Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Пересувні компресори

Пересувні компресори

Назва:
Пересувні компресори
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,37 KB
Завантажень:
28
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат
на тему:
Пересувні компресори


Для механізованого виконання штукатурних робіт застосо-вують стиснуте повітря. Воно потрібне для розбризкування і на-несення на поверхню штукатурного розчину, очищення її від пилу під час підготовки, приведення в дію пневматичних інструментів тощо. Стиснуте повітря одержують за допомогою пересувних компресорних установок або переносних компре-сорів різних марок: СО-7Б, СО-45Б, СО-62А тощо. Для ме-ханізованого штукатурення застосовується компресорна уста-новка С0-7Б, як більш продуктивна і оптимальна.
Пересувна компресорна установка СО-7Б (Рис. 1) скла-дається з електродвигуна, двоциліндрового компресора, ресиве-ра, масловологовіддільника, клинопасової передачі з кожухом, пускового пристрою і манометра. Вся установка спирається на два колеса і ніжку. Компресор 4 приводиться в дію за допомогою клинопасової передачі 7 електродвигуном 2 потужністю 4 кВт.
Компресор (Рис. 2) складається з картера, двох циліндрів і головки блока. В середині його міститься кривошипно-шатунний механізм, до складу якого входить колінчастий вал 1, два шату-ни 2 і два поршні 3. Кожний поршень має по два компресорних і маслозбиральних кільця. У верхній частині кожного циліндра в клапанній плиті 5, що відділяє циліндри від головки блока, роз-ташовано по два клапани: всмоктувальний 10 і нагнітальний 9. Внутрішній простір головки блока поділений спеціальною перегородкою на дві зони: всмок-тувальну і нагнітальну. Зовнішня поверхня компресо-ра обладнана ребрами для його охолодження.
Рис. 1. Пересувна компресорна установка СО-7Б:
1 — ручка; 2 — електродвигун; 3 — пусковий пристрій; 4 — дво-циліндровий компресор; 5 — фільтр; 6 — трубопровід; 7 — кожух клино-пасової передачі; 8 — манометр; 9 — запобіжний клапан; 10 — кран з шту-цером для приєднання повітряного шланга; 11 — регулятор тиску; 12 — ресивер; 13 — масловологовідділювач; 14 — спускний кран для видален-ня конденсату
Рис. 2. Розріз компресора установки СО-7Б:
1 — колінчастий вал; 2 — шатун; 5 — поршень; 4 — блок циліндрів; 5 — клапан-на плита; б — головка блоку циліндрів; 7 — фільтр; 8 — шків-маховик; 9 — нагнітальний клапан; 10 — всмоктувальний клапан
Охолоджується компресор примусово повітрям, яке над-ходить від лопатей шківа-маховика 8, закріпленого на колінчастому валу. Шків-маховик приводиться в дію за допомогою клинопасової пе-редачі від електродвигуна. У верхній частині компресора розташований фільтр 7, за допомогою якого повітря, що надходить у компресор, попе-редньо очищується від пилу. Принцип дії компресорної установка СО-7Б подано на Рис. 3. Під час роботи компресора, коли поршень 9 рухається вниз, у циліндрі створюється розрідження. У цей момент всмоктувальний кла-пан під дією атмосферного тиску повітря відкривається і воно заповнює внутрішній простір циліндра. Під час руху поршня вгору повітря стискується і притискує всмоктувальний клапан до сідла так, що отвір, крізь який надходило повітря, повністю закривається. Під час наступного руху поршня стиснуте повітря натискає на нагнітальний клапан, який відкривається, і через трубопровід 2 виштовхується у ресивер 4.
Рис. 3. Принцип дії компресорної установки СО-7Б.
1 — фільтр; 2 — трубопровід; 3 — запобіжний клапан; 4 — ресивер; 5 — масловоло-говіддільник; б — кран із штуцером для приєднання повітряного шланга; 7 — регулятор тиску; 8 — манометр; 9 — поршень
Ресивер призначений для створення запасу повітря, змен-шення пульсації і часткового очищення його від парів води і масла. У нижній частині ресивера розміщений спускний кран, через який періодично зливають конденсат, що збирається на дні. З ресивера повітря надходить у масловологовіддільник 5, де остаточно очищується. Всередині масловологовіддільника зна-ходяться кільця Рашига, на яких осідають частинки води і мас-ла. Конденсат стікає у ресивер. Далі стиснуте повітря подається по шлангах, які приєднують до двох кранів з штуцерами, розміщених на масловологовіддільнику.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Пересувні компресори

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок