Головна Головна -> Реферати українською -> Технічні науки -> Послідовність виконання операцій при настиланні лінолеума на тепло-звукоізоляційній підоснові

Послідовність виконання операцій при настиланні лінолеума на тепло-звукоізоляційній підоснові

Назва:
Послідовність виконання операцій при настиланні лінолеума на тепло-звукоізоляційній підоснові
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
2,60 KB
Завантажень:
484
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
Послідовність виконання операцій при настиланні лінолеума на тепло-звукоізоляційній підоснові


Лінолеум на теплоізоляційній підоснові можна укладати двома способами: у вигляді килимів розміром на кімнату і полотнищами.
Такі килими зварюють у централізованих майстернях з кількох полотнищ. Зварні шви перед остерігають тепло звукоізоляційну підоснову килима від проникнення вологи через стики полотнищ при експлуатації підлоги.
Виготовлені килими намотують на осердя діаметром 10-14 см. чільним боком усередину і перев"язують рулон у кількох місцях шпагатом. Рулони перевозять у горизонтальному положенні і захищають брезентом від зволоження. Їх опоряджують биркою, на якій вказано номер будинку, поверх, секцію, квартиру, розміри і марку килиму.
Лінолеум, зварений у килим, укладають на основу без наклеювання.
На місці укладання рулони витримують у горизонтальному положенні майже дві доби. Розгортають рулони рухом „ на себе".
Розгорнутий килим обережно, щоб не пошкодити шви, сполучаючі полотнища,укладають на основу.
Килим витримують протягом 3-7 діб до повного зникнення хвилястості , після чого килим прирізають вздовж контура приміщення , залишаючи зазір між кромкою і стіною не більше 5 мм.
Ліноліумні килими суміжних приміщень стикують у дверному прорізі. У місцях стику укладають полівінілхлорид ний порізок
який прорізають за розміром прорізу. Необхідно щоб верхня поличка 4 поріжка прилягала до четвертин корабля, а четвертини, вирізані в нижній поличці 5 до виступів прорізу. Кромки суміжних килимів 6.9 укладають внапусток і на верхньому полотнищі олівцем фіксують вісь порога 2. Потім кромки обох килимів вирізають по лінії осі порога 2 на 2,5 мм.
Потім кромки обох килимів вирізають по лінії осі порога 2 на 2,5 мм.
Поріжки приклеюють на мастиці КН.-2 і КН-3. На обезпилень основу і на чільний бік нижньої полиці 5 порізка наносять мастику 13 шаром товщиною не більше 0,5 -0,3 мм. Потім (без витримки) порізок 10 укладають 13 і щільно притискують до основи 12. Кромки стикувальних килимів 6,9 заправляють у пази приклеєного порізка 11. Кромки стикувальних килимів у дверних прорізах прирізають точно в стиках .Прирізані кромки суміжних килимів відгинають і промазують основу клеєм „Бустилат" шаром товщиною 1 мм.
Відігнуті кромки укладають на клей і щільно притискують до основи.
Лишки виступного клею витирають спочатку вологою, а потім сухою ганчіркою. Для міцності стиків приклеєні кромки привантажують на добу.
При настиланні полотнищ лінолеуму його укладають таким чином. Прирізані за розміром приміщення і вилежані полотнища відгинають або згортають у рулон на половину його довжини. Звільнену поверхню промазують клеєм „Бустилат" за допомогою зубчастого шпателя. Потім відігнуту або згорнуту частину полотнища щільно притискують до приклеєної основи. У такій послідовності приклеюють і другу половину полотнища. У місцях стиків під полотнищами залишають не промазані смуги шириною 10-12 см.
Прирізання стиків виконують через 2 -3 доби після стабілізації розмірів наклеєних полотнищ. Прирізані шви стикують і приклеюють так, щоб клей повністю заповнив шов. На завершення встановлюють і закріплюють плінтуси до стін. Між плінтусом і покриттям залишають зазор 1-1,5 мм для того, щоб килим міг щільно „плавати„ на основі і при цьому не деформуватися при перепадах температур у приміщенні.
2.5 Схема технологічного процесу настилання полотнищ на тепозвукоізоляційній основі
Операції |
Ескіз |
Маткріали та інструменти
Очищення основи від сміття, пилу | Совок, віник, порохотяг
Перевірка основи та вирівнювання поверхні |
Двометрова рейка з рівнем, полімер, цементний розчин, шпатель
Витримка рулонів у горизонтальному положенні 2-3 доби |
Рулони лінолеуму
Розкрій ??? по всій площині кімнати насухо |
Кутник
ніж
лінійка
Наклеювання молотнищ і витримка |
“Бустілат”,
???
Прирізання і приклеювання кромок через 2-3 кроки | Лінійка
ніж
“Бустилат”
мішки з піском
Кріплення плінтусів і встановлення портіка нанесення мастики |
плінтус,
молоток,
цвяхи,
поріжок,
мастика,
КН-2,
капатель
Розрахунок матеріалів на підлогу
Для розрахунку матеріалів задаємося розміром приміщення 6,0 Ч4,0 м.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Послідовність виконання операцій при настиланні лінолеума на тепло-звукоізоляційній підоснові

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок