Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Розробка конструкції тумби офісної

Розробка конструкції тумби офісної

Назва:
Розробка конструкції тумби офісної
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,19 KB
Завантажень:
333
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему:
Розробка конструкції тумби офісної


Зміст
Вступ...............................................................................................................2
1. Технічний опис виробу.....................................................................................3
1.1. Опис виробу....................................................................................................3
1.2. Загальний вигляд та основні розміри виробу..............................................4
1.3. Конструкція і матеріали.................................................................................5
2. Розрахунок розмірів елементів виробу...........................................................6
3. Розрахунок допусків і посадок.........................................................................7
Список використаної літератури..................................................................12


Вступ
На початковому етапі розвитку суспільство використовувало деревину для виготовлення найпростіших предметів побуту, видобування вогню, мистецтва.
Меблі являються частиною матеріальної культури народу. Вони відіграють роль архітектурно-художньому вирішенні інтер’єру, активно впливають на формування художнього смаку і культурних навиків людей.
Як і всі галузі народного господарства України, меблева промисловість знаходиться в процесі постійного розвитку і вдосконалення. Розширюються і поглиблюється кооперування і спеціалізація меблевих підприємств. За останні роки меблева промисловість перетворюється у високомеханізоване виробництво, яке забезпечує стабільний ріст об’єктів випуску меблів і в основному за рахунок технологічного переозброєння підприємств.
Підвищення вимог до якості виробів веде за собою нововведення нової нормативно-технологічної документації. Збільшується степінь уніфікації і нормалізації меблевих виробів. Здійснюється інтенсивний процес хімізації цієї промисловості, стає все ширший діапазон застосування нових систематично-конструкційних опоряджувальних матеріалів. Проведений ряд досліджень направлений на більш економічне і раціональне використання деревної сировини шляхом зміни в конструкціях меблів масивної деревини щитовими деревними матеріалами. Розроблені нові конструкції декоративних елементів меблів, які враховують можливість масового механізованого виробництва. Проектування меблів ведеться з врахування замовлень населення. Сучасні моделі меблів поєднують утилітарні та художні переваги. Основний напрямок проектування меблів – все більше використання уніфікованих елементів, за допомогою яких можна одержувати типи меблів різних габаритних розмірів і комфортабельності.
Організація інтер’єрів житлових та громадських споруд у більшості визначається раціональним моделювання приміщень, видами і конструкцією меблів.
В процесі проектуванні столярно-меблевих виробів враховують наступні основні фактори: відповідність конструкції виробу сучасним вимогам, рівним виробництва, фізико-механічні властивості матеріалів, які застосовуються. Вплив різноманітних факторів на міцність і довговічність конструкцій, які розробляються, забезпечення мінімальної собівартості виробів найменших витрат на організації і накладку масового виробництва.
Поєднання корисного і красивого, відповідність конструкції сучасному рівні виробництва, умовам експлуатації і вимогам економічності – це ті основні фактори, які визначають властивості столярно-меблевих виробів для обладнання інтер’єрів сучасних житлових і громадських споруд.


Технічний опис виробу
Опис виробу
Тумба офісна призначена для оснащення громадських приміщень
Експлуатується в наборі або окремо. Тумба нерозбірної конструкції. Корпус виробу складається з двох вертикальних стінок, які переходять в опору, однієї горизонтальної прохідної, двох непрохідних та задньої стінок. Тумба має вертикальну перегородку, яка ділить тумбу на дві частини: в правій – накладна дверка і полиця за нею, в лівій – три шухляди. В верхній частині тумби знаходиться ніша.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Розробка конструкції тумби офісної

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок