Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Діагностування і технічне обслуговування приладів системи живлення карб’юраторних двигунів

Діагностування і технічне обслуговування приладів системи живлення карб’юраторних двигунів

Назва:
Діагностування і технічне обслуговування приладів системи живлення карб’юраторних двигунів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
2,97 KB
Завантажень:
274
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
Діагностування і технічне обслуговування приладів системи живлення карб’юраторних двигунів


1. Головні несправності системи живлення карб'юраторних двигунів
Характерними несправностями систем живлення карбюраторного двигуна є: порушення герметичності і текти палива з паливних баків і паливопроводів, забруднення паливних і повітряних фільтрів. У вузлах системи живлення карбюраторних двигунів змінюється пропускна спроможність отворів, що калібруються, і жиклерів карбюратора, відбувається розрегулювання жиклерів холостого ходу, в камері поплавця карбюратора порушується герметичність голчатого клапана, змінюється рівень палива. Змінюється пружність і довжина пружини в обмежувачах максимальних оборотів колінчастого валу. У паливному насосі можливі прорив діафрагми і зменшення жорсткості пружин. В результаті перерахованих несправностей підвищується витрата палива і збільшується токсичність відпрацьованих газів.
2. Промивання приладів системи живлення карб'юраторних двигунів
Паливний фільтр промивається в бензині і продувається стислим повітрям.
Для очищення паливного бака треба зняти датчик рівня палива, промити бак бензином. Ретельно оглянути бак по лінії стику, щоб переконатися у відсутності течі. При виявленні течі струменем гарячої води потрібно промити і пропарити бак від залишків бензину, запаяти бак м'яким припоєм.
Всі деталі паливного насоса повинні бути промиті бензином і продуті стислим повітрям.
Паливний фільтр потрібно промити в бензині і продути стислим повітрям.
Треба промити в бензині деталі механізму поплавця.
Потрібно очистите від масла і бруду кришку карбюратора і всі отвори і канали, промити кришку в ацетоні або бензині і продути стислим повітрям.
Всі деталі пускового пристрою потрібно очистити, промити бензином і продути стислим повітрям.
Потрібно очистити від бруду і смолянистих з'єднань жиклери і емульсивні трубки, промити ацетоном або бензином і продути стислим повітрям. Не можна очищати жиклери металевим інструментом або дротом, а також протирати жиклери і інші деталі карбюратора ватою, тканиною або дрантям, оскільки ворсинки можуть засмітити паливні і емульсивні канали. При сильному засміченні можна очистити жиклери голкою з м'якого дерева, змоченою ацетоном.
Потрібно очистити корпус карбюратора від масла і бруду, промити його канали ацетоном або бензином і продути стислим повітрям.
При необхідності канали і емульсивні трубки можна очистити спеціальними розгортками.
Потрібно очистити деталі прискорювального насоса, промити бензином, продути стислим повітрям.
3. Перевірка герметичності системи живлення карб'юраторних двигунів
Підтікання палива може відбуватися унаслідок втрати герметичності паливного бака, фільтру, насоса, карбюратора або в численних з'єднаннях паливопровода. Для усунення несправності слід підтягти хомути кріплень паливних шлангів, поміняти пошкоджені прокладки.
Негерметичність, що виникла унаслідок механічних пошкоджень елементів системи живлення, усувають шляхом їх заміни.
4. Перевірка паливної помпи системи живлення карб'юраторних двигунів
Недостатнє наповнення карбюратора паливом може бути викликане несправністю паливного насоса, а також засміченням або пошкодженням паливопроводів і паливного фільтру тонкого очищення.
Для визначення причини несправності потрібно від'єднати шланг від нагнітального патрубка 1 і за допомогою важеля 8 ручної підкачки палива перевірити, чи подається паливо (рис. 3) Якщо паливо не подається, треба від'єднати шланг від впускного патрубка і перевірити, чи створюється розрідження на вході цього патрубка. Якщо розрідження є, то пошкоджені або засмічені паливопроводи або фільтр тонкого очищення. Якщо розрідження немає, несправний паливний насос.
Паливний насос можна перевірити на стенді. Обертаючи вал приводу, що має ексцентриситет 1,25 мм, з частотою 2000 об/хв, перевіряється продуктивність насоса, яка повинна бути не менше 1 л/хв при 20° С. Тиск нагнітання при нульовій подачі палива повинен бути 0,21 — 0,30 кгс/см2.
Рис.3. Паливна помпа
При несправності насос потрібно розібрати і перевірити стан деталей.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Діагностування і технічне обслуговування приладів системи живлення карб’юраторних двигунів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок