Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Забезпечення телекомунікацій

Забезпечення телекомунікацій

Назва:
Забезпечення телекомунікацій
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,48 KB
Завантажень:
73
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Забезпечення телекомунікацій
Головною метою створення єдиного телекомунікаційного середовища ІІАС є:
?         комплексне, своєчасне та системне забезпечення ОДВ й ОМС необхідною інформацією для ефективного виконання завдань, що стоять перед ними;
?         забезпечення оперативної взаємодії ОДВ в межах як законодавчої, виконавчої та судової гілок влади, так і структур, що відносяться до різних гілок державної влади.
Основною вимогою до створюваної мережі є забезпечення тривкого функціонування в цілому, тобто спроможність мережі зберігати свою дієздатність в умовах впливу різноманітних дестабілізуючих чинників: порушення основних каналів зв‘язку; відсутності або неможливості використання резервних каналів; порушення функціонування обладнання мережі; спроб несанкціонованого доступу до ресурсів мережі; некваліфікованих або помилкових дій обслуговуючого персоналу; росту інформаційного навантаження на мережу.
Головними стратегічними напрямками при вирішенні технічних та організаційних питань щодо формування телекомунікаційного середовища ІІАС мають бути:
?         максимальне використання наявної телекомунікаційної інфраструктури ОДВ і, при необхідності, її реформування для забезпечення надійного та захищеного функціонування створюваної ІІАС;
?         забезпечення надійного і захищеного з'єднання окремих вузлів системи у мережу обміну інформацією;
?         надання смуги перепускання в каналах зв’язку мережі, достатньої для забезпечення надійного обміну інформацією між ОДВ.
Головним критерієм для можливості побудови телекомунікаційного середовища з використанням сегментів різних відомчих та комерційних мереж (у тому числі і системи керування) є наявність відповідного мережного обладнання (маршрутизаторів, шлюзів), за допомогою якого можна використовувати різні первинні канали зв’язку та протоколи канального і мережного рівнів.
Результати аналізу стану телекомунікаційної інфраструктури установ України свідчать про відсутність єдиної національної інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної системи. За невеликим винятком, органи державної влади використовують власні інформаційні ресурси для вирішення своїх задач, а зв’язки між ОДВ здійснюються на досить низькому рівні з точки зору як інформаційних, так і телекомунікаційних ресурсів і потреб.
Більшість ОДВ не застосовує програмні та технічні засоби захисту мереж. Практично всі ОДВ при використанні послуг Інтернету так чи інакше вирішують питання захисту своєї внутрішньої комп’ютерної мережі від зовнішнього втручання, але в кожному відомстві використовують різні засоби. У подальшому доцільно вимагати, щоб використовувалися мережні екрани, які пройшли відповідну експертизу Служби безпеки України.
Структура телекомунікаційного середовища повинна передбачати наявність глобальної телекомунікаційної мережі ІІАС і складатися з ядра мережі та мережі доступу:
?          ядро мережі – потужна магістраль, що будується на цифрових каналах зв’язку із шириною смуги не менше 2 Мбіт/с і забезпечує швидку комутацію пакетів і гнучку маршрутизацію потоків даних; до цієї частини мережі доцільно включити органи державної влади, які знаходяться у м. Києві і мають найбільший обсяг інформаційних потоків;
?          мережа доступу, що забезпечує підключення до ядра мережі органів державної влади, які знаходяться в регіонах (обласні, міські та районні державні адміністрації), а також окремих мобільних абонентів, яким необхідно працювати з відповідними інформаційними системами, знаходячись поза меж своїх установ.
При побудові ядра мережі і мереж доступу рівня Область-Центр необхідна орієнтація на оренду існуючих первинних каналів зв'язку, які задовольняють вимогам до якості та до смуги перепускання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Забезпечення телекомунікацій

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок