на кожному автомобілі повинна бути надійна і ефективна гальмівна система, забезпечування йому швидку і ефективну зупинку в критичних ситуаціях на дорозі. Гідровакуумний підсилювач гальмівного привода служить для збільшення тиску, гальмівної рідини в колісних гальмівних циліндрах, крім того, що робить водій, і таким чином збільшує ефективність гальмування, полегшує працю водія.
Він складається з вакуумної камери, циліндра клапана керування.
Між камерою і її кришкою затиснута діафрагма, з’єднана з тарілкою. Тарілка навантажена пружиною. З тарілкою з’єднаний шток, до другого кінця якого за допомогою штифта кріпиться поршень з ущільнюючою манжетою, шариковим клапаном, зворотній клапан.
Зверху в корпусі клапана керування змонтований вакуумний і атмосферний клапани. Пружина утримує вакуумний клапан в відкритому положенні, а атмосферний в закритому.
Стоянкова гальмівна система складається з тяг, стержня, зажиму, рукоятки, опори колодки, корпус регулюючого пристрою, регулюючий гвинт, пружини, колодки, опорний диск, штовхач, корпус розжимного пристрою, кульки, розжимний стержень, барабан, важелі, регулююча вилка.
Провід стоянкового гальма складається з рукоятки зі стержнем, кожуха, промежуточного важеля, двох тяг важеля. Для утримання гальма в заторможеному стані є зажим, який упирається в зубці стержня.
3. Під час щоденного технічного обслуговування перевіряють дію ножного і ручного гальма, герметичність з’єднань трубопроводів та деталей гідравлічного привода гальм та системи вакуумного підсилювача.
Перше технічне обслуговування включає такі додаткові роботи: перевірку шплінтування пальців, штоків гальмівних камер в гідравлічному приводі гальм і величини вільного ходу педалі гальма та важеля ручного гальма (при необхідності проводять відповідне регулювання); кріплення і перевірку диска та кронштейнів колодок трансмісійного гальма; перевірку рівня рідини в резервуарі головного гальмівного циліндра гідравлічного привода; змащування підшипників валів розтискних кулаків, осей кулаків та інших деталей привода ручного гальма. Перевірка герметичності з’єднань гідравлічного привода гальм.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Будова, технічне обслуговування та ремонт гальм ГАЗ 53а.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок