Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Машини для зшивання деталей одягу з костюмних і пальтових тканин

Машини для зшивання деталей одягу з костюмних і пальтових тканин

Назва:
Машини для зшивання деталей одягу з костюмних і пальтових тканин
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
2,16 KB
Завантажень:
145
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Машина 397М кл. ОЗЛМ.
Призначена для зшивання деталей одягу з костюмних і пальтових тканин однолінійною строчкою човникового стібка з одночасним обрізанням зрізів паралельно лінії строчки. Частота обертання головного валу машини – до 4000 об\хв..довжина стібка регулюється від 3,5до 6,5 мм. Найбільша товщина зшиваючи деталей – до 5 мм. Голки 0203 №90-120 (Гост 22249-76).
В машині приміняється шарнірно-стержневий ниткопритягувач. В рукав машини вмонтовано автоматичний пристрій для намотування нитки на шпульку. Основні регуліровки виконується так само як і в машині 97-А кл. Особливістю пристрою механізму ножів являється тільки те, що при зміні ширини строчки нижній ніж можна переміщати відносно пластини, на якій він закрвпляється. Для зменшення натягу верхньої нитки в момент її виходу із човникового комплекту приміняється механізм відвідника шпулеутримувача.
Машина 697 кл. ОЗЛМ
Призначення для зшивання виробів із синтетичних (лавсан),бавовняних, шовкових, шерстяних і лляних тканин з натуральних і змішаних волокон, однолінійною строчкою човникового стібка. Частота обертання головного валу – до 4500об\хв. максимальна довжина стібка – до 4,5 мм, товщина зшивання деталей –до 4 мм. Голки 00052 №75-120 (ГОСТ 22249-76) Машина створена на базі машини 97 кл. Відрізняється лише тим , що вона має механізм диференціального переміщення матеріалів, який складається з двох рейок розміщених одна за другою дає можливість виконувати розтягування тканини, проводить посадку.
Машина 897 кл. ОЗЛМ
Призначена для зшиваня деталей одягу із легких та середніх важкості матеріалів однолінійною строчкою двох-ниткового стібка .Частота обертання головного валу машини - до4200 об\хв. довжина стібка, регулюється від 0 до 4 мм. ,найбільша товщина зшиваючи деталей – до 4 мм. Голки 0277 №90-110,0132 №120(ГОСТ 22249-76). Машина має значні відмінності від машини 97 кл. По-перше , для переміщення матеріалів приміняють верхня і нижня рейки , по-друге ,замість кулачкового ниткопритягувача – шарнірно – стержневий , як в машині 1022 кл. Але вушко ниткопритягувача виводиться в отвір від працюючого. Машина має автоматичний пристрій для намотування ниток на шпульку, приміняється автоматичне централізоване змащування.
Машина 897-1 кл. ОЗЛМ
Призначена для обкантування зрізів деталей шерстяних суконь однолінійною строчкою човникового стібка. Ця машина створена на базі машини 897 кл. Має аналогічну з нею техніко –технологічну характеристику відрізняється від неї лише наявністю обкантовувала, який рухається вздовж зрізу тканини від нижньої рейки. Ширина обкантовки 9 мм., підгину зрізів 7 мм.
Машина 997-М кл. ОЗЛМ
Призначена для зшивання костюмних, платтяних і білизняних тканин двох нитковою човниковою строчкою. Частота обертання головного валу до 5500 об/хв., максимальна довжина стібка 5 мм, товщина зшивання тканини 4 мм. Голки 0203 №75-110 (ГОСТ 22249-76). Створена на базі машини 97-А кл., відрізняється тим, що рівномірно-обертовий ниткопритягувач замінений на шарнірно-стережневий, також є механізм обрізання ниток, розміщений під голковою платикою, і механізм автоматичного посилення голкової нитки в момент її обрізання, а також пристій для виводу голкової нитки на поверхні лапки. Машина 997-М кл. оснащена автоматизованим електроприводом “Ера”, який дозволяє регулювати частоту обертання головного валу в широкому діапазоні.
Машина 97-В кл. ОЗЛМ
Має таке ж технологічне призначення як і машина 97-А кл., але приміняється в основному для зшивання матеріалів з вмістом синтетичних волокон. Основна відмінність цієї машини від м. 97-А кл полягає в тому, що вона оснащена пристроєм для охолодження голки.
Зшивання тканин, з вмістом синтетичних волокон, при частоті обертання головного валу 5000 об/хв. Дуже забруднено із-за низької температури плавлення синтетичних волокон (160-200 0С). Голка, при проходженні через тканину, нагрівається до температури, більшої за температуру плавлення синтетичних волокон (до 400 0С) і розплавляє їх.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Машини для зшивання деталей одягу з костюмних і пальтових тканин

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок